Atbildēt pie šī temata 46 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 81, 82, 83  Nākošais
Par Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Es tomer esmu benzingalva nevis dizeļgalva
Jā iet, jā ir grieze, jā čipojas , jā iet kā 3,2 bet tērē kā 2,0
Viss labi , tikai smird, vibrē un pretigi skan SmileSmileSmile
Pedejas dienas braucu ar elbe giulietu ar 1,8 tb , tur kur tas dizelis apstajas, te sakas tikai jautriba !!!!
Un smaržo un nekratās Smile


Zelta vaardi!  super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
По зиме начал подклинивать стратер.При замене маховика,сняли и почистили.Но всё равно крутил как то вяло.Сегодня перестал срабатывать вообще.В итоге сняли,разобрали,оказалось контакты куда прикручиваются провода прогорели.В итоге развальцевали,заменили верхнюю часть и стартер теперь крутит как молодой.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Automātiskā kārba 
Biju samainīt kārbai šķidrumu. Izvēlējos Raap kantori jo cik man zināms tad viņi ir vienīgie kuri to spēj izdarīt pilnībā nevis tikai daļēji nomainīt. Viss notika apmēram 3-4 stundu laikā un viss labi.
Mainīju jo alfiņai jau 160k km. Un tie kuri mainīja eļļu arī teica ka ļoti netīra esot bijusi. kas tikai loģiski.
Daži novērojumi - pirms tam pieripinoties pie luksaforiem kārba citreiz uz leju slēdzās ar nelielu sitienu. Tagad tas pazuda Smile. Un visos citos robos jebkurā situācijā slēdzās tā ka nedaudz maigāk.
Jautāju cik bieži tad vajadzētu mainīt to šķidrumu kārbā, šie man teica ka ampēram 80k km. Tas vismaz pie tā šķidruma ko rekomendē Aisin kārbām.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izskatās, ka man arī vajadzētu to izdarīt jo no 3 uz 2 un 2 uz pirmo ik pa laikam ir sitieni. Ne katru dienu bet 1x 2 nedēļās ir tāda diena kad vairākkārt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
braucot ar Lex , kuram ir tāda pati kārba kā 159, tā arī netiku skaidrībā vajag viņu mainīt vai nevajag Sad
nobraucu 150000 , sasitu un pārdevu, tā arī nenomainot
nekādas problēmas braucot nonovēroju, nemaz un nekad


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
braucot ar Lex , kuram ir tāda pati kārba kā 159, tā arī netiku skaidrībā vajag viņu mainīt vai nevajag Sad
nobraucu 150000 , sasitu un pārdevu, tā arī nenomainot
nekādas problēmas braucot nonovēroju, nemaz un nekad

Kārba nav gluži tā pati, 4ais cipars aiz komata atšķiroties aiwa un pie tāda nobraukuma jau arī ir tikai jāsāk domāt par to maiņu.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
A kas ar manuaalajaam kaarbaam? Arii labaakam miegam nomainiit?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mehanikai ir jamaina obligati, un velams ieliet nedaudz vairak neka paredzets, tas nozime nedaudz virs limena 1.9 f38 karbam, 159 2.4jtdm  lejam 2.3 litru vieta 2.5-2,8 (vinam nav limena skruve) Wink tada veida 6 atrums tiks normali ellots


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Automātiskā kārba 
AMV rakstīja:
Biju samainīt kārbai šķidrumu. Izvēlējos Raap kantori jo cik man zināms tad viņi ir vienīgie kuri to spēj izdarīt pilnībā nevis tikai daļēji nomainīt. Viss notika apmēram 3-4 stundu laikā un viss labi.
Mainīju jo alfiņai jau 160k km. Un tie kuri mainīja eļļu arī teica ka ļoti netīra esot bijusi. kas tikai loģiski.
Daži novērojumi - pirms tam pieripinoties pie luksaforiem kārba citreiz uz leju slēdzās ar nelielu sitienu. Tagad tas pazuda Smile. Un visos citos robos jebkurā situācijā slēdzās tā ka nedaudz maigāk.
Jautāju cik bieži tad vajadzētu mainīt to šķidrumu kārbā, šie man teica ka ampēram 80k km. Tas vismaz pie tā šķidruma ko rekomendē Aisin kārbām.


Cik naudiņas kopā sanāca par eļļas maiņu???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Automātiskā kārba 
bull.lv rakstīja:
AMV rakstīja:
Biju samainīt kārbai šķidrumu. Izvēlējos Raap kantori jo cik man zināms tad viņi ir vienīgie kuri to spēj izdarīt pilnībā nevis tikai daļēji nomainīt. Viss notika apmēram 3-4 stundu laikā un viss labi.
Mainīju jo alfiņai jau 160k km. Un tie kuri mainīja eļļu arī teica ka ļoti netīra esot bijusi. kas tikai loģiski.
Daži novērojumi - pirms tam pieripinoties pie luksaforiem kārba citreiz uz leju slēdzās ar nelielu sitienu. Tagad tas pazuda Smile. Un visos citos robos jebkurā situācijā slēdzās tā ka nedaudz maigāk.
Jautāju cik bieži tad vajadzētu mainīt to šķidrumu kārbā, šie man teica ka ampēram 80k km. Tas vismaz pie tā šķidruma ko rekomendē Aisin kārbām.


Cik naudiņas kopā sanāca par eļļas maiņu???

180 eur


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas tur ir tik specifisks,vai dārgs kas sastāda tādu ciparu Surprised  Surprised  Surprised  Surprised  Question un kāpēc tieši tas kantoris?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
specifisks un dārgs no teikti ir māka nomainīt VISU eļļu tomātā  Confused

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mēs parasti piedavājam klientiem braukt uz "Vittrans" Gertrūdes iela 111. Specializēts automātisko kārbu serviss,pat labāks par Raap, un ełłas maińa 159 cik zinu ap 70 euro

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dima.a rakstīja:
Mēs parasti piedavājam klientiem braukt uz "Vittrans" Gertrūdes iela 111. Specializēts automātisko kārbu serviss,pat labāks par Raap, un ełłas maińa 159 cik zinu ap 70 euro

Es šo kantori arī apsvēru. Bet vinnēja tas ka raap to eļļu nomaina visu  nevis apmēram 80%. Protams par to arī vairāk jāmaksā. Bet eļļa ar aizgāja diezgan daudz litri. Jo jāskalo esot bijis diezgan.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pie cik km nobraukuma mainiji ?


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 46 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database