Atbildēt pie šī temata 55 lapa no 73 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 71, 72, 73  Nākošais
Autofficina
Novērtē ar atzīmi!

5 72% 72% ( 65 )
4 13% 13% ( 12 )
3 4% 4% ( 4 )
2 10% 10% ( 9 )

Balsis pavisam : 90
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
Emilio rakstīja:
A moš nobraukums ir nevis 600k bet 3,8 miljoni km ?


pēc šofera puses sēdekļa izskatās ka tuvu milionam Very Happy .ps.ja tam auto būtu tiešām reāls 120k nobraukus,to alfu kāds jau sen būtu paņēmis,neliekot publiskai apskatei,jo 120k ir jauna mašīna!


Un to secina veca opeļa fotokartiņas īpašnieks pēc bildītes...
Reāls specs!
 Vari pēc bildes pateikt,cik ir spiediens pakaļējā ratā? shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tīri tā pārdomām.
Daudz populārākas markas automašīnu, kas pirkta te, kurai zināma un pārbaudāma vēsture gan pie dīlera, gan csdd ar nieka 77 kkm uz odometra un tikai 3 gadiem kopš pirmās reģistrācijas (tā teikt jaunāku pat par tikko uzražotu) , nemaz tik ļoti nerauj ārā no rokām kā karstu pīrādziņu...

Bet vecas opeļkartiņas īpašniekam - nesaprast...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:

man neiteresē sīkumi,es rēķinu pilnus gadus! 17 un 11=6 man vienalga vai 11gada nopirka 01 menesī vai 09 tajā,man tas ir gads!kaut ja braukts ir 1 mēnesi!

Pēc tevis rakstītā sanāk, ka ja mašīna ir pirkta 2016.gada decembrī, tai 2017.gada janvārī jau ir gads? Turpretī, ja auto pirkts 2017.gada janvārī, tad 2017.gada februārī tai būs tikai mēnesis? :dfghj:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Krod, daram ta, iemaksa man 500EUR un pieradi, ka tas masinas noskrejiens ir attits. Ja izdosies, es Tev vinu uzdavinasu. Ja ne, 500EUR paliek pie manis, un jus ar gagnamu ejiet vienreiz na***, abi divi!


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Intereses pēc paskatījos, mobile.de tikai vācijā piedava 105 alfas 159 virsbūvi, kuram nobraukums ir mazāk par 125 000 km, nezinu kapēc vińus liek sludinājumā, vajadzēja jau sen būtu pārdotam,pat neliekot mobile.tas tak gandrīz jaunas,vai nu laikam visam spidometrs nogriezts Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Krod, daram ta, iemaksa man 500EUR un pieradi, ka tas masinas noskrejiens ir attits. Ja izdosies, es Tev vinu uzdavinasu. Ja ne, 500EUR paliek pie manis, un jus ar gagnamu ejiet vienreiz na***, abi divi!


Elegants piedāvājums.
Pa 500 eur vai nu dabū smuku mašīnu, vai paliec par ciema ākstu.
 super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Krod, daram ta, iemaksa man 500EUR un pieradi, ka tas masinas noskrejiens ir attits. Ja izdosies, es Tev vinu uzdavinasu. Ja ne, 500EUR paliek pie manis, un jus ar gagnamu ejiet vienreiz na***, abi divi!


man tev nekas nav jāpierāda,bet nevajag jau dzīt tādu sūdu,tjemboļa ka te visi ar auto ir uz TU, ok,5-6 gadīgam dizelim vācījā 120k? 10 gadīgam 240 vidēji? Very Happy tad jau rumbulniekiem un jums nebūtu ko tīt Very Happy nevajag tiešām ticēt pasakām Very Happy

vačijā dīzeli pērk tikai tāpēc lai ar viņu vilktu pa bani 500km dienā,nevis lai brauktu 1k menesī Very Happy

puši saņematies Very Happy

p.s bet pukani jau sprāgst Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piedod, bet tu esi vēl tupāks, kā sākumā likās


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tie abi galma klauni ir kaut reizi bijushi un apskatijushi konkreto mashinu, vai tikai ka parasti pasmirdinat foruma atnaca? No serijas:"redzejis neesmu, bet zinu ka ta ir baigais suuds".

Krod, 125kkm nav jauna mashina ta ir automashina ar simtu divdesmit piecu tukstoshu kilometru noskrejienu, Krod! Un vai tas ir daudz vai maz lai paliek katra pasha zinja.

Un cik tu esi redzejis Afas 159 TI salonus kuriem ir 1miljons km noskrejiens? Cik?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...dažs labs mēneša laikā jūtami progresējis - no parasta foruma pamuļķa līdz rūdītam imbicīlam shura

P.S. turpinam pacienta novērošanu piip


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es kaut kā neredzu jēgu čaļa garažā atrasties auto, kurā viņš drikst labi ja kā pasažieris braukāt...

Bet nu cilveki ar laiku nepaliek gudraki, tikai paliet labāk redzams kādi tarakani galvā mīt, kā jau teicu, lai pārdod savu megaopeli un pērk fordu!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Да впзду,этих интернетных упырей,как так несут разную хрень,как предложили нормальное дело,где можно тачку за 500 евро купить,сразу обосрался.Нефиг на них вообще внимание обращать,посты их просто удалять и всё,пиздунов вокруг и так хватает,а совремнем им самим надоест строчить,то что никто не видит.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet tā - izskatās pēc krahobora. Naudas nav normalam auto un tapēc visu, kas patīk, ko gribētos publiski notirš ar izdomātām un pārspīlētām problēmām, lai gūtu sev attaisnojumu, kāpēc to nevajag pirkt. Tā teikt ar kranā iesietu hanteli to grib garināt...

Tas ka nevaru atļauties Ferru, man neliek saukt par problemu to, ka bremžu diski ir jāmaina reizi divos gados, neatkarigi no nobraukuma...

Bet tā, ņormāls video par 7b galveno čali:

 https://youtu.be/puYtBsJghns


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa146 rakstīja:
Да впзду,этих интернетных упырей,как так несут разную хрень,как предложили нормальное дело,где можно тачку за 500 евро купить,сразу обосрался.Нефиг на них вообще внимание обращать,посты их просто удалять и всё,пиздунов вокруг и так хватает,а совремнем им самим надоест строчить,то что никто не видит.

Разумно. Но можно даже не удалять посты, а просто игнорировать. Отвалятся сами без корма Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
alfa146 rakstīja:
Да впзду,этих интернетных упырей,как так несут разную хрень,как предложили нормальное дело,где можно тачку за 500 евро купить,сразу обосрался.Нефиг на них вообще внимание обращать,посты их просто удалять и всё,пиздунов вокруг и так хватает,а совремнем им самим надоест строчить,то что никто не видит.

Разумно. Но можно даже не удалять посты, а просто игнорировать. Отвалятся сами без корма Very Happy


 super  полностью с вами обоими согласен!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 55 lapa no 73 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 71, 72, 73  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database