Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
par sēdināšanu
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs par sēdināšanu 
Gan jau ka kaut kur forumaa shitaa probleema jau ir aprunaata bet nu taa uz aatru roku pamekleejot neatradu neko...  Embarassed
taatad jautaajums... vai 156SW ir zemaaks kaa 156 sedans????   jo ir pamatiiga nepiecieshamiiba peec cietas piekares... apnicis sist dzirksteles uz vilnjainiem celjiem...  Evil or Very Mad  
jautaajums taads taapeec ka vieniigais veids kaa dabuut cietu piekari ir mainiit gan amortinjus gan atsperes...
un vieniigais man zinaamais veids kaa dabuut cietas atsperes ir likt seedinaatas.. jo cik paskatiijos netaa neviens nepiedaavaa cietaakas atsperes standarta augstumaa...
taatad.. vai kaads ir seedinaajis savu alfu?  varbuut ka pietiek tikai ar bilstein b6 amortinjiem vai to analogiem?
seedinaat negribu.. bet alternatiivu neredzu..


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Njaa mana ir seedinaata. Un tika pa daudz noseedinaata kas izpaudaas ka juut bez maz kad paarbrauc mobiljnjikam paari, tad tika piepacelta augshaa, bet zemaaka ir nekaa standartaa. Pats neesmu to dariijis jo es pac veel tad alfai neuzdroshinaajos kjerties klaat, to darija profi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
"kad paarbrauc mobiljnjikam paari" buutu jaajuut pat kamazam ;D
Labs līmenis ir kad jūt ceļu apzīmējumus ar aizmuguri, kā EDC ar jaunajiem koņiem Wink


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1) SW nav zemaaks ka sedans
2) Alfaam ir dazhaadu cietumu standarta atsperes- Sportpak I, II utt. taa ka var meegjinaat mekleet lietotas vai pat uzsuutiit jaunas (diez vai daudz daargaakas par tuninga Eiback un KW)
3) amortu mainja (Koni Sport vai Bilstein B6) pat ar standarta miikstajaam atspereem padariis auto cietaaku un arii mazliet augstaaku. man uz 166 ir standarta atsperes + Bilstein = ir ljoti labi
4) Eibach Pro 30mm atsperes kopaa ar Koni var likt droshi. mashiina buus par tiem 2-3cm zemaaka, bet tai pat laikaa pietiekami cietaaka lai nevajadzeetu satraukties par kartera sishanu kaa to var izdariit uzshuupojot ar standarta atsperi + amortu.
5) ja gribaas bezkompromisu sportu un cietiibu es tomeer izveeleetos Koni nevis Bilstein.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="j.k."]"kad paarbrauc mobiljnjikam paari" buutu jaajuut pat kamazam ;D
quote]
Tas taa - pirmais saliidzinaajums kas ieshaavaas praataa Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man AR stāv virsū Eiback atsperes ar 30mm sēdinājumu.kad vēl amorti nebij kirdik bij labi,nu ir kirdik un nav diesko patīkama sajūta kad uzšūpu,bet tas vaurs nav uz ilgu laiku.Šonedēļ,vai nāk nedēļ ir jābūt klāt koni Sport amortiem un ta varēšu pastāstīt kas un kā


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu taa ka ultimate sport man negribaas.. man jau pietika ar to ka man golfam nebija praktiski vispaar nekaadas amortizaacijas.... Very Happy

bet nu par tiem sportpack atspereem.. cik saporotu sportpack 2 ir cietaakas kaa sportpack 1 bet vai arii zemaakas?


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaarteejaas paardomas... ja noseedinaat 35mm cik zemu taa alfa iisti ir..???  
vnk man ir stipras aizdomas ka maneejaa jau kaadu gabalinju ir noseedusies..
varbuut kaads zin cik liels ir 156 klirienss (vai kaa vinuu tur sauca.. Very Happy )


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database