Atbildēt pie šī temata 53 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 66, 67, 68  Nākošais
Giulia
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Domāju, ar to ir domāts - fig, kur saremontēsi vecu alfu Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
Domāju, ar to ir domāts - fig, kur saremontēsi vecu alfu Very Happy

Nu, bet ir tak kur to izdarīt...
Tāpēc jau saku, ka rakstā ir sasprausti batoni


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
Par Alfu Latvijas sabiedrības atsauksmes, godīgi sakot, ir sliktas. Bet sliktas tās ir dēļ pēcgarantijas apkalpošanas, kura, lai neteiktu skarbāk, ir pilnīgās auzās. Tas ir arī iemesls, kādēļ lietotas Alfa Romeo nav ļoti populārs pirkuma objekts.


Pecgarantijas tas ir tad, kad beigusies garantija vai ka? Man skiet, nekad nav bijusi problema ar 5+ gadus vecu Alfu remontesanu, perc detalas autoveikala un remonte, kur velies. Jaunam garantijas perioda masinam pirms ~10 gadiem bija gruti, jo detalas no Italijas naca nevis 2~3 dienas ka tagad, bet 2~3 nedelas, un italu attieksme pret garantijas gadijumiem atseviskos gadijumos ari bija tada mazliet divaina. Protams, tie jautajumi sakartojas. Un sobrid es uznemsos apgalvot, ka uzturet Alfu pecgarantijas (un ari garantijas) perioda ir daudz letak un vienkarsak ka kadu korejiesu auto, kuriem ar detalu pieejamibu un piegadi ir pilniga pakala. Aftermarket detalu cenas ir +/- vienadas. Ta pati kroda piesaukta nereali darga pusass pa 200eur maksa ~ tik pat gan Alfai, gan Insignia, gan Passat, un pat E90 BMW, bet pameginiet dabut pusasi kaut kadam KIA vai Hyundai.

Tie musu sabiedribas stereotipi man skiet radas 90. gadu sakuma, kad Latvija ieveda pirmas arzemju masinas. 123. mersis gaja miljonu un neko nevajadzeja darit, zajebis aparats. Granada un rekords ari bija ok, Golfinu vareja pats saremontet un nopirkt detalas tuveja veikala. Alfa 33 bija pipec kaut kads, boxer motors, detalas nav nekur un nekadas, masinas ruseja, sausmas! Alfa 75 bija vispar emo tur neviens normals mehanikis nevareja ne sajugu nomainit ne buksi samainit sevi nenogalinot. Ruseja un nebija detalu, nekur un nekadu. Tapec Alfa suds, un tie 90. gadu specukii nodod savas zinasanas no paaudzes paudze. Un tagad joprojam katram, kam ienak prata paintereseties par Alfu, ir kads redinieks vai coms, kam Alfa nekad nav bijusi, bet kurs ir dzirdejis, ka Alfa ir suds, ruse, sarezgits remonts un dargas detals, kuru nekur nav.

Jaunas vinas LV neperk, jo Alfa ir salidzinosi darga masina ar struntigu reputaciju. Lietotas rumbulnieki neved, jo nevar pardot. Tapec vinas pie mums nav. Struntiga pecgarantijas apkalposana ir tuksa plapasana. Es ta ari nesaprotu, ko tas nozime Wink BM Auto ari visi kritize, jauni bmw esot sudi pedejie, mehaniki lohi, pienemeji idioti, cenas kosmoss, bet pilnas ielas ar BMW.

Ta ir un bus darga nisas masinas, ko perk cilveki, kas noverte tas kvalitates. Ar Giuia itali turpina so celu, domaju, tas ir pareizi. Masinai tiem, kas bauda brauksanu, noverte dizainu. Un skeptiki vienmer var nopirkt Passatu, Alfa nav spiesta lieta Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee, iemet, lūdzu, šo pie raksta komentāros, ja neesi jau izdarījis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tur vēl briesmas par dzinēju sarakstītas  Laughing  esot plaša dzinēju izvēle  Embarassed  veseli 1 dīzelis un 1 benzīns  Embarassed  nu man jau liekas, ka dažādu jaudu modifikācijas nevajadzētu saukt par citu dzinēju  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
versatile rakstīja:
elbee, iemet, lūdzu, šo pie raksta komentāros, ja neesi jau izdarījis.


Ai, ne, tad jakorige un jakorekte, sis tads forumu variants shura


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Come on, elbee. Šis ir pirmais Giulia apskats LV saitos. Vajag, lai ir reāls komentārs par to, kāpēc slava tik slikta.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
versatile rakstīja:
elbee, iemet, lūdzu, šo pie raksta komentāros, ja neesi jau izdarījis.


Ai, ne, tad jakorige un jakorekte, sis tads forumu variants shura


Viss kārtībā, formatējums arī mums nav galvenais. Galvenais ir iesaistīties diskusijās un vēlams ar argumentētiem un pieredzē balstītiem viedokļiem. Un es kā Kursors.lv vadītājs uzskatu, ka pie mūsu raksta prasās arī reālu alfistu komentāri. Galu galā, kad tad vēl komentēt, ja ne tagad - pie pirmā Džūlijas apskata Latvijas internetos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nē - tieši dažādās dzinēja versijas sauc par dažādiem dzinējiem, jo atšķirība NAV tikai programmā, ir daudzas komponentes savādākas, to es noskaidroju pirms rakstīju!

katrā gadījumā - es vados pēc savas pieredzes un man vairākiem draugiem ir bijušas un ir alfas tagad un situācija pavisam noteikti IR labāka tagad kā pirms pāris gadiem, bet tāpat sabiedrības stereotipi ir iesakņojušies un tie traucē lietotas Alfas iegādi!

Nesen čoms savu 147 aizdzina uz tādu elementāru lietu kā zobsiksnas maiņu un tas beidzās ar vešanu pie dīlera, jo vajadzēja gan specifiskus tūļus, gan vēl visādi figļi migļi, ar kuru standartizēts serviss galā netika!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Smile
Zobsiksnas mainja imho nav tas elementarakais darbs. Nav jau generatora siksna.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pirms 2 gadiem vēlviens čoms ilgi cīnījās ar sava 159 kārbu līdz arī dīleris to mainīja!
Nu NAV vēl viegli ar Alfām, bet paliek arvien labāk Smile

protams - eļļas maiņa un kluču maiņa NAV tas, ko biju domājis ar pēcgarantijas apkalpošanu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
HaL rakstīja:
Nesen čoms savu 147 aizdzina uz tādu elementāru lietu kā zobsiksnas maiņu un tas beidzās ar vešanu pie dīlera, jo vajadzēja gan specifiskus tūļus, gan vēl visādi figļi migļi, ar kuru standartizēts serviss galā netika!


autofficina un viss štokos.
Galvenais, lai standartizētais serivss nesazīmē metkas, pēc kurām nomaina:)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai kāda glīta 159 fotogrāfijās tikusi  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien Madonā redzēju giuliu ar LV numuriem laikam kāds ir iegādājies...varbut es kļūdos bet likās ka LV numuri

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Armands rakstīja:
Šodien Madonā redzēju giuliu ar LV numuriem laikam kāds ir iegādājies...varbut es kļūdos bet likās ka LV numuri


Varbut Autobravas demo auto hmm

 


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 53 lapa no 68 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 66, 67, 68  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database