Atbildēt pie šī temata 362 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 394, 395, 396  Nākošais
Ko varat pateikt par šo konkrēto Alfu?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
krods rakstīja:
PITJONS rakstīja:
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/nonhl.html

nebūtu katra detaļa savā krāsā tad vēl vēl Smile nu un tas 1.9 galīgi neder te,

intresanti,kāpēc tā sakrāsots jocīgi?kultens bijis?
ar sarkanam ta notiek, ari tavai ta bus pec gada Wink  pec paris gadiem vienkarsi izbale Wink


kā tad Very Happy ja tu teiktu kad,kraasa uz bampera,un krāsa uz metāla spēj izbalēt savādāk,es noticētu,bet te KAATRA detaļa savā tonī,sarkana ja iazbalē,tad vienmērīgi!

p.s tu gribi teikt ka šo nav neviens mēģinājis uzpulēt?ja jau tas ir izbalējis,pulējot visam ir jābūt tip top!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tip top cena aukšā... drusku smieklīgi https://m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/159/lbeml.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tās sarkanās 159 TI pārdošana ir labs atainojums jautājumam: "Vai viegli pārdot Alfu?!"   Smile Mašīna ir pārbaudīta, ok stāvoklī, laba komplektācija, cena, bet tiek tirgota no rudens...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
Tās sarkanās 159 TI pārdošana ir labs atainojums jautājumam: "Vai viegli pārdot Alfu?!"   Smile Mašīna ir pārbaudīta, ok stāvoklī, laba komplektācija, cena, bet tiek tirgota no rudens...

Es nepirktu so Alfu, jo pardevejs izklausas per riktiga perekupa (proti, pat numuri ir arzemju), un teksts ir tipiskais ss.lv "100% релаьный прабег"
ta ka es neteiktu, ka Alfu ir gruti pardot. Ja Alfa ir LABA un pardevejs ir kautcik uzticams

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:

Es nepirktu so Alfu, jo pardevejs izklausas per riktiga perekupa (proti, pat numuri ir arzemju), un teksts ir tipiskais ss.lv "100% релаьный прабег"
ta ka es neteiktu, ka Alfu ir gruti pardot. Ja Alfa ir LABA un pardevejs ir kautcik uzticams

Mašīnu aizdzen uz servisu, pārbaudi, pieslēdz FES. Apmierina - pērc. Kāda starpība perekups vai nē un kāds tur teksts ss.lv?!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
Quattordici rakstīja:

Es nepirktu so Alfu, jo pardevejs izklausas per riktiga perekupa (proti, pat numuri ir arzemju), un teksts ir tipiskais ss.lv "100% релаьный прабег"
ta ka es neteiktu, ka Alfu ir gruti pardot. Ja Alfa ir LABA un pardevejs ir kautcik uzticams

Mašīnu aizdzen uz servisu, pārbaudi, pieslēdz FES. Apmierina - pērc. Kāda starpība perekups vai nē un kāds tur teksts ss.lv?!

Es nedzenu masinu servisa, ja man nepatik pardevejs (teksts, saruna pa telefonu, tonis, balss utt.), lai neteret savu laiku. Un protams nepirktu konkreti so masinu. Ta ir personiga pieredze un dzives motto)



Pēdējoreiz rediģējis Quattordici Mon Aug 08, 2016 11:04 am; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atkal sākās verbālā caureja,perekups,placis?tas vis pofig,ka tik autiņš ir labs,jūs domājat tas perekus to alfu pats uzražoja pie sevis garāžā?  Laughing no kurienes tad visas mašīnas nāk?vai no salona jaunas,vai lietotas no plačiem/perekupiem,aaa veel ir privātie,kas taapat to autinju ir nopircis kkaad plači vai lt Very Happy nu ok,pats atdzina no DE,tāpat no plača vai perekupa,karoč grozi kā gribi,jebkurš auto vai nu jauns no salona,vai no perekupa/plača Very Happy

par tekstiem vispār nav ko runāt,tā ir viņu maize,viņš ar to baro savus bērnus,viņam ko rakstīt sludinājumā?ka autiņš ir sists?notiits 500k km?

kurš te bij tas kas pārs lapas atpakalj bļāva,kad alfu LABU pardod nav problēmas?ka tik sudu nevar pardaot?

p.s perekups lasa alfistus,jo redz ka saakaas aktivitaate,tā cenu piemeta Very Happy alfai cenu piemest,tas ir kkas Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krods rakstīja:
atkal sākās verbālā caureja,perekups,placis?

Nekadas caurejas. Kads brinas, kapec neperk "labu masinu", uz ko es izstastiju savu viedokli - kapec es nepirktu so masinu. 110% subjektiva, bet efektiva pozicija. Par SAVU naudu pircejs ir spejigs un tiesigs izveleties sev piemeroto preci, pardeveja garastavokli, pieeju, tekstu, utt. utml. Wink dzive tas saucas par "servisu". Saja konkretaja varianta serviss ir sudigs. Pat bildes ir kropligas.

Dodu 100 EUR uz to, ka elbee so masinu buutu pardevis viena menesa laika!!! Ta ka pajat, kada tur ir ta masina, vnk pardevejs ir slikts! Par to ari ir stasts)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
krods rakstīja:
atkal sākās verbālā caureja,perekups,placis?

Nekadas caurejas. Kads brinas, kapec neperk "labu masinu", uz ko es izstastiju savu viedokli - kapec es nepirktu so masinu. 110% subjektiva, bet efektiva pozicija. Par SAVU naudu pircejs ir spejigs un tiesigs izveleties sev piemeroto preci, pardeveja garastavokli, pieeju, tekstu, utt. utml. Wink

bet kapec citi neperk, nav ne jausmas. varbut tapec, ka nemties ar registraciju nevelas. Hvz


par reģistrāciju mazs ticams,tik cik tur tā darba,sīkums!

pag šo alfu ir kkas tak pārbaudījis ja?tik nav nopirkta?

protams ka ir cilvēki kas nepērk no perekupiem,kkādi morāles principi Smile

elbē jā pardotu Very Happy jo veco 156to paņemtu kā pirmo iemaksu Very Happy un šo atdodtu Very Happy  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ti vispar gruti pardot, vinas tikai virtuali visi gatavi milet grudaks bet pieiet klat un uzrunat baidas aiwa

Tas, par ko jus de diskutejat, viss ir mulkibas. Laba masina!


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Laba masina!

Bet nu sludinajuma teksts un bildes  down
(tas IR svarigs)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:

Bet nu sludinajuma teksts un bildes  down
(tas IR svarigs)

Svarīgs ir mašīnas stāvoklis, ar tekstu un bildēm tev nebūs jābrauc  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
Svarīgs ir mašīnas stāvoklis, ar tekstu un bildēm tev nebūs jābrauc  Very Happy

Nu redzesim kad tas auto tiks pardots ar sadu pieeju))))) vel gadu staves, kamer pardevejs sapratis ka kautkas saja strategija ir japamaina

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ti vispar gruti pardot, vinas tikai virtuali visi gatavi milet grudaks bet pieiet klat un uzrunat baidas aiwa

Tas, par ko jus de diskutejat, viss ir mulkibas. Laba masina!


Paldies!
Kaimiņš nopirka.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Valera_ rakstīja:
Quattordici rakstīja:

Bet nu sludinajuma teksts un bildes  down
(tas IR svarigs)

Svarīgs ir mašīnas stāvoklis, ar tekstu un bildēm tev nebūs jābrauc  Very Happy

Tieši tas ir vissvarīgākais. Man, piemēram, nav vēlme braukt xvz kur un tērēt dienu lai apskatītu to, ko es uzreiz bildē varētu ieraudzīt. Un tieši bildes un apraksts ir tas, kas rada vēlmi to vispār iegādāties.
Es par pusi no saviem transportlīdzekļiem esmu samaksājis visu vai daļu summas tos dzīvē nemaz neieraugot. Man tie ir 17.


_________________
1995 916 Spider 2.0TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 362 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 361, 362, 363 ... 394, 395, 396  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database