Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Klimata kontrole!
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vēlreiz saku, nezinu kā darbojas tā konkrētā klima.
Par savu varu pateikt, ka dienā kā šī (~ +10 C) darbojas arī kompresors un klima tikai jau tā "auksto" un vēl mākslīgi piedzesēto gaisu sasilda līdz nepieciešamai temperaturai salonā. Lielās klimas algoritms ir visnotaļ vienkāršs - ar minimālām pūlēm (lasi - min. gaisa plūsmu/ventilatora rpm) max ātri sasniegt uzdoto temp. Plūsma tiek organizēta vienkārši: dzesēt - pūst sejā; sildīt - uz kājām, ja ir liels mitrums - tad arī uz stiklu. Protams, ir arī kaut kādi pārejas cikli, bet tie pārsvarā darbojas īsu brīdi. Ir vēl gaismas sensors, kurš saules gaismā pūš pāris grādus vēsāku gaisu (cīnās ar siltumnīcas efektu Laughing )

Zem + 4 kompresors slēdzas ārā lai nepārsaldētu radiatoru.

Kad tu būsi tik pat vecs cik es  Laughing , tad varēsi sajust brīdi kad kondiš slēdzas iekšā un ārā.  Rolling Eyes  Pēc gaisa mitruma izmaiņām un smaciņas.  Wink

Alfas klima darbojas visnotaļ sajūtami (lasi - slikti). Lai gan ir redzēti sliktāki  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nav to lampinju jaaspaida, lai deg! videejais klokjis uz AUTO. temp uz 22 vai cik nu patiik un aizmirstam par tiem klokjiem vispaar Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
nav to lampinju jaaspaida, lai deg! videejais klokjis uz AUTO. temp uz 22 vai cik nu patiik un aizmirstam par tiem klokjiem vispaar Smile


Tieši tā  Exclamation
Un neiazmirstam - vasarā pagriezt siltāk  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nez, man arī Vilsona variants, tā lampiņa visu laiku deg, vai tur +30 ārā vai -5 deg viņa šā vai tā. Vai strādā kondicionieris pie tiem -5 - hvz, arī īpaši neinteresē. Galvenais ka vasarā pūš aukstu, ziemā siltu.

Man gan Mazdai bija savādāk, ka tā lampiņa ieslēdzās tikai kad kondicioniers slēdzās iekšā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vsjo paljdis, sapratu, ka ja tā lampiņa deg vēl nenozīm, ka pūš auksto gaisu  Smile
NIKSONS rakstīja:


... tad varēsi sajust brīdi kad kondiš slēdzas iekšā un ārā.  Rolling Eyes  Pēc gaisa mitruma izmaiņām un smaciņas.  Wink

es i tā sajūtu, tikai pēc smakas un asarām acīs- no tā ledusskapiska efekta asaras nāk  shura, Tev kādam auto tā kondiška tā kātu apraksti strādā? 2007 gada?  Rolling Eyes  tur man škjiet vispār par to nav jādomā  Cool  Razz

P.S. par svīšanu-pagājušo nedēļ nomainīc salona filtrs - 2-3 dienas VISPĀR  Exclamation nesvīda, tagad to svīst to nesvīst, bet biežāk tomēr svīst, kaut arī ne tik stipri..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šādā laikā jauns salona filtrs + ieslēgta kondiška un nekādu problēmu, viss labi  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database