Atbildēt pie šī temata 76 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 81, 82, 83  Nākošais
Krizes gali - pakalpojumi / materiali utt...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hei varbut kadam metajas nevajadzigas riepas uz r14c 195/80 un ja kada bus atskiriba ja uzliksu parastas nevis c klases riepas!?


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jautājums grāmatvežiem - ja es uz SIA nopērku sezonas autiņu un nesezonā to ņemu nost no uzskaites.. 1) es tā varu darīt, katru gadu 1x noņemt un uzlikt atpakaļ 2) vai pa to laiku, kad ir noņemts no uzskaites, ir jāmaksā jebkādi nodokļi (ikgadējais  un tas uzņēmuma vieglo auto nodoklis)?


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Jautājums grāmatvežiem - ja es uz SIA nopērku sezonas autiņu un nesezonā to ņemu nost no uzskaites.. 1) es tā varu darīt, katru gadu 1x noņemt un uzlikt atpakaļ 2) vai pa to laiku, kad ir noņemts no uzskaites, ir jāmaksā jebkādi nodokļi (ikgadējais  un tas uzņēmuma vieglo auto nodoklis)?


Tikko saskaros ar šo liet , nodokļi ja nav jamaksa ja ir nonemts no uzskaites un numuri nodoti glabasana

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Shitiem te vajadzetu uzlikt kaut kafu exkluzivitates nodokli.  Neba jau golfinju perk uz uznemumu un brauc tikai saulainaja un siltajaa sezoonaa.
Uznemuma autinjam jamauc 24/7, un japelna nauda. Preteja gadijumaa exkjuziv un uznemejdarbibai nafig nav vajadzigs.  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
Shitiem te vajadzetu uzlikt kaut kafu exkluzivitates nodokli.  Neba jau golfinju perk uz uznemumu un brauc tikai saulainaja un siltajaa sezoonaa.
Uznemuma autinjam jamauc 24/7, un japelna nauda. Preteja gadijumaa exkjuziv un uznemejdarbibai nafig nav vajadzigs.  Cool


Un,ja uzņēmējam ir sezonāli diferencēts business? Vai tas ir kādam tikai sezonāls papildbizness?


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piemeram sleposanas trase, vai laivu nobraucieni pa Ogres upi?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
Hei varbut kadam metajas nevajadzigas riepas uz r14c 195/80 un ja kada bus atskiriba ja uzliksu parastas nevis c klases riepas!?


Jā, būs - ja pie slodzes pārsprāgs riepa - vainot varēsi tikai pats sevi!  shura


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
Mani arī pārņēmusi dilēma - jau gatava vai pašam būvēt. Tā kā zelta mūžu nedzīvošu un 200 gadu garantija mani neinteresē, tad pilnībā apmierina tāds miteklis, kas nokalpotu vismaz gadus 50. Pēc tam man būs pofig.
Jaunbūves nevilina, jo pēc iepriekšējās mājas būvniecības sapratu - lielākie izdevumi ir par iekšējo apdari un sīkumiem. Būda pati par sevi no gāzbetona ne sūda nemaksā.
Gatava apdzīvojama māja būtu labi, bet katrs jau cenšas savu sapņu pili pārdot vismaz pusotru reizi dārgāk kā tā patiesībā maksā. Turklāt, gatavā mājā jāpieņem daudzas lietas, kādas tās ir. Un tā pat jau prasīs ieguldījumus.
Tad kaut kā ieciklējos pie karkasenēm. Esmu dažas klātienē aplūkojis un šķiet, ka nav ne vaina. Viens pašmāju kantoris pat sola tādu ( ap 140 kv/m) pa 25 000 eirām ar visu uzstādīšanu un pelēko apdari. HVZ - ticēt tādiem var, vai nevar. Viens celtnieks apgalvoja, ka tie karkasu bloki esot OK un pats svarīgākais, cik rūpīgi tos samontē. Vot tagad stāvu un bolu acis... Kā būt? Kā dzīvot tālāk?



Kas ir ar tām karkasa mājām - uz tām ir vērts skatīties? Kāds tādās dzīvo? Cik maksā un kas ir sakarīgākie kantori LV? Lai tās uzliktu, vajag skaņot projektu? Rīgā to vispār var izdarīt? Very Happy


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Lai tās uzliktu, vajag skaņot projektu? Rīgā to vispār var izdarīt? Very Happy


līdz 25m2 un bez lieliem pamatiem neko nevajag saskaņot, droši bliez augšā  Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
riexc rakstīja:
Lai tās uzliktu, vajag skaņot projektu? Rīgā to vispār var izdarīt? Very Happy


līdz 25m2 un bez lieliem pamatiem neko nevajag saskaņot, droši bliez augšā  Laughing

Ok, neprecizi izteicos - cik reali ir Riigaa saskanjot projektu šādam eekaam? Divus gadus gaidīt kamēr izceljosies pa visiem gaitenjoem vai izteret desmitiem k eur davanaas negribaas..


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
topogrāfija 3mēn un tad būvvaldē vēl min 3mēn, tā ka kopā pusgads ir ļoooooooti optimistiski. vēl hvz kas ar komunikācijām utml.

ir ko no fuck emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja gribi 6 mēnešos sākt rakt pamatus, būs jāatrod brīvi projektātāji un jāmaksā dubultā
Normāli bez 9mēn nekas nesanāks  Crying or Very sad
Es projektēju elektrību, vājstrāvas bik. Ir arī arhitekti, ŪdensKanalizācija utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
MartinsT rakstīja:
riexc rakstīja:
Lai tās uzliktu, vajag skaņot projektu? Rīgā to vispār var izdarīt? Very Happy


līdz 25m2 un bez lieliem pamatiem neko nevajag saskaņot, droši bliez augšā  Laughing

Ok, neprecizi izteicos - cik reali ir Riigaa saskanjot projektu šādam eekaam? Divus gadus gaidīt kamēr izceljosies pa visiem gaitenjoem vai izteret desmitiem k eur davanaas negribaas..

Karkasa/gatavas mājas gadījumā tu vari ietaupīt uz arhitektūru un būvkonstrukcijām, bet Rīgā un jo īpaši Rīgā galvenā problēma ir komunikācijas. Komunikāciju piegādātājiem īpaši RŪ tu neesi klients, kas pērk pakalpojumu un rada peļņu, tu es kārtējais ko ir iespēja     fuck . Protams, ņemot "gatavu" ēku var ietaupīt uz projektēšanas laiku un būvniecību (ja piegādā laikā), bet uz skaņošanas laiku  tur neko ietaupīt nevar  Sad   Un jā topogrāfija, vēl pirms būvvaldes ir 1m (bez fuck ,ar 2,3..) RŪ, ST, un gan jau vēl kādas komunikācijas, būvvalde, kas arī nesen pamainīja savu sistēmu. Tā ka, lai šovasar uzrautu ir nokavēts, nu vai nu visur visi jāpazīst.
Par kaut kādu somu vai tml mājas būvi bija labs blogs kaut kur LV netā, kur arī bija visi negaidītie pārsteigumi pieminēti  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
Par kaut kādu somu vai tml mājas būvi bija labs blogs kaut kur LV netā, kur arī bija visi negaidītie pārsteigumi pieminēti  Smile


https://kokamaja.wordpress.com/

ps. šis imho sakarīgāks blogs, tiesa nav par Rīgu un koka mājām - https://gimenesmaja.wordpress.com/

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Te mums viens tantuks piedāvāja noprivazētu "daču", nav mūsu lauciņš bet varbūt kādam interesē starp Lubānas ielas Depo un Ūlbroku Stopiņu pagastā, esot būda virsū ābeles utt. Cena 1500€ plus man Hennessy paradis...
Pielikumā bildes ar atrašanās vietu!
Par šo ? Zvanīt man uz tel.nr 2924-5044




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 76 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database