Atbildēt pie šī temata 220 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
UgunsX rakstīja:
Da nu nafig tos šipus, man uz vienas mašīnas šipenes, uz otras ziemenes bez šipiem, bez jūtos stabilāk.


Sipus vajag tikai tad, ja biezi brauc pa laukiem, tur ledus ir biezak, riigaa un uz lielajam shtraaseem jau ledus ir reti.. Tagad jau ari, bija sniegs nevis ledus uz ielaam.. Toties pa asvaltu (it seviski brugi) šipenieces sliid daudz vairak, ka parastas ziemenieces

Es par sipotajam riepam saku domat, kad pabraucu pa granteni atkusnja laika (ledus, kam virsu ir udens, sliid ljoti). Pat braukt nevajadzeja, lai auto jau slidetu..

P.S visiem, kam skiet, ka tagad baigi sliid, iesaku paskatities riepu razosanas gadu, biezi tas ir pie vainas sliktai sakerei


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par šipiem lauku rajonos ir nedaudz pārspīlēti, ja runājam par jaunākās paaudzes riepām. Jūtos ar naglām ļoti labi arī pilsētā. Konkrēti Kumho WinterCraft ice wi 31.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Katrai riepai savs. Pilsētā esmu bezšipu piekritējs. Šipotos ratus šad tad uzlieku uz kādiem braucieniem, kur zinu, ka ledus ir pārsvarā. Kust sākuši lauku ceļi - viennozīmīgi ar šipiem būs labāk. Pie -30 šipi sevi neattaisno, jo šipotās riepas ir cietākas dēļ šipu iestrādāšanas laukumiņiem un lameļotajām riepām tādā aukstumā ir daudz labāka saķere.
  Jāskatās pēc apstākļiem.


_________________
Kur ir olas, tur ir arī brokastis /Mārtiņš Rītiņš/
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...nav pat vērts turpināt te muļļāties par riepām ar vai bez šipiem, tas būs tas pats mūžīgais benzīns/dīzels, ābols/androids, pidars/homofobs u.t.t.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
sāks sūdzēt tiesā krāsns ražotājus par to ka kaķi žāvējot tas atdeva galus.


Par vēlu! Jau kādu laiku atpakaļ dzirdēts tāds gadījums no lieliskās Savienoto Valstu zemes. Jo kur gan citur? Very Happy

Bet vispār, es arī pilnībā piekrītu muurim!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nav isti pareizi visas sipenes mest viena maisa. Ir mesli, ir labas. Man bij pieredze ar svaigu Conti modeli, tas bija baigi labas, ari uz asfalta un bruga. Vinam ir loti sarezgiti protektori ar dazadiem gumijas sastaviem, lamelem + vel sipiem, darbojas uz visiem segumiem izcili. Ja, dargas, loti dargas. Ja var atlauties, tad japerk tadas un bus laime. Boja asfaltu? Kaut ka pie dirsas...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet man ir aizdomas, ka mes te salidzinam kiniesu bezsipus ar navarkam sipenem, vai ari lietotas "4mm" riepas. Nu un saja gadijuma runat par sakeri, bremzesanas celiem utt. ir mulkigi. Labi, ka vispar kaut ka uz cela noturas aiwa


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atļaušos iesaistīties.
1. man līdz šim šipi nav traucējuši arī braukt pa to drausmīgo Vienības gatves gabalu, kur ir bruģis. Labums no šipiem tur, protams, arī nav nekāds, bet traucēt tie netraucē (tur vienkārši nav iespējams pabraukt tādā ātrumā, lai bremzēšanu varētu saukt par ekstremālu). Savukārt pāri "gaisa tiltam" (pie VEF) vienmēr esmu ticis, neatkarīgi no tā, vai tur ir vai nav ledus, bet, salīdzinot ar/bez šipiem, personīgi man sajūta ir bijusi mazāk stresaina, braucot ar auto, kam ir šipotas riepas.

2. šipi ne vienmēr grauž asfaltu (vairāk kā smilšu vai sīkšķembu izmantošana).
Zinātniski teorētiskais pamatojums:
Latvijā tiek izmantots bitums (tā tam vismaz būtu jābūt), kas salā ir elastīgāks (un rezultātā vasarā mīkstāks) un noturīgāks pret spicumiem. Tāpēc Latvijā salīdzinoši biežāk veidojas rises. Rietumeiropā itkā skaitās siltāks/maigāks klimats, kur asfaltam lietotais bitums ir cietāks vasarās, bet trauslāks salā. Droši vien ir arī nianses tajos akmeņos, kas ir asfalta sastāvā, tāpēc ir vietas, kur ir "radžu noturīgs" asfalts, un ir vietas, kur asfaltu ir viegli saskrāpēt.
BET!
Rietumeiropā šipi ir aizliegti galvenokārt lielā ātruma (siltā laikā) dēļ. Gumija, kas tos šipus tur, kļūst pietiekami mīksta, lai padotos šipa tieksmei mainīt apļveida trajektoriju uz lineāru. Kombinācijā ar aizmugurē braucošā transportlīdzekļa kustības virzienu (ātrumu), tam pretējā virzienā "izmests" šips lido ar stipri lielu relatīvo (pret aizmugurē braucošo) ātrumu. Es pieņemu, ka ir kāds kritiskais ātrums, kad šips (kā jebkāds neliels ciets ķermenis ar itkā salīdzinoši nelielu masu), ietriecoties automašīnas priekšējā stiklā vai lukturī, padara to transportlīdzekli nelietojamu ceļu satiksmei. Šā iemesla (aizmugurē braucoša transportlīdzekļa) dēļ arī valstīs, kur šipu lietošana nav aizliegta, pa sausu (neslidenu) ceļu nevajadzētu braukt ātrāk par kādiem 90-120 km/h. Un, aizmugurē braucošajam vajadzētu ievērot distanci...

Piebilde.
Intereses pēc pavēros, kā ar tiem aizliegumiem/atļāvumiem ir.
Radžotu riepu lietošana ir aizliegta visur (Eiropā), izņemot: Norvēģiju, Dāniju, Zviedriju, Somiju, Igauniju, Latviju, Lietuvu, Īriju, Franciju, Austriju, Šveici, Lihtenšteinu, Baltkrieviju, Ukrainu un drusku ar radzēm drīkst pārvietoties arī Spānijā... Par Luksemburgu ir pretrunīgas ziņas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Bet man ir aizdomas, ka mes te salidzinam kiniesu bezsipus ar navarkam sipenem, vai ari lietotas "4mm" riepas. Nu un saja gadijuma runat par sakeri, bremzesanas celiem utt. ir mulkigi. Labi, ka vispar kaut ka uz cela noturas aiwa

pēc pēdējās pieredzes piekritīšu elbeem
agram neuzskatīju par vajadzību pirkt jaunas ziemas riepas, braucu ar labām, cītīgi atlasītām lietotām - nekādi iebildumi nebija, uz ceļa turēja viss labi. galvenais iemesls, kādēļ pirku lietotās, jo agrāk ceļi bija tād ā kvalitātē, ka vienrez nopirktās jaunās riepas izturēja 1 sezonu Sad sniega nebija gandrīz toziem un bedrēs uzsitu 3 no 4 riepām Sad

šogad ņemot vērā CW riepu specifiku (nav nomrāls lietoto riepu (izmēra) piedāvājums), ilgi meklēju un nopirku jaunas COOPER WEATHER MASTER SA2. 101V 225/55 XL R17 = 65e/gb bez radzēm (Continental grupas).
šobrīd pat ar visu atslēgtu pretslīdi autiņš turās kā pielīmēts Shocked protams tajā naktī, kad sniga varēja arī pazīmēties ar Q4, bet autiņš pakļāvās kontrolei ideāli. uz ledus pagalmā arī ļoti labi, gandrīz nespolē! šobrīd secinājums - jaunas ir jaunas! negaidīti būtiska atšķirība.
+ pateicoties cītīgai meklēšanai atradu ar "B" klusuma rādītāju (neskatoties uz XL) un ziniet, 1.reiz mūžā uzzināju kādu būtiku atšķirību var dot riepu klusums! t.sk. klusas uz nelīdzenumiem. nezinu vai mīkstākas vai citādi, bet sajūtas, kā ar citu piekari braucu, daudz mīkstāku un klusāku.

secinājums - jaunas, labas ziemas riepas tā IR štelle!!! šobrīd arī ceļi to pamazām sāk pieļaut (lieku likmes uz smaguma indeksa (101) un XL darbību, ka kalpos ilgi).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man stabili patik Pirelli ziemas izstradajumi: SottoZero, SottoZero 2 un Scorpion Winter - visas tris riepas ir uber labas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:


secinājums - jaunas, labas ziemas riepas tā IR štelle!!!


...nu šim var 100% piekrist  Cool


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pasvaigu ķīniešu bezšipu vietā tikko uzliku šipotas Pirelli Winter Carving uz 75'ās (sestdien tak uz Brīvkalniem jābrauc).
Pilnīgi cita auto uzvedība.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tomizators rakstīja:
AMV rakstīja:
sāks sūdzēt tiesā krāsns ražotājus par to ka kaķi žāvējot tas atdeva galus.


Par vēlu! Jau kādu laiku atpakaļ dzirdēts tāds gadījums no lieliskās Savienoto Valstu zemes. Jo kur gan citur? Very Happy

Bet vispār, es arī pilnībā piekrītu muurim!

Ar to biju domājis ka pie mums cilvēki sāks savu debīlismu tiesās izrādīt.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sipotas riepas panjemu jo sanak diezgan biezi braukt pa granteni,  un riepas izvelos tikai jaunas un ne tas letakas.  Katra zinja vasarenes ar ir ok  patreiz alfai virsu diezgan paplikas vasaras riepas. kads mm varbut vel ir. Sodien izbraucu pa setu apliti nekada vaina.


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:


Normāli pakaļpiedziņas busisti zina, ka parasti trūkst svara uz pakaļass! Ar tukšu busu var netikt nost no līdzena laukumiņa!
(Ir redzēti, čaļi, kas iesien tur eļļas mucu starp arkām vai dajebko smagu iekrauj, lai var normāli pabraukt!)
Grāmatiņu esmu lasījis! Vienreiz pat CĪTĪGI lasījām trijatā Jūrmalā mēģinot 30-45 min dabūt TUKŠU LT-ešku no apledojuša laikuma ar 5 cm sniedziņu!
TO jau nu busistiem vajadzētu zināt! naac



Sen sen tēvam iekš RAF Latvija bagāžniekā bija apmēram centimetru bieza metāla plāksne paklājiņa vietā. Jebkuriem laikapstākļiem. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 220 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 219, 220, 221 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database