Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Alfa GT 2007 1.9 tehniskas dabas jautājums
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Alfa GT 2007 1.9 tehniskas dabas jautājums 
Nomainīju motoram balstu, bet man tukšgaitā ir vibrācija uz stūri un salonu. Tāda, ka stūre vibrē, turētājs krūzītei - nu labāk tur nelikt neko ar šķidrumu. Siltākā laikā es neko nemanīju tik traku. Iet auto labi, sasilst pie -9 līdz 90, bet palaižot siltumu salonā pēc laika momentā nokrītas uz kādi 60- 70 un siltais gaiss tāds knapi remdens nāk salonā. Tas tā normāli dīzelim? Iepriekš arī bija dzesēšanas šķidruma noplūde, bet tā it kā dēļ žņauga uz trubas. Uz ko pievērst uzmanību šādā gadījumā? Nobraucot ap 60 km radiators pilnīgi auksts. Izslēdzot pečku sasniedz 90, izmantojot - momentā atdziest.

Ar visu savu ekonomiju, ar bendzīnu man viss bija vienkārši Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa GT 2007 1.9 tehniskas dabas jautājums 
Van rakstīja:
Nomainīju motoram balstu, bet man tukšgaitā ir vibrācija uz stūri un salonu. Tāda, ka stūre vibrē, turētājs krūzītei - nu labāk tur nelikt neko ar šķidrumu. Siltākā laikā es neko nemanīju tik traku. Iet auto labi, sasilst pie -9 līdz 90, bet palaižot siltumu salonā pēc laika momentā nokrītas uz kādi 60- 70 un siltais gaiss tāds knapi remdens nāk salonā. Tas tā normāli dīzelim? Iepriekš arī bija dzesēšanas šķidruma noplūde, bet tā it kā dēļ žņauga uz trubas. Uz ko pievērst uzmanību šādā gadījumā? Nobraucot ap 60 km radiators pilnīgi auksts. Izslēdzot pečku sasniedz 90, izmantojot - momentā atdziest.

Ar visu savu ekonomiju, ar bendzīnu man viss bija vienkārši Very Happy


Man bija divas tās paaudzes Alfas ar 1.9 16v dīzeļiem. FL 156SW 150zs un GT 150zs. Abas vibrēja, smirdēja un kraījās, īpaši ziemā pielaižot aukstas. GT bija papidlsu Webasto apsilde, kuru varēja palaist ar pulti no ~500m attāluma un tā automātiski sildīja sākot braukt. Šo funkciju ziemā izmantoju, bija silti. Ar 156 bija auksti, tas principā bija viens no iemesliem, kāpēc to auto pārdevu. Tikko temperatūra nokrita zem -10, tā mašīna pilsētā uz zemiem agriezieniem vispār nesila, salonā silto gaisu varēja dabūt tikai braucot pa šoseju. Toties tās mašīna ir baigi ekoniomiskas Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Alfa GT 2007 1.9 tehniskas dabas jautājums 
elbee rakstīja:
Van rakstīja:
Nomainīju motoram balstu, bet man tukšgaitā ir vibrācija uz stūri un salonu. Tāda, ka stūre vibrē, turētājs krūzītei - nu labāk tur nelikt neko ar šķidrumu. Siltākā laikā es neko nemanīju tik traku. Iet auto labi, sasilst pie -9 līdz 90, bet palaižot siltumu salonā pēc laika momentā nokrītas uz kādi 60- 70 un siltais gaiss tāds knapi remdens nāk salonā. Tas tā normāli dīzelim? Iepriekš arī bija dzesēšanas šķidruma noplūde, bet tā it kā dēļ žņauga uz trubas. Uz ko pievērst uzmanību šādā gadījumā? skatīt militāro vietni Nobraucot ap 60 km radiators pilnīgi auksts. Izslēdzot pečku sasniedz 90, izmantojot - momentā atdziest.

Ar visu savu ekonomiju, ar bendzīnu man viss bija vienkārši Very Happy


Man bija divas tās paaudzes Alfas ar 1.9 16v dīzeļiem. FL 156SW 150zs un GT 150zs. Abas vibrēja, smirdēja un kraījās, īpaši ziemā pielaižot aukstas. GT bija papidlsu Webasto apsilde, kuru varēja palaist ar pulti no ~500m attāluma un tā automātiski sildīja sākot braukt. Šo funkciju ziemā izmantoju, bija silti. Ar 156 bija auksti, tas principā bija viens no iemesliem, kāpēc to auto pārdevu. Tikko temperatūra nokrita zem -10, tā mašīna pilsētā uz zemiem agriezieniem vispār nesila, salonā silto gaisu varēja dabūt tikai braucot pa šoseju. Toties tās mašīna ir baigi ekoniomiskas Wink


Paldies par dalīšanos

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) AIM Adrese
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database