Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Turcija, ceļojuma padomi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Turcija, ceļojuma padomi 
Labdien! Mans jautājums būs, laikam, Turcijas cienītājiem ar pieredzi, jo plānojam mūsu pirmo ceļojumu ar draudzeni uz oktobra beigām. Gribam tomēr daļēju drošību, ko sniedz tūroperators – ne mēs valodu zinām, ne gatavi uz savu galvu vēl izpētīt ārvalstis, kur ir pavisam savādāka kultūra. Esmu noskatījis Novatours piedāvājumu uz Antāliju https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/turcija - varbūt ir zināms, vai Novatours piedāvā optimālu paketi? Pēc kopēja iespaida it kā jau viss, kas nepieciešams viņiem ir - lidojums, transfērs un 24/7 palīdzība jebkuru tūristu jautājumu risināšanā, bet, varbūt ir kādi knifiņi, ko es nezinu? Kam vēl jāveltī uzmanība? Un varbūt ir kādas ekskursijas un vietas Antālijā ( vai apkārtnē ), ko noteikti ieteiktu izpētīt?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
..pirms brauciena pārlasi Kaķīša dzirnaviņas, huj zin vai palīdzēs, bet sliktāk nebūs


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Turcija, ceļojuma padomi 
alfadain rakstīja:
Labdien! Mans jautājums būs, laikam, Turcijas cienītājiem ar pieredzi, jo plānojam mūsu pirmo ceļojumu ar draudzeni uz oktobra beigām. Gribam tomēr daļēju drošību, ko sniedz tūroperators – ne mēs valodu zinām, ne gatavi uz savu galvu vēl izpētīt ārvalstis, kur ir pavisam savādāka kultūra. Esmu noskatījis Novatours piedāvājumu uz Antāliju https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/turcija - varbūt ir zināms, vai Novatours piedāvā optimālu paketi? Pēc kopēja iespaida it kā jau viss, kas nepieciešams viņiem ir - lidojums, transfērs un 24/7 palīdzība jebkuru tūristu jautājumu risināšanā, bet, varbūt ir kādi knifiņi, ko es nezinu? Kam vēl jāveltī uzmanība? Un varbūt ir kādas ekskursijas un vietas Antālijā ( vai apkārtnē ), ko noteikti ieteiktu izpētīt?

Antālijā neesmu palicis, bet Turcijā man patika. Novatours teiks, lai ekskursijas pērk caur viņiem, ka tad būšot garantijas un čp gadījumā viņi visu nokārtos, un vēl biedē ar autobusiem, kuriem nav AC. Bet tās ir krietni dārgākas. Vietējie tūrisma biroji nodrošina to pašu un viņiem rūp, kas notiek ar tūristu, ja būs sliktas atsauksmes, tad viņiem nebūs klientu. Mēs pirkām uz vietas, bija ļoti labi un par viņu loģistiku atliek vien brīnīties- viss ļoti pārdomāts. Bija krietni lētāk un par cenām var runāt Wink ieteiktu aizbraukt uz raftingu,   bijām Kleopatras baseinos, bruņurupuču pussalā un Mozus kalnā. Man patika. Lai izdodas labs ceļojums!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
https://rutube.ru/video/1de45348f368ff9912cd2786bce10579/[/url]

Sagatavojies  Laughing īsumā kā mēdz atpūsties.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Forši, ka ir pozitīvas atmiņas! Paldies par padomu, noteikti raftings un Mozus kalns būs īstais, būs tad jāņem arī kādus sporta apavus. Un ko varat ieteikt par valūtu? Ko labāk ņemt līdzi no LV - eiro, dolārus vai tos turku lirus?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfadain rakstīja:
Forši, ka ir pozitīvas atmiņas! Paldies par padomu, noteikti raftings un Mozus kalns būs īstais, būs tad jāņem arī kādus sporta apavus. Un ko varat ieteikt par valūtu? Ko labāk ņemt līdzi no LV - eiro, dolārus vai tos turku lirus?

Viņi pieņem gan dolārus, gan eiro, pēc lirām nav vajadzības. Vienīgi izdevīgāk ir dolāri, jo citur mēdz pielīdzināt 1:1.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies, tad tikai dolārus pirkšu!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database