Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Freemont
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Freemont ir nesmuks, un pazaudes visu savu vertibu divu gadu laika. Ja tik loti vajag svaigu SUV ar garantiju, labak paskaties uz Grand Cherokee

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tieši tā, gribi normālu 4x4, ņem Jeep Grand Cherokee. Time vismaz piedāvājumā 3.0L dīzeļi. Auto noteikti būs uzticamāks par to Freemont. palasi Whatcar.lv ko par to saka. Par to pašu naudu noteikti var atrast stipri labāku auto.
Mans ikdienas auto jau kopš 2009 gada ir Jeep GC 3.0D, nekad neesmu nožēlojis šo pirkumu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ir doma kadu atvest iestajoties dublainajam periodam, bet, ja godigi, neticu, ka LV lietotu auto tirgu sis bus populars modelis, parak liela izvele, konkurence saja segmenta. Un par to naudu tacu var apalo X5  nopirkt yo


Pēdējo 2 nedēļu laikā acīs cērtas tieši Freemontu straujais pieaugums Latvijā un it īpaši Rīgā. ss.lv visi arī vienā momentā iztirgoti. Vairs nepaiet ne diena lai neredzētu 2-3 dažādus freemontus uz ceļa. Laikam kautkas tajās mašīnās ir. man personīgi patīk viņu ietilpība un slēpto nosdalījumu lielums un daudzums + funkcionalitāte. balti, sarkani un melni vispār izskatās labi arī no ārpuses.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
Laikam kautkas tajās mašīnās ir.

Cena

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
Laikam kautkas tajās mašīnās ir.

Cena


Jā cena un pieejamais aprīkojums + gara garantija.  Tas arī bija iemesls, kādēļ uz to auto uzmetu acis.. ok, izskatās arī mazliet labāk nekā koreješi,  bet tas autiņš ņifiga neiet Sad Tas arī bija iemesls, kādēļ es to auto nenopirku. Droši vien ir kaudzēm cilvēku, kam tas galīgi nav svarīgi, attiecīgi tie arī viņus izķer...


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu es domāju, ka tā ir ļooti laba alternatīva VW Tiguan, cenu kategorija līdzīga, aprīkojums labāks, bet ietilpība kā diviem Tiguaniem. patiesību sakot tas Tiguan iekšā tikpat liels kā Golfs. biju pārsteigts par šo faktu.
nu par dinamiku... nez viens man dikti labi un dinamiski turējās līdzi uz štrāses. speciāli mēģināju atrauties un skatīties kas notiek ar šo, nu nekur daudz lēnāks diapazonā 80-130 km/h viņš nav par Crossu ar 1,9.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
nu es domāju, ka tā ir ļooti laba alternatīva VW Tiguan, cenu kategorija līdzīga, aprīkojums labāks, bet ietilpība kā diviem Tiguaniem. patiesību sakot tas Tiguan iekšā tikpat liels kā Golfs. biju pārsteigts par šo faktu.
nu par dinamiku... nez viens man dikti labi un dinamiski turējās līdzi uz štrāses. speciāli mēģināju atrauties un skatīties kas notiek ar šo, nu nekur daudz lēnāks diapazonā 80-130 km/h viņš nav par Crossu ar 1,9.


Varbūt tas bija manuālis vai bendzīns, es braucu ar dīzeļautomātu un pats pārdevējs atzina, ka jā, viss ir slikti, automāts vainīgs utt..


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tiguan ir mazaks

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
zeenjaa rakstīja:
nu es domāju, ka tā ir ļooti laba alternatīva VW Tiguan, cenu kategorija līdzīga, aprīkojums labāks, bet ietilpība kā diviem Tiguaniem. patiesību sakot tas Tiguan iekšā tikpat liels kā Golfs. biju pārsteigts par šo faktu.
nu par dinamiku... nez viens man dikti labi un dinamiski turējās līdzi uz štrāses. speciāli mēģināju atrauties un skatīties kas notiek ar šo, nu nekur daudz lēnāks diapazonā 80-130 km/h viņš nav par Crossu ar 1,9.


Varbūt tas bija manuālis vai bendzīns, es braucu ar dīzeļautomātu un pats pārdevējs atzina, ka jā, viss ir slikti, automāts vainīgs utt..


varbūt, bet varbūt kāda ķibele vainīga konkrētajā gadījumā. Man tā ir bijis, ka sieva nedēļu nobrauc, pēc tam iesēžoz mašīna ne vellna nevelk kā iepriekš. dažas reizes ar 3.robu līdz 4-5k tahometrā iegriežu, viss aizmugurē melns, bet pēc tam jūtami labāk sāk tas mazais dīzelītis griezties. bet to jau laikam tikai ar manuāli var izdarīt  Sad pats laikam pēc gada uz šo pašu segmentu skatīšos un pagaidām man Freemonts ir kā pirmā izvēle, ko testēt, mēģināt, ja viss apmierinās, tad noteikti palikšu pie šīs izvēles.
p.s. žēl ka viņi tur neieliek 2,4 no Alfas. cita aršana būtu. bet ko gan mēs saprotam no marketinga un lietotāju vajadzībām...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mans viedoklis ir tads, ka 4 cilindru dizeli nekam neder, ja vien tu neesi vecais perdelis. Ka tu tos necipo... tapec prieka no Freemont nebus nekada - nulle. Prieks kam tad vins ir vajadzigs?
Lets un ietilpigs - nav ne lets, ne baigi ietilpigs.
Zato "jauns auto. Ta vispar ir mega-darga homeopatija jabkuram auto cienitajam, jo tu loti atri sapratis ka jauns tas auto ir bijis pirmos 3 menesus, bet cenas kritums un apkopes izmaksas ir Shocked 45
Labs auto sievai? Vai sieva ir lietas kursa?)))
Un, pats galvenais, kam tu to pec tam pardosi?

Isuma: Freemont nah navienam nav vajadzigs. Tas ir nekads

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Mans viedoklis ir tads, ka 4 cilindru dizeli nekam neder, ja vien tu neesi vecais perdelis. Ka tu tos necipo... tapec prieka no Freemont nebus nekada - nulle. Prieks kam tad vins ir vajadzigs?
Lets un ietilpigs - nav ne lets, ne baigi ietilpigs.
Zato "jauns auto. Ta vispar ir mega-darga homeopatija jabkuram auto cienitajam, jo tu loti atri sapratis ka jauns tas auto ir bijis pirmos 3 menesus, bet cenas kritums un apkopes izmaksas ir Shocked 45
Labs auto sievai? Vai sieva ir lietas kursa?)))
Un, pats galvenais, kam tu to pec tam pardosi?

Isuma: Freemont nah navienam nav vajadzigs. Tas ir nekads

Pirmais arguments nekam neder, jo ir neiedomajami daudz cilveku kam vienlaga paātrinājums un draivs. tiesa eiropā vairak aktuali jo tur ceļus projekē normālāk un ieskriešanās joslas ir daudz garākas.
Pārējais subjektīvi, gribētu dzirdēt kas tad ir lētāks un ietilpīgaks. naac


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mēs te visi esam subjektīvi, jo mums patīk smukas, ātras, labi vadāmas mašīnas un vēl mašīnas ar stāstu
Bet lielai daļai braucēju tas ir pie kājas !!!
viņiem ir pilnīgi citas prasības - ērta, liela, lēta, maza, ar glāzu turētājiem, kabatiņām, garām garantijām  u.t.t.


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Piekritu, Freemont suds, labak Grand Cherokee. Un jaunas masinas perk tie, kas var atlauties pirkt jaunu, vienalga letu vai dargu, lielu vai mazu... Jaunu! Un brauc ar to ilgi nevis pec menesa secina, ai, suds, janem citu.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es jau arī tīri subjektīvi uz Freemontu skatos, man vajag vienu auto, kam ir 7 vietas un kas ir ietilpīgs un arī normālā cenu kategorijā. Sievai - jā patika - katrā ziņā labāk nekā otrs loģiskais variants Multivan 8 vietīgais. Kāpēc tādu vajag? jo jau esam 4 cilv ģimenē, iespējams 2 gadu laikā būsim 5 + sievas vecāki kas ir zelta cilvēki un palīdz audzināt bērnus. un ļoti bieži sanāk, ka jābrauc ar diviem auto. + visādiem dārza velšu pārvadāšanai un atpūtas izbraucieniem viennozīmīgi vajadzīgs lielāks auto.
dinamika? kāda dinamika ar 6-7 civlēkiem mašinā no kuriem 2-3 bērni? galvenais, lai Nm pietiekami un nestāv uz vietas  Laughing

Otra mašīna ir/būs Alfa vai jebkāds ikdienas auto, ar kuru bauda braukt, laba mūzika utt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
man vajag vienu auto, kam ir 7 vietas un kas ir ietilpīgs un arī normālā cenu kategorijā.


Voyager naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database