Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Austiņu iegāde
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Austiņu iegāde 
Sveiki, visi mūzikas mīļotāji. Jautājums par austiņu iegādi. Es vēlos iegādāties dažas Bluetooth austiņas ar labas kvalitātes skaņu un, pats galvenais, ērtas. Visas man iegādātās austiņas ir radījušas lielu spiedienu uz manu galvu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss tiek darīts uz dizaina rēķina. Skaistas austiņas ne vienmēr ir ērtas. Esmu to jau pamanījis uz sevis. Es mēdzu daudz pirkt sev austiņas, es atradu kaut ko labāku par vecajām austiņām un nopirku tās uzreiz.

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur jūs visbiežāk iegādājāties sev austiņas? Kādus no tiem jūs iegādājāties? Daudzi cilvēki iesaka izvēlēties SONY austiņas. Taču tiem ir arī daudz augstāka cena. Es domāju, ka atradīšu kaut ko lētāku.

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pērkot sev austiņas, centos izvēlēties, vadoties pēc skaņas kvalitātes, nevis pēc austiņu dizaina. Jo austiņu izskats ātri apniks, bet skaņu tu baudīsi ilgu laiku. Bluetooth austiņas es iegādājos šajā veikalā https://www.expressshop.lv/lv/p/mobilie-telefoni/telefonu-aksesuari/austias---bluetooth Mana izvēle bija Sony austiņas - trīs līmeņu skaļruņa dēļ. Skaņa ir apjomīga, rodas sajūta, ka atrodies ierakstu studijā, kur skan dzīvā mūzika.

Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās

Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration