Atbildēt pie šī temata 335 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 334, 335, 336 ... 341, 342, 343  Nākošais
Ceļu satiksme (CP, radari, avarijas...)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diendienā braukājos pa Rīgas centru un ar tekošajiem remontiem visādi brīnumi redzēti.
Kādu laiku pat bija aizklāts luksofors ar melno maisu. Lāčplēša un Birznieka Upīša krustojumā. Maiss bija uzvilkts luksoforam braucot no tā mazā apendiksa pretī Upīša ielai. Pirmā brīdī galīgi nesapratu, vai man jāignorē luksofors pilnībā vai jātic loģikai un jābrauc tad, kad perpendikulārajai, t.i. Lāčplēša ielai, ir sarkans. Beigās tomēr pieturējos pie loģikas.
Nesapratu arī vajadzību pēc tāda risinājuma, jo no turienes vairāk par 20 mašīnām dienas laikā diez vai izbrauc. Confused

Ceļu remontstrādniekiem tā vien liekas, ka vispār nav nekāds reglaments. Dara kā paši grib vai uzskata par vajadzīgu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paturpinot teemu par celu remontiem un tiem piiiii kas tos veic un galvenokart par tiem PIIIIIII kas tos plaano.
Tatad P4 (deglava ielas turpinajums kas skerso apvedcelju un gar 333 lidz pat Kangariem un tad veel kur tur) cela posms no jaunuzbuuveetaa Ulbrokas aplja liidz apvedceljam.
Uzbuuveeja apli, smuki visu saasfalteeja, un tur kur beidzas Ulbroka atstaja veco izbraukato, bedraino un visadi citadi biistamo celja posmu. Labi, suudiigais celja posms bija kaut kadu 1km varbuut 2 (virziena uz appvedcelju), ar ko sadziivoju, jo tuiit aiz krustojuma ar celju kas nak no Juglasciema sakas jauns un skaists asfalts, kurs tur tika uzklats paris gadus atpakalj. Shovasar kads "geenijs" izdomaja labot celju, pec uzsaktam aktivitaateem jau nodomaaju, ka salabos suudiigo posmu, bet nee bxxx, noplesa visu labo celja posmu liidz pat apvedceljam. Sacakareja satiksmi vasaras garuma visiem kam ikdiena par sho celju ir jaapaarvietojas. Paldies svetajam celarullim vakar saaka asfalteet No Jauna! Labi, samierinajos ar remontu un ta nepamatotibu (vienigais kas naca prata - kadam tika otkats un 20%). Jauninteresejos vieteja dome WTF, kapec taa un kursh ir atbildiigs par sho bezprigelu? Uz ko dabuuju atbildi ka tas nav vinju bizitis, lai versos pie Latvijas Valsts Celjiem!
Shovakar nolemu nomazgat savu auto, kas ieprieksejas lietainajas denas bija noshmuceejies. Bxxx, visa mashiinas virsbuuve delj tam pakaljam un vinju celju remontiem parvertusies par smilshpapiiru. Nolipusi ar kaut kadu huinju (tauta saukts par bitumenu). Kas visticamak noziimee, ka javeic atkartota virsbuuves attiiriisana (ko ja atminja nevilj jau veicu shaja pavasarii). Luuk sheit vieta ir teiciens Dirsa darbs un materiali!

Ja iespejams nebrauciet pa P4.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šī nav vienīgā vieta, kur plēš nost relatīvi laba asvalta virsējo slāni - lai labo mani nozares darboņi, bet man šķiet, ka tā ir ES prasība, ceļiem, kas būvēti pa ES naudu, cipa lai ilgtermiņā ilgāk kalpo.. (par plānošanu un to cik ilgs laiks paiet no virskārtas noplēšanas līdz jauna asvalta uzlikšanai - tā jau cita saruna Very Happy)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dubulta skrobe par to ka ta vieta lai salabotu suudigo celja posmu plesh un "labo" jauno un tadelj ka nodirsta auto virsbuuve.

"Kiimijas veikals es jau naaku"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Dubulta skrobe par to ka ta vieta lai salabotu suudigo celja posmu plesh un "labo" jauno un tadelj ka nodirsta auto virsbuuve.

"Kiimijas veikals es jau naaku"


Tā ir ES līdzfinansēto projektu prasība - reizi 7 vai 10, vai ciktur gados atjaunot dilumkārtu!
Tā ir jādara, ja gribās, lai ceļš ilgi kalpotu (protams uz pārējo bēdu ielejas fona - izklausās pēc dzīrēm bada laikos), kā arī ja tā nedara, esot jāatgriež ES fondos līdzfinansējuma summas.


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:


"Kiimijas veikals es jau naaku"


Da labi - saimniecības preču veikalā ir vaitspirts.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:

Tā ir ES līdzfinansēto projektu prasība - reizi 7 vai 10, vai ciktur gados atjaunot dilumkārtu!

reizi 7-10 tas jau ir ok, bet šobrīd mums atkal kāds atradis veidu, kur nopelnīt. nez kādēļ atjauno jau pirms 3 gadiem uzlikto  Confused  
Rīga - Jelgava pie Dalbes tas pats.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Varbūt brāķis konstatēts.
Cik zinu, tad pie par ES piķi būvētajiem ceļiem tiek ievēroti visi GOSTi, ISO un pārējie standarti. Citādāk - maksā piķi atpakaļ.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palasīju latvijas ceļi mājas lapu
obligāta virskārtas atjaunošana  - max 7 gadi !!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
palasīju latvijas ceļi mājas lapu
obligāta virskārtas atjaunošana  - max 7 gadi !!!!!


Jā. Un kas tur slikts? Tas taču ir labi! Tas ir daudz labāk kā reizi 25 gados atjaunot pilnībā iznīcinātu šoseju, ne? hmm
Beidziet piņņāt! Remontē - slikti. Neremontē - atkal slikti?
Rīga gan ir atsevišķs stāsts... emo


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
arba rakstīja:
palasīju latvijas ceļi mājas lapu
obligāta virskārtas atjaunošana  - max 7 gadi !!!!!


Jā. Un kas tur slikts? Tas taču ir labi! Tas ir daudz labāk kā reizi 25 gados atjaunot pilnībā iznīcinātu šoseju, ne? hmm
Beidziet piņņāt! Remontē - slikti. Neremontē - atkal slikti?
Rīga gan ir atsevišķs stāsts... emo


+1  Rolling Eyes


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
arba rakstīja:
palasīju latvijas ceļi mājas lapu
obligāta virskārtas atjaunošana  - max 7 gadi !!!!!


Jā. Un kas tur slikts? Tas taču ir labi! Tas ir daudz labāk kā reizi 25 gados atjaunot pilnībā iznīcinātu šoseju, ne? hmm
Beidziet piņņāt! Remontē - slikti. Neremontē - atkal slikti?
Rīga gan ir atsevišķs stāsts... emo

Kur es teicu , ka slikti ?
Tiesi otradi !!! Vismaz kads piespiez musu valdibu normali izturet celus !!!
Man ari riga viss patik , iznemot kr barona , tur vairak par skaistumu domats nevis ertumu


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:

Man ari riga viss patik , iznemot kr barona , tur vairak par skaistumu domats nevis ertumu


Tik nesaki ka vel Usakovs patik ))) Nez, manuprat celi Riga ir briesmigi. Vispar neciesami. Man trukst vardus cik slikti tie ir.  Mad


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Forši, KA Rīgā ceļus remontē!
Neforši, KĀ.
Ilgi, lēni, sūdīgi, remontus sāk vēlu - un ar briesmīgu satiksmes un gājēu plūsmu organizāciju remonta laikā. Pēc zīmēm citur 2 joslas, citur 3 uz Brīvības ielas; nesaprotami, kas ar sab joslu, stabiņi salikti tā, ka ne ta josla ir, ne ta nav, nekādu palīglīniju. Murgs. Par asām asfalta griezumu vietām un aku vākiem bez jebkādiem brīdinājumiem pat nerunāju.
Tad visu nedēļu RD skaidrojas par remontu termiņiem, bet neviens pat nepiemin, ka piektdienas rītā pārraks Vanšu tiltu.
Tad pārrok, uzlej asfaltu, bet rezultātā tāpat izskatās kā ielāps pie ielāpa. Tikai lielāki tie ielāpi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
Nez, manuprat celi Riga ir briesmigi. Vispar neciesami. Man trukst vardus cik slikti tie ir.  Mad

Nekad vairs nejautjiem man, kapec es ar SUV parvietojos Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 335 lapa no 343 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 334, 335, 336 ... 341, 342, 343  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database