Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
riexc 159ti
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
j.k. rakstīja:
Labi izskatās! Tonis imho trāpīts baigi labs. nav pa tumšu, kad melnam auto diski riepās pazūd.


...+1, tā mašīna vaše ļoti labi izskatās, un hromēti spoguļi arī nah nav vajadzīgi... Rolling Eyes

+1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bija, tomer, labak! Tagad optiski liekas, ka diski ir mazaki, bet vairak akcenta uz formam - kas ir pluss.
jaunie spoguli sudigi izskatas, pazuda viena no Ti odzinjam
P.S. pamaniju, ka Ti emblemas vairs nav, vel viena odzina kaput)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Bija, tomer, labak! Tagad optiski liekas, ka diski ir mazaki, bet vairak akcenta uz formam - kas ir pluss.
jaunie spoguli sudigi izskatas, pazuda viena no Ti odzinjam
P.S. pamaniju, ka Ti emblemas vairs nav, vel viena odzina kaput)


Kur nav Ti zimites? Es zinu ka Mr.Dizainers ir nokritis, a Ti zīmīte..?
Par spoguļiem - melni ir bijuši kopš nopirku, hrometie neprasas, ja kko darīt, tad varbut lidziga virzienā, ka diski..


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Uz prieksejiem sparniem ir jabut maziem Ti logotipiem

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Uz prieksejiem sparniem ir jabut maziem Ti logotipiem


ti ne videsh,cto na foto dve raznie mashini? hotj tekst do konca dochitaj! i kak vidish zerkala u oboih v cvet mashini,a esli bi pointreresovalsja,uznal bi cto hrom u vseh bil toka do 2008 goda,a potom mnogim stavili v cvet mashini!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dima, ti sdelal govno. Teperj otstanj ot menja Razz i net u menja davno Voyager, k stati

Sorry, nepamaniju ka uz foto nav tavs auto "pirms" un "pec", viss ir vieta)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Dima, ti sdelal govno. Teperj otstanj ot menja Razz i net u menja davno Voyager, k stati

Sorry, nepamaniju ka uz foto nav tavs auto "pirms" un "pec", viss ir vieta)


Jā zīmītes visas šīs esmu noravējis nost. Tāpat kā 159 un arī 2,4jtd. Man vienkārši kretinē visi šie uzrakstiņi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noname rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Dima, ti sdelal govno. Teperj otstanj ot menja Razz i net u menja davno Voyager, k stati

Sorry, nepamaniju ka uz foto nav tavs auto "pirms" un "pec", viss ir vieta)


Jā zīmītes visas šīs esmu noravējis nost. Tāpat kā 159 un arī 2,4jtd. Man vienkārši kretinē visi šie uzrakstiņi.


Kad pēc tam tirgosi nost, varēsi līmēt atpakaļ. Ārā nemet smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noname rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Dima, ti sdelal govno. Teperj otstanj ot menja Razz i net u menja davno Voyager, k stati

Sorry, nepamaniju ka uz foto nav tavs auto "pirms" un "pec", viss ir vieta)


Jā zīmītes visas šīs esmu noravējis nost. Tāpat kā 159 un arī 2,4jtd. Man vienkārši kretinē visi šie uzrakstiņi.


Kad pēc tam tirgosi nost, varēsi līmēt atpakaļ. Ārā nemtet smokin


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Presto rakstīja:
Noname rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Dima, ti sdelal govno. Teperj otstanj ot menja Razz i net u menja davno Voyager, k stati

Sorry, nepamaniju ka uz foto nav tavs auto "pirms" un "pec", viss ir vieta)


Jā zīmītes visas šīs esmu noravējis nost. Tāpat kā 159 un arī 2,4jtd. Man vienkārši kretinē visi šie uzrakstiņi.


Kad pēc tam tirgosi nost, varēsi līmēt atpakaļ. Ārā nemtet smokin


Nedomāju gan ka nākamajam īpašniekam dikti vajadzēs visas šīs uzlīmes. Un Ti sarkanākrāsa bija sabalējusi, tā kā tās jau tāpat bija metamas. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kopš iegādes 61k KM

Kopš 46 atzīmes paveiktais:

* Pavasarī iepirku vēl vienu riepu pāri. Šoreiz mazlietotas (2.5 gadus vecas) contisportcontact 3 pa 70 eur gab. Ņemot vērā to, ka riepas bija maz brauktas, ar pirkumu ļoti apmierināts.

* Nokrāsoju diskus (skat iepriekš bildes). Diemžēl esmu jau pamanijies apskrapet un krāsa uz pakalejiem diskiem slikti panes akmenus. Pa gabalu defektus neredz, vienalga nenožēloju

* Nokārās priekkšējais kreisais stikla pacelajs ar visu motoriņu. Baigi dārgs komplekts, nācās meklēt lietotu - 130 eur motorins un mehānisms

* Nomainiti abi pakalejie gultņi (270 eur)

Kilometra videja izmaksa ap 27 centi


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šis stāsts beidzies - auto pārdots!! Dodās uz Igauniju!! Lai labi ripo jaunajiem saimniekiem!!
Tagad jāatvēzējas kādam jaunam stāstam..  alfavirus


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Šis stāsts beidzies - auto pārdots!! Dodās uz Igauniju!! Lai labi ripo jaunajiem saimniekiem!!
Tagad jāatvēzējas kādam jaunam stāstam..  alfavirus

Ficinā kakrazīt stāv 1.8tb qv?? Citu variantu pagaidām nav Very Happy nu or gan; 1. Gaidīt Giulia vai poevērsties Oldtimer Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zeenjaa rakstīja:
riexc rakstīja:
Šis stāsts beidzies - auto pārdots!! Dodās uz Igauniju!! Lai labi ripo jaunajiem saimniekiem!!
Tagad jāatvēzējas kādam jaunam stāstam..  alfavirus

Ficinā kakrazīt stāv 1.8tb qv?? Citu variantu pagaidām nav Very Happy nu or gan; 1. Gaidīt Giulia vai poevērsties Oldtimer Smile


Pedejais variants - Brivdienu auto. Giulia jau ar varbūt kadreiz varēs paķert..


_________________
houseofwildcats.com
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
riexc rakstīja:
Pedejais variants - Brivdienu auto. Giulia jau ar varbūt kadreiz varēs paķert..


Par brivdienu auto no youngtimer plauktina mes ar riexc jau sarunu uzsakam, ierakstisu ari te.

Manuprat, Alfas vecais Spider ir ideals variants, un vinas vel pagaidam var atrast pa salidzinosi nelielu naudinu. Unikals dizains, sportiski un uzticami dzineji, vienkarsa apkope, pieejamas detalas un iespeja braukt bez jumta. Stabila vertiba, kas visdrizak turpinas augt tuvaka nakotne, vai vismaz nekritisies ka 5~10 gadus vecam masinam. Minusi ka visam vecam masinam, brauksanas komforta nav, ekstru nav, drosibas nav, katrs brauciens ar to auto butiba ir smags darbs. Auksta laika nevar braukt, stipra lietu nevar, karstuma ari nevar , jo baigi karsti. Un lielaku vai mazaku uzmanibu ta prasis regulari, tatad vai nu pasam jaklust par mehaniki amatieri, vai jaklust par vip klientu kada vecu masinu cienitaju servisa, vel vajag garazu, vislabak pietiekami lielu, lai var ar to masinu taja kimereties. Apmeram, ta.

Otrs variants GTV6, viss tas pats, kas Spider, tikai nevar nolaist jumtu un ir V6 motors. Pie minusiem svakak ar detalam un rusa vinus mil stiprak ka Spider. Alfetta/Sud/Giulietta laika masinas ruse vistrakak. Ja brivdienu auto vairak asociejas ar trasi un dazadiem sportiskiem pasakumie, tad labak nemt kupeju, kabrioleta tomer kaut ka bailigi, un loti negribas apgazties...

Tresais variants ir tiem, kam nav parak daudz naudas, bet gribas vecu masinu, ar ko bridvienas nemties, visur kur piedalities. Alfa 75 vai Alfa 33. Par 75 jau daudz sarakstits, drosakais un letakais variants nemt nenopistu 2.0TS. Ja var atlauties, tad 1.8 Turbo vai V6. Alfa 33 ka iekarojamu youngtimeri pagaidam vel neesam iztirzajusi, bet, manuprat, tas ari ir labs variants. Ne es vienigais ar tadu saku pirms ~15 gadiem, sovasar atsvaidzinaju sajutas ar muura 33so Pernavas trase. Super autins lai ari priekspiedzinas.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database