Atbildēt pie šī temata 219 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uzskatu ka celi bija katastrofali netiriti ja ar 4x4 kam uzliktas labas ziemenes ar kartigiem sipiem piedevam aizmugure dubultriepas (wv lt35) var iesesties uz barona ielas tad kkas toc nav kartiba.  labi ka var saslegt tiltus savadak var iet pec lapstas


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
Uzskatu ka celi bija katastrofali netiriti ja ar 4x4 kam uzliktas labas ziemenes ar kartigiem sipiem piedevam aizmugure dubultriepas (wv lt35) var iesesties uz barona ielas tad kkas toc nav kartiba.  labi ka var saslegt tiltus savadak var iet pec lapstas


Āaaaa.
Divas dienas sniegs, bet 90% jau raud.
Tas ir tikai normāli ka snigšanas laikā patīra galvenos ceļus.
Un normāli būtu ka ja iesēdies, ņem lapstu un roc, nevis gaidi ceļinieku kaisāmo šķūri.
Debila naudas mešana zemē būtu ja mēģinātu "izlaizīt" ielas snigšanas laikā.
Tuliņ sagāzīs sāli, atkal visi vaimanās.
 Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ps. Visas sis dienas biju uz cela videji pa 12- 16h gan riga gan arpus tas par lielu nozelu jasaka ka tikai sovakar ieraudziju pirmo tiritaju. Ja nodokli man auto ni 1janvara pacela no 104 uz 208eur uz pusi lielaku tad es ar pieprasu lai iztira par ko ta mes maksajam.


_________________
Destroy and Dominate
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekrītu muura teiktajam. Cilvēki lielākais vairums ir pilnīgi auni. Drīz jau sāks sūdzēt tiesā krāsns ražotājus par to ka kaķi žāvējot tas atdeva galus. Uz ko tādu viss arī iet imho.  
Un tā dauktajam ceļu nodoklim nav nekāda sakara ar ceļu uzturēšanu.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
Ps. Visas sis dienas biju uz cela videji pa 12- 16h gan riga gan arpus tas par lielu nozelu jasaka ka tikai sovakar ieraudziju pirmo tiritaju. Ja nodokli man auto ni 1janvara pacela no 104 uz 208eur uz pusi lielaku tad es ar pieprasu lai iztira par ko ta mes maksajam.


Tev vnk neveicaas.. Svetdien tiritajus redzeju jau pāris stundas pec sniega saksanas (varetu pat piekrist Murim, ka parak agri saka tirit/kaisit), kad iespejams neviens vel neparedzeja, ka uzsnigs tik daudz.. Pie tā, cik uzsniga, man skiet, ka bija ljoti ok.. Svetdien vakara sniga ta, ka ieej veikala, iznac pec 1/2 h lauka un jau 1cm.. uzkritis



Pēdējoreiz rediģējis riexc Tue Jan 05, 2016 10:01 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
TTL rakstīja:
Ps. Visas sis dienas biju uz cela videji pa 12- 16h gan riga gan arpus tas par lielu nozelu jasaka ka tikai sovakar ieraudziju pirmo tiritaju. Ja nodokli man auto ni 1janvara pacela no 104 uz 208eur uz pusi lielaku tad es ar pieprasu lai iztira par ko ta mes maksajam.


Tev vnk neveicaas.. Svetdien tiritajus redzeju jau pāris stundas pec sniega saksanas, kad iespejams neviens vel neparedzeja, ka uzsnigs tik daudz.. Pie tā, cik uzsniga, man skiet, ka bija ljoti ok.. Svetdien vakara sniga ta, ka ieej veikala, iznac pec 1/2 lauka un jau 1cm.. uzkritis


Svētdien pa dienu sniga tā, ka 15 minūšu laikā uzsniga ~4-7 cm tikko notīrītā vietā... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet viņš bija sauss un irdens, tur varēja kaut 40 cm uzsnigt un tik un tā pa tādu braukt varētu ar prieku bez kādām problēmām.

Ar katru gadu man arvien vairāk liekas, ka tie pilsētnieki paliek arvien dīvaināki  shura Kā manējā teiktu - kaut kādas kundziņu problēmas Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
TTL rakstīja:
Uzskatu ka celi bija katastrofali netiriti ja ar 4x4 kam uzliktas labas ziemenes ar kartigiem sipiem piedevam aizmugure dubultriepas (wv lt35) var iesesties uz barona ielas tad kkas toc nav kartiba.  labi ka var saslegt tiltus savadak var iet pec lapstas


Pats atbildēji kāpēc iesēdies uz Barona ielas.
1. Šipi pilsētā tikai traucē, it sevišķi uz bruģa kāds tur ir. Vajadzētu vispār ierobežot šipotus auto pilsētā
2. Dubļu riepas neder sniega pļurai pilsētā, pat ja ir nedaudz sniega. Tikpat labi vari braukt ar vasarenēm. Dziļais dubļu projektors neko nedod

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šādi izskatās vakar izsķūrēts pagalms un 3 reizes (!!!) nokaisīts ar sālsūdens maisījuma koncentrāciju, kādu kaisa uz ceļiem.
 
Ja grib pliku asfaltu, tad jākaisa ar koncentrāciju, ar kādu kaisa tiltus. Tikai tad jārēķinās, ka pa pēc ziemas neviens auto nevarēs iziet apskati dēļ sapuvušām grīdām.




_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Šipi pilsētā tikai traucē, it sevišķi uz bruģa kāds tur ir


...interesanti, kā tieši man šipi traucē, ja nu vienīgi manai karmai, graujot pižonus ar nešipotiem 4x4, kur riepa pa 800EUR gabalā (tik cik man maksā visas četras), tas mūžīgi pieminētais bruģis kā arguments ir pilnīgi garām - man tā vienīgā bruģētā lieliela centrā nah nav vajadzīga. Wink


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kur sniegs? Kāds sniegs? iedodiet man ar.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:

Ja grib pliku asfaltu, tad jākaisa ar koncentrāciju, ar kādu kaisa tiltus. Tikai tad jārēķinās, ka pa pēc ziemas neviens auto nevarēs iziet apskati dēļ sapuvušām grīdām.

Štrunts par grīdām.

Mani šorīt izbesīja fakts, ka priekšā braucošie to slapjo dubļumiglu uzrauj, un tā nosēžas uz manas mašīnas priekšējā stikla, bet logūdens, lai arī šķidrs, kamēr atrodas bačokā un trubiņās, pēc nokļūšanas uz stikla, tā vietā, lai saslapinātu dubļus pietiekami, lai ar slotiņām notīrītu, paspēj iztvaikot, vai, varbūt, sasalt... to draņķi var dabūt no loga nost tikai, kad mašīna stāv, piemēram, pie krustojuma, ar intensīvas logu apmīzinātājsviras kustināšanu (lai slotiņas nesāk vicināties pirms nepieciešamā šķidruma daudzuma nonākšanas uz stikla).
Mad
Vārdu sakot, -14 grādos noteikti tas sālsmaizījums toč nav vajadzīgs uz ceļa.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
TTL rakstīja:
Uzskatu ka celi bija katastrofali netiriti ja ar 4x4 kam uzliktas labas ziemenes ar kartigiem sipiem piedevam aizmugure dubultriepas (wv lt35) var iesesties uz barona ielas tad kkas toc nav kartiba.  labi ka var saslegt tiltus savadak var iet pec lapstas


Pats atbildēji kāpēc iesēdies uz Barona ielas.
1. Šipi pilsētā tikai traucē, it sevišķi uz bruģa kāds tur ir. Vajadzētu vispār ierobežot šipotus auto pilsētā
2. Dubļu riepas neder sniega pļurai pilsētā, pat ja ir nedaudz sniega. Tikpat labi vari braukt ar vasarenēm. Dziļais dubļu projektors neko nedod


Normāli pakaļpiedziņas busisti zina, ka parasti trūkst svara uz pakaļass! Ar tukšu busu var netikt nost no līdzena laukumiņa!
(Ir redzēti, čaļi, kas iesien tur eļļas mucu starp arkām vai dajebko smagu iekrauj, lai var normāli pabraukt!)
Grāmatiņu esmu lasījis! Vienreiz pat CĪTĪGI lasījām trijatā Jūrmalā mēģinot 30-45 min dabūt TUKŠU LT-ešku no apledojuša laikuma ar 5 cm sniedziņu!
TO jau nu busistiem vajadzētu zināt! naac

Nr.7 rakstīja:
šādi izskatās vakar izsķūrēts pagalms un 3 reizes (!!!) nokaisīts ar sālsūdens maisījuma koncentrāciju, kādu kaisa uz ceļiem.
 
Ja grib pliku asfaltu, tad jākaisa ar koncentrāciju, ar kādu kaisa tiltus. Tikai tad jārēķinās, ka pa pēc ziemas neviens auto nevarēs iziet apskati dēļ sapuvušām grīdām.


Tikai piekrist!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
egils19 rakstīja:
Šipi pilsētā tikai traucē, it sevišķi uz bruģa kāds tur ir


...interesanti, kā tieši man šipi traucē, ja nu vienīgi manai karmai, graujot pižonus ar nešipotiem 4x4, kur riepa pa 800EUR gabalā (tik cik man maksā visas četras), tas mūžīgi pieminētais bruģis kā arguments ir pilnīgi garām - man tā vienīgā bruģētā lieliela centrā nah nav vajadzīga. Wink


1. Te kāds vaidēja, ka ar šipiem pa bruģi nevar pabraukt, to arī izskaidroju
2. Šipi grauž asfaltu. Ne velti tie ir aizliegti daudzviet Eiropā. Labas ziemenes atsver šipus, uz asfalta noteikti, vienīgais kur tie noder ir sasalusi ledaina grantene vai ziemas trasse kā Rullīši.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Da nu nafig tos šipus, man uz vienas mašīnas šipenes, uz otras ziemenes bez šipiem, bez jūtos stabilāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 219 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database