Atbildēt pie šī temata 53 lapa no 58 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 56, 57, 58  Nākošais
Mani sauc ... Man ir Alfa ...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Forši!
Man jau divus gadus patīk. Ar melno apdari.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu ko, sveicieni Alfistiem! Pēc gandrīz 20 gadus uzticības japāņu autobīvei esmu kļuvis par Alfistu. Izvēloties starp Mitsubishi Lancer un AlfaRomeo 159 uzvarēja Alfa, tā kā Latvijā būs par vienu AlfaRomeo 159 SW Q4 vairāk Smile Kāpēc pēkšņi tāda izvēle!? Pēdējos 3 gadus pārvietojos ar Mitsubishi Galant VR-4, tā ir jauda, automāts un pilnpiedziņa. Auto pārdevās, tāpēc sāku meklēt kaut ko līdzvērtīgu vietā un pēķšņi iekrita acīs 159 Alfa. Tad pastudēju šo forumu un atklāju, ka arī 159 Alfas ir ar pilnpiedziņu. Jā ir trūkums, nav automāts, bet gan jau piecietīšu. Tā nu arī iesākās meklējumi pāris mēnešu garumā, kas beidzās ar ceļojumu uz Austriju Smile.  Tas arī īsumā būtu viss...
Tā kā itāļu auto man ir diezgan svešs, tad droši vien iesākumā būs daudz , vismaz priekš pieredzējušiem Alfistiem, muļķīgu jautājumu, bet ceru, ka atbildes uz savie jautājumiem es tomēr šeit spēšu dabūt...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jan4iks rakstīja:
Nu ko, sveicieni Alfistiem! Pēc gandrīz 20 gadus uzticības japāņu autobīvei esmu kļuvis par Alfistu. Izvēloties starp Mitsubishi Lancer un AlfaRomeo 159 uzvarēja Alfa, tā kā Latvijā būs par vienu AlfaRomeo 159 SW Q4 vairāk Smile Kāpēc pēkšņi tāda izvēle!? Pēdējos 3 gadus pārvietojos ar Mitsubishi Galant VR-4, tā ir jauda, automāts un pilnpiedziņa. Auto pārdevās, tāpēc sāku meklēt kaut ko līdzvērtīgu vietā un pēķšņi iekrita acīs 159 Alfa. Tad pastudēju šo forumu un atklāju, ka arī 159 Alfas ir ar pilnpiedziņu. Jā ir trūkums, nav automāts, bet gan jau piecietīšu. Tā nu arī iesākās meklējumi pāris mēnešu garumā, kas beidzās ar ceļojumu uz Austriju Smile.  Tas arī īsumā būtu viss...
Tā kā itāļu auto man ir diezgan svešs, tad droši vien iesākumā būs daudz , vismaz priekš pieredzējušiem Alfistiem, muļķīgu jautājumu, bet ceru, ka atbildes uz savie jautājumiem es tomēr šeit spēšu dabūt...

Esi sveicināts dīvainu cilvēku klubiņā ar īpašu aktivitāti pilnmēness laikā Very Happy Ffff..fristailo  :kaspich:  alfavirus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kāds dzinējs iekš Q4?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jan4iks rakstīja:
Nu ko, sveicieni Alfistiem! Pēc gandrīz 20 gadus uzticības japāņu autobīvei esmu kļuvis par Alfistu. Izvēloties starp Mitsubishi Lancer un AlfaRomeo 159 uzvarēja Alfa, tā kā Latvijā būs par vienu AlfaRomeo 159 SW Q4 vairāk Smile Kāpēc pēkšņi tāda izvēle!? Pēdējos 3 gadus pārvietojos ar Mitsubishi Galant VR-4, tā ir jauda, automāts un pilnpiedziņa. Auto pārdevās, tāpēc sāku meklēt kaut ko līdzvērtīgu vietā un pēķšņi iekrita acīs 159 Alfa. Tad pastudēju šo forumu un atklāju, ka arī 159 Alfas ir ar pilnpiedziņu. Jā ir trūkums, nav automāts, bet gan jau piecietīšu. Tā nu arī iesākās meklējumi pāris mēnešu garumā, kas beidzās ar ceļojumu uz Austriju Smile.  Tas arī īsumā būtu viss...
Tā kā itāļu auto man ir diezgan svešs, tad droši vien iesākumā būs daudz , vismaz priekš pieredzējušiem Alfistiem, muļķīgu jautājumu, bet ceru, ka atbildes uz savie jautājumiem es tomēr šeit spēšu dabūt...


 yo un esi laipni aicināts uz Alfistu ikgadejo pasakumu AROMS2016, nakamsestdien 6.augusta, Kuldigā! http://www.alfisti.lv/viewtopic.php?t=4799

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dzinējs 2,4 l dīzelis. 3,2 būtu bišķi par sālītu nodokļu ziņā.

Par pasākumu zinu, diemžēl pie saviem numuriem tikšu tikai pēc 8 augusta, tā kā šoreiz pasākumu izlaidīšu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jan4iks rakstīja:
Dzinējs 2,4 l dīzelis. 3,2 būtu bišķi par sālītu nodokļu ziņā.

Par pasākumu zinu, diemžēl pie saviem numuriem tikšu tikai pēc 8 augusta, tā kā šoreiz pasākumu izlaidīšu


alfu studijā!jeb savā garāžā Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pagaidām tikai šāda... Embarassed



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Q4 vēl ar TI sex Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jā, tādi arī bija mani kritēriji, gribu 2008 gada Ti un Q4, pārējais komplektācijā jau vairs nav tik svarīgi... tāpēc man nav parkingi, nav orģinālie tumšie stikli, nav nolokāmie spoguļi, nav lielās navigācijas, bet tas jau viss ir labojams ar paša spēkiem  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jan4iks rakstīja:
Jā, tādi arī bija mani kritēriji, gribu 2008 gada Ti un Q4, pārējais komplektācijā jau vairs nav tik svarīgi... tāpēc man nav parkingi, nav orģinālie tumšie stikli, nav nolokāmie spoguļi, nav lielās navigācijas, bet tas jau viss ir labojams ar paša spēkiem  Very Happy

pa cik iecēli?vari pateikt PM

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sakiet, ko gribat, bet melns Ti vagons ir pati afigennaka 159ta! super
 

ps: Bez reliniem un parasta melna, ne metalika

pps: man pirmajam tada bija lv Razz


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Sakiet, ko gribat, bet melns Ti vagons ir pati afigennaka 159ta! super
 

ps: Bez reliniem un parasta melna, ne metalika

pps: man pirmajam tada bija lv Razz
ar reliniem vajag, es personigi gribu, gan jau ari bus kadreiz, melnu vai sarkanu TI vagonu ar tomatu un reliniem, viskrutak ar to forso pusadas salonu
un protams pa stuku Laughing


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jan4iks rakstīja:
Pagaidām tikai šāda... Embarassed

love  yo


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shocked  Shocked TI paka tomēr ir liels plus...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 53 lapa no 58 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 56, 57, 58  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database