Atbildēt pie šī temata 78 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 81, 82, 83  Nākošais
Par Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Daži jautājumi ar ko netieku galā. Pēdējās nedēļās sāka ik pa laikam nākt zilgani dūmi no izpūtēja. Samērā neregulāri, dažkārt pie zemiem, dažkārt pie augstiem apgriezieniem. Paviesojos Ficcinā, nomainīju eļļu, kā arī atklājās, ka viena no eļļas radiatora trubām sulo (šīs Hydroscand gatavo?), kas nevarētu būt iemesls. Jekburā gadījumā pieslēdzu MES, kļūda P0380 (glow plug/heater cct). Vēl uzkrītoši likās gaisa apjoms - Vidēji Desired air qty ir par 40% mazāks nekā Measured air qty, kas laikam nozīmē, ka varētu būt pārāk liess maisījums, par daudz gaisu sūc?
No uzkrītošajiem arī boost gauge autiņam stāvot nav uz pilnīgas nulles:

Ja nemaldos tad agrāk sēdāja uz 0 miera stāvoklī.
Ja tas ko maina, tad nesen nomainīts MAP, MAF un Boost soleonid.
Ir kādi komentāri par augstāk minēto, kur meklēt problēmu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man viņš šitā, tukšgaitā bišk virs nulles, mēdz pakarāties šad tad, no izpūtēja nāk kodīgāka smaka. Pēc brīža izslēdzas, ja stāv uz vietas, tad to pat jūt. Cik saprotu, dpf maintenance laikam. Pārējā laikā gan uz 0 boost.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man gan itkaa ir chipots un DPF un preCAT amputeets Rolling Eyes Lai gan shoziem dazhus riitus starteejot izmeta "DPF clogged", tas gan domāju drīzāk dēļ vēsiem rītiem?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēlējos noskaidrot vai izplūdes sistēma no 1.9 varētu derēt uz manu 2.4??? Internetā sameklēju labu piedāvājumu - skat. linku.
https://www.ricambituning.it/en/product1.asp?id=349&cat=35&mn=ALFA%20ROMEO&sr=Alfa%20159
Cena ir ok un NERŪSĒJOŠAIS tērauds!!! tikai nez vai caurules diametri neatšķiras?
Varbūt kāds ir jau saskāries ar līdzīgu lietu - 1.9 un 2.4 savstarpējo saderību.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
neste rakstīja:
Vēlējos noskaidrot vai izplūdes sistēma no 1.9 varētu derēt uz manu 2.4??? Internetā sameklēju labu piedāvājumu - skat. linku.
https://www.ricambituning.it/en/product1.asp?id=349&cat=35&mn=ALFA%20ROMEO&sr=Alfa%20159
Cena ir ok un NERŪSĒJOŠAIS tērauds!!! tikai nez vai caurules diametri neatšķiras?
Varbūt kāds ir jau saskāries ar līdzīgu lietu - 1.9 un 2.4 savstarpējo saderību.


Tas Ulter ir polu razotajs, ir ari trubas prieks 2.4, kapec eksperimentet ar 1.9? https://ulter.com.pl/en/offer/dedicated/alfa-romeo/159-_2005/sportwagon/2-4-jtd_147kw/m/530/2703

Cenu un piegades terminus varu nakamaja darba diena precizet, man liekas, ka sos varejam dabut ieverojami letak, dima.a uz kaut kadam savam masinam eksperimenteja, bija ok.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, es jau tādus arī skatīju un no poļu valodas tulkoju - tur ir tikai uzgaļi no inox pārējais ir ar alumīnija pārklājumu.
Bet ja jau cena stipri neatšķiras, gribas lai viss būtu no nerūsējošā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfā gremlins - šad tad startējot, izmet gļuku, ka nedego gabarīts vienā pusē - nedeg ar.
Papildus, kad izmests šitas gļuks, nedg arī tai pat pusē migla. Tuvie deg, tālie nav mēģināti.
Bet tas tikai dažreiz tā. Pārējā laikā - viss čiki. Paziņojuma nav, gaismas deg. Kur meklēt nekontaktu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Alfā gremlins - šad tad startējot, izmet gļuku, ka nedego gabarīts vienā pusē - nedeg ar.
Papildus, kad izmests šitas gļuks, nedg arī tai pat pusē migla. Tuvie deg, tālie nav mēģināti.
Bet tas tikai dažreiz tā. Pārējā laikā - viss čiki. Paziņojuma nav, gaismas deg. Kur meklēt nekontaktu?
uz miglam, tuvajie, talajiem pzinojumu nemet Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ja nu. Met kļūdu par gabarītu kreisajā pusē, un, kad ir kļūda, nedeg gabarīts un kreisā migla.
A ja kļūdas nav, viss deg.
Mani tā migla mulsina.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sataisījos pievienot AUX vadu un aprāvos. Tur, kur to jāsprauž, jau iesprausta kas cits. Kāds zina, kas tas ir un kur lai spraužu AUX  vadu?
Kad iespraužu esošā vietā, tad rāda, kā skan USB, rāda dziesmas no USB, bet skaņa no AUX vada.
Maģistra man mazais, bez lielā ekrāna.




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai tad AUX vadam nebija jābūt zilā krāsā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar ir ar dzeltenu galu un ar kaut kas jau iesprausts priekšā Sad blue & me droši vien.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
neste rakstīja:
Vai tad AUX vadam nebija jābūt zilā krāsā?

Tā laikam sanāk, ka otrā galā  (zilais štekers bildē) trīs malējie vadi.
Atradu blaupunkt shēmu, nesaprotu, kādēļ visos youtube aprakstos un forumos viņu sprauž citā galā???  Skaidri norādīts, ka AUX V bloks 18, 19, 20 vads.
Tikai kā lai izjauc štekeri, lai vadīs pārliktu manā štekerī??
https://www.tehnomagazin.com/Auto-radio-car-connector/Alfa%20Romeo%20-Car-Radio-Wiring-Connector.htm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa nostāvēja pāris nedēļas bez akumulatora un magnetola (Conncet Nav+) tagad prasa kodu. Kur viņu raut? Varbūt pēc VIN nr var pateikt? Vai vismaz magnetolas sērijas nr. pateikt pēv VIN? Nenāk man viņa īsti laukā...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
marciss rakstīja:
Alfa nostāvēja pāris nedēļas bez akumulatora un magnetola (Conncet Nav+) tagad prasa kodu. Kur viņu raut? Varbūt pēc VIN nr var pateikt? Vai vismaz magnetolas sērijas nr. pateikt pēv VIN? Nenāk man viņa īsti laukā...


Parasti ir kodu karte,bet ja nav ar VIN numuru Autobravā un kaut kādiem 50/60 euro kabatā!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 78 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database