Atbildēt pie šī temata 81 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83  Nākošais
Par Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tevi samīļot?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu, katrā ziņā ne uz 159ās aizmugurējā sēdekļa  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Griestu augstums 
White_Trash rakstīja:
Šodien beidzot pirmo reizi iesēdos 159ajā SWā. Laikam nav paredzēts vairāk kā 2 pieaugušajiem vienlaicīgi tajā atrasties. Confused Es neesmu garš augumā, bet man galva skārās pie griestiem, aizmugurē sēžot. Laikam itāļi mazi augumā, vai arī pieaugušus pasažierus nav paredzēts vizināt. Ja pareizi saprotu, 156 bija vēl mazāka?

Kurš idiots kaut ko tādu varēja uzzīmēt, apstiprināt un uzbūvēt?  Shocked


Pilns ar mašīnām, kurām aizmugurējā sēdeklī galva duras griestos, arī lielākām kā 159
es gan lietojot 159 to nepamaniju
MAn tam auto bija citas lietas, kas nepatika , īpaši
1) milzīgā alumīnija panna vidū
2) smagais purns


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Griestu augstums 
White_Trash rakstīja:

Kurš idiots kaut ko tādu varēja uzzīmēt, apstiprināt un uzbūvēt?  Shocked

Gluži manas domas, kad iesēdos 159 pirmo reizi  Mad Griesti zemi, kājas likt nav kur, sēdekļu leņķis nekomfortabls.
Viens no iemesliem, kādēļ nolēmu nomainīt auto...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Versijām ar lūku ir jūtami zemāki griesti, jo viss mehanisms atrodas iekšpusē. Atšķirībā no Giulia un Giulietta, kur luka aizbrauc pa ārpusi.

Bet itāļu mašīnās vietas ir tieši tik, cik vajadzīgs. Tāda ir viņu auto dizaina filozofija. Nešķērdēt lieki resursus un neražot kaut nevajadzīgi platāku, augstāku, ko grūti noparkot, piesildīt. Ziemeļeiropiešiem problēma ir tā, ka itāļi tos aprēķinus ņem pēc vidējā itāļa parametriem Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lūdzu, palīdziet ar padomu. Problēma tāda, ka salūzusi aizmugurējā amortizatora atspere 159 2.4SW Ti !!!
Pārdošanā ir pieejamas dažāda lieluma atsperes 347, 350 un 355mm, kura no tām derēs Ti versijai? Vai kāds jau ir saskāries ar līdzīgu problēmu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
neste rakstīja:
Lūdzu, palīdziet ar padomu. Problēma tāda, ka salūzusi aizmugurējā amortizatora atspere 159 2.4SW Ti !!!
Pārdošanā ir pieejamas dažāda lieluma atsperes 347, 350 un 355mm, kura no tām derēs Ti versijai? Vai kāds jau ir saskāries ar līdzīgu problēmu?


Diemžēl neviena no šim neatbilst Ti atsperēm, Ti pieejams tikai oriģināls. Liekot standarta atsperes jārēķinās, ka auto kļūs augstāks. Vai jāmaina visas pret Eibach ProKit, tās būs ļoti tuvas Ti variantam, tikai mazliet mazliet zemākas. Ja oriģinālās Ti jau bija sasēdušās, tad Eibach nebūs zemāk.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies, iepriecināji! Tad būs vien jāmeklē oriģinālās atsperes.
Ar Eibach man ir palikusi slikta pieredze - uz 156 izskatījās labi, bet braukšana bija pārāk cieta! Varbūt uz 159 komforts tik stipri necietīs? Vai arī tās atsperes Eibacham ir ar dažādu cietību?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
neste rakstīja:
Paldies, iepriecināji! Tad būs vien jāmeklē oriģinālās atsperes.
Ar Eibach man ir palikusi slikta pieredze - uz 156 izskatījās labi, bet braukšana bija pārāk cieta! Varbūt uz 159 komforts tik stipri necietīs? Vai arī tās atsperes Eibacham ir ar dažādu cietību?


Nr7 var pakomentēt, viņš lieto 159 ar Eibach atsperēm. Man jau liekas, ka ir ok, nav ne pārāk zems, ne pārāk ciets. Ja tas uztrauc, tad liec standarta atsperes, bet tad labāk visas četras.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
neste rakstīja:
Paldies, iepriecināji! Tad būs vien jāmeklē oriģinālās atsperes.
Ar Eibach man ir palikusi slikta pieredze - uz 156 izskatījās labi, bet braukšana bija pārāk cieta! Varbūt uz 159 komforts tik stipri necietīs? Vai arī tās atsperes Eibacham ir ar dažādu cietību?


Nr7 var pakomentēt, viņš lieto 159 ar Eibach atsperēm. Man jau liekas, ka ir ok, nav ne pārāk zems, ne pārāk ciets. Ja tas uztrauc, tad liec standarta atsperes, bet tad labāk visas četras.


ar 159 standarta atsperēm neesmu diezko braucis. Pieļauju, ka ir stipri ļodzīgi Ar šīm sarkanajām ir ļoti komfortabli un nevienā brīdī nav bijusi doma par citām atsperēm. Man patīk super Pilnīgi noteikti nevar teikt, ka mana 159 būtu cieta, bet drīzāk stingri saturīga.

156 gan ar sēdinātām atsperēm bija cieta un ikdienā pilnīgi noteikti komfortblāk braukt bija ar standarta atsperēm.

Jāņem vērā, ka vispārīgi 156 un 159 nav salīdzināmas un ir ļoti atšķirīgi braucošas alfas


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lūgums pēc ieteikumiem, reklāmas, pašreklāmas.
Izlēmu vēl gadus 2-3 braukt ar esošo vai tiks nodota mantojumā dēlam, bet vēlos savai 159 savest kārtībā, uzlabot skaņu.
Nekas liels, bez "pārbūvēm". Skaļruņu nomaiņa durvīs, pīkstuļu ielikšana priekšējā panelī butaforiju vietā, savest kārtībā antenu (drošivien pastirpinātājs, kas uz jumta), pieslēgt kaut kādu štruntu, lai ir Aux (mēģināju vairākkārt pats, nesanāca, tā var būt, ka orģinālajam atskaņotājam bez lielā ekrāna nav paredzēts AUX?), vēl abāk, ja ir arī "zilais zobs", apskatīties, kas ir ar skaņas izolāciju dirvīs, ja vajag, ielīmēt arī to. nepieciešams - viss nepieciešamais + darbs. Beidzās CD mājās ko klausīties uz rinķi  Embarassed
šķiet mums kāds bija no aux.lv te forumā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Lūgums pēc ieteikumiem, reklāmas, pašreklāmas.
Izlēmu vēl gadus 2-3 braukt ar esošo vai tiks nodota mantojumā dēlam, bet vēlos savai 159 savest kārtībā, uzlabot skaņu.
Nekas liels, bez "pārbūvēm". Skaļruņu nomaiņa durvīs, pīkstuļu ielikšana priekšējā panelī butaforiju vietā, savest kārtībā antenu (drošivien pastirpinātājs, kas uz jumta), pieslēgt kaut kādu štruntu, lai ir Aux (mēģināju vairākkārt pats, nesanāca, tā var būt, ka orģinālajam atskaņotājam bez lielā ekrāna nav paredzēts AUX?), vēl abāk, ja ir arī "zilais zobs", apskatīties, kas ir ar skaņas izolāciju dirvīs, ja vajag, ielīmēt arī to. nepieciešams - viss nepieciešamais + darbs. Beidzās CD mājās ko klausīties uz rinķi  Embarassed
šķiet mums kāds bija no aux.lv te forumā?


Raksti lietotājam Didzis, viņš  ir tajā kantorī, kas aiz Mola...


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kāds var ieteikt kāda ražotāja atsperes jāliek standarta 159 1.9 priekšā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KYB Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
KYB Wink

Paldies  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 81 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 80, 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database