Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Manai mazulītei dupsi šupo!!! Kas varētu būt?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mizish rakstīja:
Pamēģini iešūpot aizmuguri vienu pusi tad otru. Ja pēc šūpuošanas mašīna tūdaļ neapstājas un izdara kaut vienu uz augšu, leju tad droši maini amīšus, ja nē tad jāburās caur hadenei un savērsumam.

164`ai govij ar to shuuposhanas metodi cik atceros bija taa shwakaak ar to diagnostiku. Bet nez jau kaads tew taw dampeejamais ir.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Manai mazulītei dupsi šupo!!! Kas varētu būt? 
semis rakstīja:
Sākumā tā nebija, bet pēdējā laikā baigi mašīnas aizmuguri nēsā, tā ka pat kodiena laikā aizmurgurē sēdošiem slikti metas  Laughing  (man ir 166 Alfa 1999 gada), it sevišķi kad iebrauc bedrēs vai brauc ar lielāku ātrumu pa grubuļainu ceļu


Esmu galīgi ar sirmiem matiem palicis! Lieta tāda, ka nekur ārpus Rīgas rajona slapjā un lietainā laikā neesmu bijis.. Bet šo sestdien bija aizlaists uz Latgali un beidzot es sajutu TO  aiwa  Izskatās, ka man pašam ir piemeklējusi tāda pati problēma kā semim! Uz mitra un grubuļaina asfalta mašīna vispār neturās uz ceļa.. to mētā pa labi un pa kreisi.. uz katras bedres nevar paredzēt uz kurieni mašīna slīdēs.. pat uz 50km/h braucu pa šoseju kamēr citi uz atļautā un virsatļautā ātruma  Embarassed Es ar savu visvareno AR beidzot sajutos niecīgs Laughing  Tikko izieta tehniskā un arī Arfilas Saša man visu hadeni ir pārbaudījis  Rolling Eyes  Nekas netika atklāts! Pirmais kas nāk prātā ir savirze?


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tai mashiinai tak noskreejiena nav necik hmm uztaisi savirzi! bet tas, ka uz muusu celjiem rauj stuuri no rokaam araa ar 225 riepaam ir normaali, taa jaabuut Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Droši vien pa visiem pieciem gadiem tā savirze nav regulēta, jo uz vācu ceļiem šo šūpošanu cilvēks nemaz nav sajutis! Starp citu paskatījos, ka arī riepu iekšmala pakaļā ir apēsta! Laikam točna jāsāk ar savirzes regulēšanu!
Tas tiesa, it sevišķi uz izbrauktajām vagām riktīgi pat rauj ārā.. deb LV ceļi  Crying or Very sad


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Būs pie vainas pagājušās ziemas -30 sals man amīši bija tā sasaluši ka es pat nevarēju pabraukt. Tagat ir redzamas sekas, šūpot nešūpo, bet iepriekšējās stabilitātes nav.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
PAKLAU, es te vēl ko atklāju kas iet kopā ar to šūpošanu - man aizmugurējās riepas pilnībā nodilušas, bet priekšējās kā jaunas - tad tā varētu būt savirzes vaina aj riepas dilst??

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
semis rakstīja:
PAKLAU, es te vēl ko atklāju kas iet kopā ar to šūpošanu - man aizmugurējās riepas pilnībā nodilušas, bet priekšējās kā jaunas - tad tā varētu būt savirzes vaina aj riepas dilst??


kaads nomainiijis viuetaam priekshu ar pakalju. ja tomeer pats uzliki visas 4 vienaadas un aizmugure nodila aatraak, tad.. nu, es neznu kaa to var dabuut gatavu. tik shkjiiba savirze, shkjiet, nav iespeejama.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
semis rakstīja:
PAKLAU, es te vēl ko atklāju kas iet kopā ar to šūpošanu - man aizmugurējās riepas pilnībā nodilušas, bet priekšējās kā jaunas - tad tā varētu būt savirzes vaina aj riepas dilst??


kaads nomainiijis viuetaam priekshu ar pakalju. ja tomeer pats uzliki visas 4 vienaadas un aizmugure nodila aatraak, tad.. nu, es neznu kaa to var dabuut gatavu. tik shkjiiba savirze, shkjiet, nav iespeejama.

Man, kad pie savirzes regulēšanas sūdzējos, ka pakaļā riepas dilst, trīs reizes mēģināja ieskaidrot, ka mašīna sista un ar ģeometriju neesot viss kārtībā.
Es saku, ka šiem pašiem ar ģeometriju kautkas nav kārtībā c, lai tik noregulē arī pakaļējos riteņus.
Viņi gan dievojās, ka pakaļai neko nevarot regulēt.
Bet iepriekšpēdējoreizi kā noregulēja, tā vairs arī pakaļa tā nedilst...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu bļ** nezinu ko darīt, nu tas bija točna, ka uzliku svaigas visas četras bet pakaļ ndila 2 mēnešu laikā līdz pilnīgam lisakam. Murgs!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
starp priekšējiem benķiem jābūt kloķim. kloķa galā poga, kuru nospiežot to kloķi var nolaist zemāk. varbūt palīdz  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Neesmu spec, bet saversums noteikti pie vainas ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tikai es zinu teikt, ka pilnīgi šķību savērsumu nevar nokonstatēt jau 2 mēnešu laikā. Un ar sistu auto ir tā, ka tēva autiņam (ne Alfai) 3 sezonu laikā varēja labi saskatīt nodilumu, bet arī tikai iekšmalā un vienai riepai. Nu, ja ir tik šķība tā savirze, ka līdz lisakam nodilst 2 mēnešu laikā, tad to Tev būtu bijis jājūt uzreiz kā sāc braukt ātrāk par 50 km/h.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
starp priekšējiem benķiem jābūt kloķim. kloķa galā poga, kuru nospiežot to kloķi var nolaist zemāk. varbūt palīdz  aiwa

dienas padoms...  crazy


_________________
2.4JTD 20V mjet
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad lūk!!!
Nomainīju amīšus,noregulēju ģeometriju....nekas neizmainās!
Nauda ieguldīta,bet ko lai dara?it kā visas bukses un tjagas normālas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nez, mosh nosliicinaaties vai pakaarties hmm kas tieshi tai mashiinai ir slikti?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database