Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Nākošais
Jautājums spečukiem! (Čīkst piekare)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Ar kādiem auto tā ilgstoši esi veicis salīdzinošos testus, lai tā nekļūdigi pateiktu cik K zenons ir kruta un sakot ar cik K viss ir pakaļā?
Nu tā, forši būtu paklausīties


esi vai izliecies?pričom testi?es teicu man vislabāk patīk 4000k nav ne zili ne dzeltani,MAN tādi patīk,JO es uzskatu ka ar tādu gaismas temperatūru es ceļu redzu vissssssslabāaaaaaaak Smile jautājumi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Ar kādiem auto tā ilgstoši esi veicis salīdzinošos testus, lai tā nekļūdigi pateiktu cik K zenons ir kruta un sakot ar cik K viss ir pakaļā?
Nu tā, forši būtu paklausīties


esi vai izliecies?pričom testi?es teicu man vislabāk patīk 4000k nav ne zili ne dzeltani,MAN tādi patīk,JO es uzskatu ka ar tādu gaismas temperatūru es ceļu redzu vissssssslabāaaaaaaak Smile jautājumi?


Nu gribas uzzināt, kā esi nonācis pir šāda secinājuma kādiem auto un kādas temperatūras zenonus esi testejis, lai nekļūdīgi pateiktu, ka tieši 4000K tev patīk labāk un redzi labāk.

Jo, lai patiktu labāk, ir jābūt pieredzei ar to, kā ir sliktāk...

Starp citu 5500-6000 būs balta gaisma, 4000 jau velk uz dzeltenu


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
baigie fiziķi sanākuši SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
krods rakstīja:
palaidniex rakstīja:
Ar kādiem auto tā ilgstoši esi veicis salīdzinošos testus, lai tā nekļūdigi pateiktu cik K zenons ir kruta un sakot ar cik K viss ir pakaļā?
Nu tā, forši būtu paklausīties


esi vai izliecies?pričom testi?es teicu man vislabāk patīk 4000k nav ne zili ne dzeltani,MAN tādi patīk,JO es uzskatu ka ar tādu gaismas temperatūru es ceļu redzu vissssssslabāaaaaaaak Smile jautājumi?


Nu gribas uzzināt, kā esi nonācis pir šāda secinājuma kādiem auto un kādas temperatūras zenonus esi testejis, lai nekļūdīgi pateiktu, ka tieši 4000K tev patīk labāk.

Jo, lai patiktu labāk, ir jābūt pieredzei ar to, kā ir sliktāk...

Starp citu 5500-6000 būs balta gaisma, 4000 jau velk uz dzeltenu


redzi šeit ar auto nebūs sakara,jo šo testu var veikt pat uz viena auto Smile ne?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad vēl jo vairāk pastāsti, kā tieši un kādas tieši zenonu spuldzes esi notestējis.
Interesanti taču!

Cik ilgi kādos apstākļos.
Kas tev kalpoja par labas redzamības etalonu?
Kas tieši lika lemt par labu tieši 4000K spuldzēm


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
Tad vēl jo vairāk pastāsti, kā tieši un kādas tieši zenonu spuldzes esi notestējis.
Interesanti taču!

Cik ilgi kādos apstākļos.
Kas tev kalpoja par labas redzamības etalonu?
Kas tieši lika lemt par labu tieši 4000K spuldzēm


testēts ir osram xenarc,ir testēti lētie kjīnas visional,patreizs ir philipsi,starpības starp viņām nav nekādas,vizsmazs es nemanu,temperatūrai gan ir,es tev jau teicu jo zilāka gaisma,jo vairāk pazūd uz asfalta,uz slapja vēl jo vairāk!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jāvelk kā ar knīpstangām ārā...
Kas par auto?
Kuriem no zenoniem cik K gaisma? Cik ticama ķīnas zenonu krāsu temperatūra?
Lietošanas periods (vasara/ziema) un ilgums - diena, mēnesis?
Kāpēc mainīji? Izdega?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
jancs1988 rakstīja:
krods rakstīja:
Jan4iks rakstīja:
Ieliku PIAA Hyper Plus, gaismai nav ne vainas... protams nav kā luksus klasei, bet pārāk sūdzēties arī nevar.


ja lukturs ir mēsls tur var likt kaut plutonija un atomreaktora serdeni,tāpat nespīdēs,ir testēts visāds tur blue vision un night breaker tur tipa 100% gaismas utt,nu nezinu biki labāk ir,jo gaisma parasti ir baltāka,nevis kā parastajām dzetanīga,bet nejau kā reklamē,ka tur spīd 20x tālāk,utt Very Happy


ļoti minimāli, bet palīdz miglas lukturi, esmu iepraktizējis tos slēgt Smile


Miglinieku uzdevums ir apgaismot ceļa malu un ceļu dažus metrus auto priekšā, pie ātrumem >35 km/h tas, ko var pamanīt vietā, ko apgaismo miglinieki ir ieraudzīts sen par vēlu...  :nepopulars_uzskats


nav svarīgi kāds uzdevums, svarīgi ir uzlabom redzamību, ko vismaz psihologiski man palīdz.

a ko te vispār tāds cepiens, Jūs vēl ZPD uzrakstat, katrs liek tādas gaismas ar kurām jūtās komofrtablāk un redz labāk, neaizmirstat, ka redzes īpatnības, brilles un citi aspekti, lampu tīrība utt..

kāds te prasīja, kuram tad ir vispār labas tuvāks gaismas.. nu teikšu godīgi, 159 ir vienas no sliktākajām ar ko esmu braucis (un ne vienu vien auto), bet nu ja tādas ir, tad vienkārši mazāk jāvizinās pa tumšām ielām Very Happy

lielākais cepiens jau bija par to, ka tālās ir ļoti labas, kāpēc tad tuvās tik sliktas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tapec, ka 159 tuvais ir leca. Un lecu gaismas ar laiku klust sudigas, te ari nesen kads skaidroja, ka tai lecai eiksa apruse vai apdeg reflektors un gaisma pazud. Vinas smuki izskatas, un kamer jaunas deg spozi, bet diez gan atri klust ar vien tumsakas. Var jaukt ara, tirit, atjaunot hromu... pulet stiklinus. Vai vienkarsi nopirkt jaunas lampas. Ne gluzi Depo, bet vismaz magneti marelli

Sada problema paradijas sakot ar Alfa 155, ka ari visam Alfam ar xenonu, ipasi 166. Un ne tikai Alfam, BMW lecu lukturiem ari sudiga gaisma.

Var likt tas superduper spuldzites, bet to efekts bus vairak galva nevis uz cela Wink Osram Nightbraker man ir Jeep, liekas, ka pilnigi melna meza vidu cels ir mazliet gaisak ka ieprieks hmm


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Guiliettai arī lēca, bet gaisma daudzreiz labāka kā 159. Nezinu ko Dima tur ir ielicis, bet man neprasās slēgt tālās gaismas.
Cik skatījos tad lēcas 159 un Guiliettai ir vienādas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Tapec, ka 159 tuvais ir leca. Un lecu gaismas ar laiku klust sudigas, te ari nesen kads skaidroja, ka tai lecai eiksa apruse vai apdeg reflektors un gaisma pazud. Vinas smuki izskatas, un kamer jaunas deg spozi, bet diez gan atri klust ar vien tumsakas. Var jaukt ara, tirit, atjaunot hromu... pulet stiklinus. Vai vienkarsi nopirkt jaunas lampas. Ne gluzi Depo, bet vismaz magneti marelli

Sada problema paradijas sakot ar Alfa 155, ka ari visam Alfam ar xenonu, ipasi 166. Un ne tikai Alfam, BMW lecu lukturiem ari sudiga gaisma.

Var likt tas superduper spuldzites, bet to efekts bus vairak galva nevis uz cela Wink Osram Nightbraker man ir Jeep, liekas, ka pilnigi melna meza vidu cels ir mazliet gaisak ka ieprieks hmm


super, paldies par info !

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man pēc pieredzes, nav skaidrojuma, jo mazāks lukturis, jo s.... gaisma Smile
159 lukturis ir maziņš


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pieredze tāda ka 159 ar xenon un ceļš redzams sliktāk kā Guileietta ar halogēnu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a kas ir 159 tajai ar halogēniem?nav labāk kā ar xenoniem?
mož jātaisa downgreids līdzīgi kā audi c6?kad no bixenona parliek uz halogēnu ir 10x labāk?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jāņem vērā, ka xenona spuldze ar laiku samazina savu spožumu. Laikam kkas ap 3000h bija.Pašam ir 159 ar OEM xenonu un itkaa dega, gaisma so so. Tā kā experimentēt ar original D1S (~2x70EUR) nebiju gatavs, tad peec 3aa alus pasuutiju Osram original by Aliexpress Smile Par to naudu (20 EUR pāris) manis pēc viņas var degt laukā reizi pusgadā. Gaismas daudzums nesaliidzinaams  Wink

EDIT: tik nav saprotams, kā čīkstoša piekare korelē ar sūdīgiem xenoniem Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 9 lapa no 13 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database