Atbildēt pie šī temata 54 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 81, 82, 83  Nākošais
Par Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taa tas apmeeram ir.. ja gribeejaas ekonomiju, vajadzeja 1.9 nemt.. ziemaa vispaar negribeesies tajaa kompii skatiities   Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man ar Q4 dīzeli, pārsvarā pa pilsētu grozoties, arī ap 9,5l sanāk... Kad dzinu pa bāni, tad gan bija līdz 7,4l patēriņš nokrities.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pa pilsētu visu laiku mīcoties ar pirmo chip programmu bija ~10,2-10,8;11,0, pēc otrā chip programminga labākajā gadījumā 10,6. Pārsvarā grozās starp 11,0-11,5. Protams pa šoseju ļoti ievērojami šis skaitlis krīt. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man šoseja parasti 7.0-7.5, pilsēta kādi 9-15 atkarībā no tā kā un kur brauc
Vidējais pa 4,5 gadiem ~10.2L, bet lielākoties par Rīgu braucu.


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noname, kā vispār ir ar chipošanu? Ir jēga?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
werty rakstīja:
Noname, kā vispār ir ar chipošanu? Ir jēga?


man bija 159 gan ar 1.9 jtd gan ar 2.4 jtd,es teiktu abiem motoriem uzreiz var pamanīt ļoti jūtamo atšķīrību pēc čīposanas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
werty rakstīja:
Noname, kā vispār ir ar chipošanu? Ir jēga?


man, pēc īsās pieredzes ar 159 1,9 Q-tronic, secinājums, ka ar automātu čipošana ir OBLIGĀTA!
Nezinu kā brauca iepriekšējie, bet kad auto nokļuva pie manis, ātrumi automātiski pārslēdzās pie ļoti maziem apgriezieniem (nedaudz virs 2000) rezultātā ātri vien tiku pie pilna kvēpu filtra Sad
Pēc fficinas čipošanas auto kļuvis daudz, daudz, daudz atsaucīgāks, ātrāks, ātrāk reaģē uz gāzes pedāli, kas noved pie mazākas nepieciešamības to gāzi masēt ar kāju, kas domāju novedīs pie neliela bet degvielas patēriņa samazinājuma, kautgan pašlaik par to nedomāju un baudu autiņu ar daudz alfiskāku dvēseli.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
werty rakstīja:
Noname, kā vispār ir ar chipošanu? Ir jēga?


Ir jēga. Vienīgais tā kā ir veiktas divas čipošanas. Viena ar LT programmu, otru ielika vai nu no NL auto kopētu vai kā nu tur dima.a precīzāk varētu pateikt.
Atšķirības bija tādas, ka ar pirmo čipu salīdzinoši vienmērīgi labi cēla, bet pie pārslēgšanās no pirmā uz otro robu bija tā kā bedre.
Ar tagadējo programmējumu tieši pie zemajiem ir ļoti laba jauda, bet ir sajūta, ka pie lielajiem ātrumiem ātrāk sāk nevilkt un arī gala ātrums iespējams vairs nav tik liels kā ar pirmo programmu. (visādā ziņā tā kā lielāko daļu laika ar šo auto brauc sieva, viņai tieši šī programma patīk labāk)
Gribu aizvest kādā brīdī ar šo programmu uz stenda, tā kā ar pirmo programmu mērījumi ir veikti.
Vēl viena interesanta nianse par tagadējo programmu. Ir tāda sajūta, ka ir iekļauts kāds ierobežotājs un jaudu kamēr dzinēja t nav sasniegusi kādu noteiktu lielumu. Neesmu gan pētījis kādu, bet kad t ir vēl ap 60 grādi, to jūt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noname rakstīja:

Vēl viena interesanta nianse par tagadējo programmu. Ir tāda sajūta, ka ir iekļauts kāds ierobežotājs un jaudu kamēr dzinēja t nav sasniegusi kādu noteiktu lielumu. Neesmu gan pētījis kādu, bet kad t ir vēl ap 60 grādi, to jūt.


Nu ar LT (es tā domāju, ka man ir LT) čipu ir tieši tāpāt, bet arī bez čipa ar aukstu motoru auto uzvedās slinkāk un skaļāk, kad nedaudz uzsilst līdz tiem ~60 grādiem, tad pilnīgi savādāk. es domāt, ka dīzeļiem tas ir normāli un šie ierobežojumi strādā neatkarīgi no čipa. to laikam tiešām profi labāk zinās.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Noname rakstīja:

Vēl viena interesanta nianse par tagadējo programmu. Ir tāda sajūta, ka ir iekļauts kāds ierobežotājs un jaudu kamēr dzinēja t nav sasniegusi kādu noteiktu lielumu. Neesmu gan pētījis kādu, bet kad t ir vēl ap 60 grādi, to jūt.


Nu ar LT (es tā domāju, ka man ir LT) čipu ir tieši tāpāt, bet arī bez čipa ar aukstu motoru auto uzvedās slinkāk un skaļāk, kad nedaudz uzsilst līdz tiem ~60 grādiem, tad pilnīgi savādāk. es domāt, ka dīzeļiem tas ir normāli un šie ierobežojumi strādā neatkarīgi no čipa. to laikam tiešām profi labāk zinās.


Nē. Es 100% zinu, ka ar pirmo programmu tā nebija. Protams ka auksts diesel ir skaļš, bet nebija tik ļoooti jūtams aprāviens pārsniedozt noteiktu apgriezienu skaitu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: 2.4. jtdm patēriņš 
werty rakstīja:
Gribēju apvaicāties kā pārējiem 159. alfas lietotājiem ir degvielas patēriņu tieši ar 2.4 jtdm dīzelīti?

Pašam ir SW ar automātu un bez Q4, borta kompī rāda pateriņu ap 8l bet padalot L/km sanāk ap 10l/100km
Kaut kā nedaudz par daudz liekas...


a cik tad būtu jātērē pilsētā autiņam,ar 5cilindriem,200hp 1700kg un automātu un riepas vel r17-r19 Very Happy cik? 10litri ir pat ļoti ok!

tas pats 1.9 pilsētā ēdīs 8+ Very Happy nolaidieties uz zemes,VISI JAUNIE JAUDĪGIE DĪZELJI PILSĒTĀ RIJ 10+ VISI KARL VISI Very Happy

šaia alfai pat pēc rūpnīcas datiem ir 11.6 tas ir jaunai mašīnai un maximāli mazākais:D



Разход на гориво - градско    11.6 л./100 км.Редактирай тази кола
Разход на гориво - извънградско    5.9 л./100 км.Редактирай тази кола
Разход на гориво - комбиниран    8.0 л./100 км.


rekur labs saits,kur jau cilvēki dalās ar patēriņu!

https://www.spritmonitor.de/en/overview/1-Alfa_Romeo/885-159.html?fueltype=1&fuelsort=1&power_s=200&power_e=200&gearing=2&powerunit=2

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:

Nu ar LT (es tā domāju, ka man ir LT) čipu ir tieši tāpāt, bet arī bez čipa ar aukstu motoru auto uzvedās slinkāk un skaļāk, kad nedaudz uzsilst līdz tiem ~60 grādiem, tad pilnīgi savādāk. es domāt, ka dīzeļiem tas ir normāli un šie ierobežojumi strādā neatkarīgi no čipa. to laikam tiešām profi labāk zinās.


Pie tiem ~ 60 grādiem tikai sāk swirl flapi virināties, tapēc arī auksts "neiet".

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
zeenjaa rakstīja:

Nu ar LT (es tā domāju, ka man ir LT) čipu ir tieši tāpāt, bet arī bez čipa ar aukstu motoru auto uzvedās slinkāk un skaļāk, kad nedaudz uzsilst līdz tiem ~60 grādiem, tad pilnīgi savādāk. es domāt, ka dīzeļiem tas ir normāli un šie ierobežojumi strādā neatkarīgi no čipa. to laikam tiešām profi labāk zinās.


Pie tiem ~ 60 grādiem tikai sāk swirl flapi virināties, tapēc arī auksts "neiet".


swirl flapiem ar ieshanu nav nekāda sakara! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Машинка продолжает возить зад,и только радовать,тьфу тьфу тьфу что ы не сглазить


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Emilio rakstīja:
zeenjaa rakstīja:

Nu ar LT (es tā domāju, ka man ir LT) čipu ir tieši tāpāt, bet arī bez čipa ar aukstu motoru auto uzvedās slinkāk un skaļāk, kad nedaudz uzsilst līdz tiem ~60 grādiem, tad pilnīgi savādāk. es domāt, ka dīzeļiem tas ir normāli un šie ierobežojumi strādā neatkarīgi no čipa. to laikam tiešām profi labāk zinās.


Pie tiem ~ 60 grādiem tikai sāk swirl flapi virināties, tapēc arī auksts "neiet".


Viņu sen jau tur nav. Smile Viss liekais sen jau tika noanulēts.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 54 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database