Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Izplūde-electric cutout
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nenoliedzami



_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
es tiri labi saprotu tevi Rolling Eyes  tagad ir tas vecums esmu pieaudzis bet ticu vel ari pasakam  shura  un ja kads saka ka sniegbaltite ir izdomata tad vins ir lohs  shura  naac  nekas pec paris gadiem pats to sapratisi  Wink

p.s ir jau ari ventilators ko ieliek iepludes truba  Laughing  dod gandriz to pasu ko tubina shura


Nu forši man prieks, ka esi pieaudzis un zini pilnīgi visu.
Bet atkārtošu, ka tev nav bijusi pieredze ar šādu izplūdes vārstu un tu nevari apgalvot, ka tas nestrādā.
Tikpat labi var teikt, ka N2O arī nestrādā, jo man nav bijis un nēsmu redzējis to darbībā!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet ierīce vienkārša. Neredzu atšķirības starp šo un cauru izpūteju. Tā kā tīri loģiski, ja zini kā darbojas auto ar cauru izpūtēju, kautkādus secinājumus jau var izdarīt, vai ne tā?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Bet ierīce vienkārša. Neredzu atšķirības starp šo un cauru izpūteju. Tā kā tīri loģiski, ja zini kā darbojas auto ar cauru izpūtēju, kautkādus secinājumus jau var izdarīt, vai ne tā?


Caurums izpūtējā ne vienmēr ir labākajā vietā un nav elektriski aizverams un nepārtraukti rada iespējams nevajadzīgu troksni.
Un caurums izpūtējā nebūs tāda izmēra, lai atvieglotu izplūdi, bet gan tikai traucēs plūsmu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Bet ierīce vienkārša. Neredzu atšķirības starp šo un cauru izpūteju. Tā kā tīri loģiski, ja zini kā darbojas auto ar cauru izpūtēju, kautkādus secinājumus jau var izdarīt, vai ne tā?
tiesi ta sitas darbojas vienkarsi  on = caurs izputejs  Wink  off = vesels izputejs  naac  un ka strada masina ar cauru trubu es zinu vairak neka labi  Wink  un tas ir tas ko sakuma jau gribeju pateikt  naac


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:
j.k. rakstīja:
Bet ierīce vienkārša. Neredzu atšķirības starp šo un cauru izpūteju. Tā kā tīri loģiski, ja zini kā darbojas auto ar cauru izpūtēju, kautkādus secinājumus jau var izdarīt, vai ne tā?


Caurums izpūtējā ne vienmēr ir labākajā vietā un nav elektriski aizverams un nepārtraukti rada iespējams nevajadzīgu troksni.
Un caurums izpūtējā nebūs tāda izmēra, lai atvieglotu izplūdi, bet gan tikai traucēs plūsmu.


Domaju, liec tik virsuu un peec tam pastaasti kaa bij. A vel labaak piebraukt kada pasaakumaa atraadiit. Jo kaa raadaas neviens te taadu nav licis un nezinas pateikt konkreeti kas un kaa, bet nu viedoklis tapat jau ir Smile

Es piekriitu j.k., ka tas viss buus peec caura izpuuteeja. Savukaart cauri izpuuteeji priekshdaljaa man ir bijushi dazhaada izmeera dazhaadaas vietaas un nekad iisti tur nekaada laba skanja nav sanaakusi Smile Tad gan bija gadus 10 atpakalj mashiinaam no astonjdesmitajiem Smile Var jau buut, ka jauniem auto tur naaks aaraa liegs dramandbeiss Smile

Isaak sakot, testee un staasti naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
Eksperts rakstīja:
j.k. rakstīja:
Bet ierīce vienkārša. Neredzu atšķirības starp šo un cauru izpūteju. Tā kā tīri loģiski, ja zini kā darbojas auto ar cauru izpūtēju, kautkādus secinājumus jau var izdarīt, vai ne tā?


Caurums izpūtējā ne vienmēr ir labākajā vietā un nav elektriski aizverams un nepārtraukti rada iespējams nevajadzīgu troksni.
Un caurums izpūtējā nebūs tāda izmēra, lai atvieglotu izplūdi, bet gan tikai traucēs plūsmu.


Domaju, liec tik virsuu un peec tam pastaasti kaa bij. A vel labaak piebraukt kada pasaakumaa atraadiit. Jo kaa raadaas neviens te taadu nav licis un nezinas pateikt konkreeti kas un kaa, bet nu viedoklis tapat jau ir Smile

Es piekriitu j.k., ka tas viss buus peec caura izpuuteeja. Savukaart cauri izpuuteeji priekshdaljaa man ir bijushi dazhaada izmeera dazhaadaas vietaas un nekad iisti tur nekaada laba skanja nav sanaakusi Smile Tad gan bija gadus 10 atpakalj mashiinaam no astonjdesmitajiem Smile Var jau buut, ka jauniem auto tur naaks aaraa liegs dramandbeiss Smile

Isaak sakot, testee un staasti naac



Nu manuprāt tas arī ir vislabākai variants, sliktākajā gadījumā varēs, kādu kaķi nobiedēt pagalmā un, ja nepatīk viņu var turēt ciet.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man 166 bija caurs izputejs aptuveni zem durvju stoijkas... skaņa bija tiri patīkama, tukšgaita tada mazliet bubinašana un ručķā zema rēkoņa. netaisiju izputeju jo dikti patika ta skaņa


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
j.k. rakstīja:
Bet ierīce vienkārša. Neredzu atšķirības starp šo un cauru izpūteju. Tā kā tīri loģiski, ja zini kā darbojas auto ar cauru izpūtēju, kautkādus secinājumus jau var izdarīt, vai ne tā?
tiesi ta sitas darbojas vienkarsi  on = caurs izputejs  Wink  off = vesels izputejs  naac  un ka strada masina ar cauru trubu es zinu vairak neka labi  Wink  un tas ir tas ko sakuma jau gribeju pateikt  naac



Tu mošk pastāsti, kā raķetes darbojas, jo tev nekam pierādījumus nevajag tu tik ņem un visu izspried, bet ne vienmēr viss ir tā kā liekas!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:

Nu manuprāt tas arī ir vislabākai variants, sliktākajā gadījumā varēs, kādu kaķi nobiedēt pagalmā un, ja nepatīk viņu var turēt ciet.


Nu, taa ir tava nauda, laiks, mashiina. Gribi patesteet, testee. Viedoklis sheit ir, ka buus shtruntigi, bet taa kaa atrunaat Tevi nesanaak, tad izskatas, ka Tu jau biji pirms tam izleemis Smile Galvenais iemet atskaitiiti sheit, kas no taa visa sanaaca. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Eksperts rakstīja:
koijotins rakstīja:
j.k. rakstīja:
Bet ierīce vienkārša. Neredzu atšķirības starp šo un cauru izpūteju. Tā kā tīri loģiski, ja zini kā darbojas auto ar cauru izpūtēju, kautkādus secinājumus jau var izdarīt, vai ne tā?
tiesi ta sitas darbojas vienkarsi  on = caurs izputejs  Wink  off = vesels izputejs  naac  un ka strada masina ar cauru trubu es zinu vairak neka labi  Wink  un tas ir tas ko sakuma jau gribeju pateikt  naac



Tu mošk pastāsti, kā raķetes darbojas, jo tev nekam pierādījumus nevajag tu tik ņem un visu izspried, bet ne vienmēr viss ir tā kā liekas!
mana pieredze ir pietiekama lai saprastu vai tam ir kada jega vai nav  Wink  ir ta pat ari nacies taisit vairakus izputejus visa garuma "no rokas" tai skaita ari bundulus  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vai autors šo cut-out beigās uzlika? Ko TA saka par šo? gadus 5 atpakaļ choma RS4 bija tāds uzlikts, tīrī piedūrīgi, race mode ieslēdz un atvelk  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database