Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Manai mazulītei dupsi šupo!!! Kas varētu būt?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Manai mazulītei dupsi šupo!!! Kas varētu būt? 
Sveiki! Sen nebiju iegriezies ALfistu mājas lapā, bet nu pirms došanās uz kādu no servisiem gribēju uzjautāt vienu lietu.

Sākumā tā nebija, bet pēdējā laikā baigi mašīnas aizmuguri nēsā, tā ka pat kodiena laikā aizmurgurē sēdošiem slikti metas  Laughing  (man ir 166 Alfa 1999 gada), it sevišķi kad iebrauc bedrēs vai brauc ar lielāku ātrumu pa grubuļainu ceļu. Dažabrīd pat ir bijis tā, ka uz Jelgava -Rīga šosejas pēc jaunolaines kad ieskrējos uz 210km, vienu brīdi domāju, ka tūlīt būšu uz jumta  Laughing . Iebraucu Jelgavā pāris servisos bet neviens, protams, neko nevarēja pateikt, tik noteica : Tas jau ir Italiāno!!!  Laughing Un netieku gudrs, slapjā laikā pat uz gluda asfalta dažbrīd tā mašīna ta ka peld pa ceļu!

NU ja kādam tā ir gadījies vai kāds profs zina kas par vainu lūdzu izstāsties, jo citādi es tikai pa gludu asfaltu sausā laikā varu reāli gāzēt no visas sirds.  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
amorti, bukses, sharas.. izklausaas, ka viss ir beigts, ja ir tik traki kaa saki Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Liidziigi simptomi rodas ja auto ir dabuujis triecienu pa ritosho no saaniem. Piemeeram saansliidee meeginaajis nocelt ietves malu. Baigi liidziigi bija ar 164. Respektiivi arii savirze jaapaarbauda. Riepas need kaukaa skiibi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ja šūpo( augšā lejā) tad 99% ka amīši jāmaina, ja uz sāniem arī tad arī jāskatās ģeometrija, savirze!!  (es Jelgavā turuz Tērvetes ielas liels angārs tur braucu, tur sakarīgi vienmēr sataisa, kaut arī Alfa un fiat īstenībā cenas mani arī apmierina arī detaļām)
Citreiz atsveicini!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es teiktu, ka 99% amorti.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man reiz bija beigti aizmugurējie amortiņi.. simptomi līdzīgi! Mašīnas pakaļa kļūst viegla un pie visniecīgākās bedres paleces uz kuru pusi tai ienāk prātā  Wink  Tāpat braucot līkumos uz 90-110 km/h mašīna kļūst nevadāma.. mani tad izsvieda pretējā joslā... riktīgi pārmīzu jēgu.. labi ka pretī nebrauca auto! Vairāk tik ātri nebraukšu  Embarassed
Varbūt tiešām sista piekare!
Vai arī riepu nodilums! Es tagad braukāju ar 2-3mm protektoru un es teikšu lietus laikā mana mašīna peld... jābrauc uz 80  Sad


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
99% ka amorti, bet 166 forumaa ir lasiiti staasti par nolietotaam bukseem un nepareizu savirzi, kas izraisa netureeshanos pie celja.

maneejaa 166 shuupojaas nevis uz augshu uz leju, bet gan pa labi pa kreisi. amortizatoru mainja + shaubiigo piekares elementu nomainja + savirzes reguleeshana pilniibaa to noveersa, tagad mashiina iet un turas kaa kartings.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NU uzskrējis nekur neesmu, mašīna ir saaudzēta, bet riepas ir padilušas. Nu redzēs, paldies par padomiem, man jaua r ir aizdomas par tiem amortizatoriem. Redzēs, kad aizbraukšu uz servisu, pastāstīšu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
...es Jelgavā turuz Tērvetes ielas liels angārs tur braucu, tur sakarīgi vienmēr sataisa...


tikai ja pabrauc mazliet pa to Tērvetes ielu - tad 15 minūēs var sabeigt visu, kas sataisīc...aiwa shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Amortizatori un bukses. Es arī tikko to visu piedzīvoju. Simptomi identiski arī 156-ajai SW.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
...es Jelgavā turuz Tērvetes ielas liels angārs tur braucu, tur sakarīgi vienmēr sataisa...


tikai ja pabrauc mazliet pa to Tērvetes ielu - tad 15 minūēs var sabeigt visu, kas sataisīc...aiwa shura



jaaa tas posms pēc dzelzceļa varētu būt tesc priekš autiņiem Very HappyVery HappyVery Happy kas nobrauc līdz Svētei un nesabrūk, tam var droši tehnisko dot Very Happy  Rolling Eyes  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manai 164. alfai kad amortizaators bija paarsists tad man aizmuguri neesaaja un shuupoja

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
celjsh uz sveeti ir taa teervetes iela? tur ir pilniigs psc c vienkaarshi brauc un briinies kaa kaut ko taadu var dabuut gatavu, un celjaa galaa izkaap izvemties mozaika

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu būtībā jā!! tas ir Tērvetes ielas gals Very Happy  angry  ķipa atļauts uz 50km/h bruakt Very Happy bet ieteicamais ātrums stumšanas ātrums Very Happy
labāk būtu granteni uzbēruši  Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pamēģini iešūpot aizmuguri vienu pusi tad otru. Ja pēc šūpuošanas mašīna tūdaļ neapstājas un izdara kaut vienu uz augšu, leju tad droši maini amīšus, ja nē tad jāburās caur hadenei un savērsumam.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 8 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database