Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
156 SW nepatīk lidot
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs 156 SW nepatīk lidot 
...Sanāca piektdienas naktī baigi steigties, un braucot pa Hospitāļu ielas bruģi ar apmēram trīsciparu skaitli aizmirsu par debīlu bruģētu guļošo policistu uz kura tad arī sanāca tā pamatīgi uzlēkt ar visiem četriem pa gaisu - viss jau būtu O.K., bet piezemēšanās bij diezgan smaga, un tagad braucot pa bruģi priekšējā ritenī kaut kas klab - KAS TAS VARĒTU BŪT... Rolling Eyes


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
saliektais stabilizatora stienis pret saliekto reiku? shura

Tak pacel augšā un paskaties - jeb gribēji palielīties ar džampu  ihaaaaa  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...palielīties varētu ja nekas negrabētu. Nav pa nedēļu laika celt augšā tāpēc arī prasīju kas tur varētu būt.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man jau liekas ka var būt dajebkas - sākot ar amortizatora atdures gultni, saliektu amortizatora štoku, sasistu stāvābolu (jeb šaru Mr. Green), augšējo šaru, stabilizatora atsaiti, vai pat postā aizgājušu motora spilvenu.

Jautājums - kādā brīdī grab?


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
smic rakstīja:
Man jau liekas ka var būt dajebkas - sākot ar amortizatora atdures gultni, saliektu amortizatora štoku, sasistu stāvābolu (jeb šaru Mr. Green), augšējo šaru, stabilizatora atsaiti, vai pat postā aizgājušu motora spilvenu.

Jautājums - kādā brīdī grab?


grab tikai tad kad ne visai ātri brauc pa bruģi vai bedrēm - uz asfalta viss ir O.K. un stūri griežot arī viss O.K.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...palielīties varētu ja nekas negrabētu. Nav pa nedēļu laika celt augšā tāpēc arī prasīju kas tur varētu būt.


pieļauju, ka saliektas/salauztas lietas piekarē nereti var radīt ķēdes reakciju, es laikam censtos pēc iespējas ātrāk aizdoties uz servisu.....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uz hospitāļu jau dikti maigs tas guļošais, es tur viņam katru rītu eju uz 60-70 pāri Mr. Green Tik vajag vairāk pa maliņu tā.

Runājot pa tēmu, kad uzzini kas par vainu, dod ziņu, man ar līdzīga graboņa. Ir aizdomas uz augšējo plauktu kuram laikam beidzot ir pienācis gals

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
murphy rakstīja:
Uz hospitāļu jau dikti maigs tas guļošais, es tur viņam katru rītu eju uz 60-70 pāri Mr. Green Tik vajag vairāk pa maliņu tā.

Runājot pa tēmu, kad uzzini kas par vainu, dod ziņu, man ar līdzīga graboņa. Ir aizdomas uz augšējo plauktu kuram laikam beidzot ir pienācis gals


uz mazam bedritem shitadu hunju taisa amortinja padushak..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
GTA peec dzhampa paar Hanzas ielu tikai "priekshauta" apaksha noskraapeejaas... Rolling Eyes Turpmaak izvairos lielaa aatrumaa shkeersot reljefainas virsmas. Kas attiecas uz Ralfinja saapi, tad arii es piekritiishu viedoklim, ka jaadodas uz servisu. Peec shitaadiem gaajieniem klabonja var buut miljons mezglos. Es gan taa uz izjuutu liktu uz stabilizatora bukseem... Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zuncih rakstīja:
murphy rakstīja:
Uz hospitāļu jau dikti maigs tas guļošais, es tur viņam katru rītu eju uz 60-70 pāri Mr. Green Tik vajag vairāk pa maliņu tā.

Runājot pa tēmu, kad uzzini kas par vainu, dod ziņu, man ar līdzīga graboņa. Ir aizdomas uz augšējo plauktu kuram laikam beidzot ir pienācis gals


uz mazam bedritem shitadu hunju taisa amortinja padushak..


Konkrēti uz bruģa dzirdama, un mazā ātrumā. Kur tās paduškas ir, augšā? Redzēt var kaut kā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
visdrīzamāk, ka jāmaina stabilizātors, liekas ka man šitā skaņa nu jau pēdējo gadu visu laiku ir Smile uzservisu aizbraucu, man saka ka nekādi defekti nav, visu izrausta uz čamda arī nekā neatrod!!! arī Saša teica ka viss bumbaas  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
arī Saša teica ka viss bumbaas  Confused


tad toch stabilizators shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mhm. To vinsh detektee, kad uz vinju stipri kliedz un liek braukt LEENI, ar vienu riteni pa bedriiteem piip


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
visdrīzamāk, ka jāmaina stabilizātors, liekas ka man šitā skaņa nu jau pēdējo gadu visu laiku ir Smile uzservisu aizbraucu, man saka ka nekādi defekti nav, visu izrausta uz čamda arī nekā neatrod!!! arī Saša teica ka viss bumbaas  Confused


bus takaa manai 166 kautkas klabeja.. izradaas granaata izdilusi un uz mazaam bedreem taisa piesitienu.. un arii sakaas taa pekshnji.. 3 nedeljas vainu meklejaam un daljas mainijaam:P

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database