Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Pērk/pārdod (yard sale)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šie skauģi nozākās katru labo ideju, atceros ka stāstīja, ka HHO ir appisiens. tagad stāsta to pašu par šo ideju. NETICI viņiem! naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pamēģini loģiku pielietot.
Viņam vajag tavu paypalu un mājas adresi. Ar to jau var mēģināt kautko iesākt.

Varētu droši vien uztaisīt jaunu paypal kontu, un kā mājas adresi norādīt, piemēram, VID jauno ēku vai iekšlietuministrijas adresi, ar tekstu, ka mašīna stāv tās mājas stāvlaukumā...
Es gan neesmu pēdējo 5 gadu laikā paypalkontus taisījis, nezinu, vai viņiem vajag īstus personas datus uzreiz, bet man savulaik bija paypal konts, kuram nebija piesaistīts nekas (jo tur reģistrētajai maksājumu kartei bija derīguma termiņš beidzies).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Pamēģini loģiku pielietot.

Meginajis, laikam. Neveiksmigi)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
Pamēģini loģiku pielietot.
Viņam vajag tavu paypalu un mājas adresi. Ar to jau var mēģināt kautko iesākt.

Varētu droši vien uztaisīt jaunu paypal kontu, un kā mājas adresi norādīt, piemēram, VID jauno ēku vai iekšlietuministrijas adresi, ar tekstu, ka mašīna stāv tās mājas stāvlaukumā...
Es gan neesmu pēdējo 5 gadu laikā paypalkontus taisījis, nezinu, vai viņiem vajag īstus personas datus uzreiz, bet man savulaik bija paypal konts, kuram nebija piesaistīts nekas (jo tur reģistrētajai maksājumu kartei bija derīguma termiņš beidzies).


Da beidziet, ko var iesakt ar majas adresi un paypal adresi? Pilnigi neko.

Vinam vajag pardesmit dolarus nalika, kas izlidis ka kaut kada komisija, ko vins bus samaksajis uz pardeveja paypal kontu, bet kuru vinam vajadzes atgriest parskaitot kaut ka savadak. Lieki piebilst, ka pardeveja paypal konta nekas neienaks, pat ja uz epastu iesutitas atskaites un izdrukas liecinas, ka viss ir kartiba, nauda konta, shipping agents gandriz jau zvana pie durvim, un var jau mizot uz baru aplaistit uz veca luzna izcelto superbingo!


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:

Da beidziet, ko var iesakt ar majas adresi un paypal adresi? Pilnigi neko.

Vinam vajag pardesmit dolarus nalika, kas izlidis ka kaut kada komisija, ko vins bus samaksajis uz pardeveja paypal kontu, bet kuru vinam vajadzes atgriest parskaitot kaut ka savadak. Lieki piebilst, ka pardeveja paypal konta nekas neienaks, pat ja uz epastu iesutitas atskaites un izdrukas liecinas, ka viss ir kartiba, nauda konta, shipping agents gandriz jau zvana pie durvim, un var jau mizot uz baru aplaistit uz veca luzna izcelto superbingo!


Es vairāk sliecos piekrist šim:
marciss rakstīja:
Ir divu veidu shie krapnieki, vienkaarshi spameri&fake meilsuutiitaaji un taadi kas straadaa ar zagtiem paypal kontiem.

Varbūtība, ka tas "pircējs" patiešām ir pircējs ir aptuveni tikpat liela kā tas, ka ar paypal kontu un mājas adresi varēs kautko izkrāpt. Tomēr, tā varbūtība nav nulle.

Vienkārši, lai uzturētu intrigu, var taisīt feiko paypal kontu ar feiko adresi. Paypals, kā zināms, uzņemas "pircēja" risku. Ja pircējs pierāda, ka pārdevējs ir viņu uzmetis, tad paypals atmaksā naudu atpakaļ un mēģina atgūt no uzmetēja.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kaspars rakstīja:
crazy  tirgo tik nost. noteikti viss ir droši.tā 146 noteikti ir tā vērta lai pāri puspasaulei viņu vestu.... c  Exclamation


Par tiem lūžniem nesakiet!
Pats kriminālus t2,t3,LT,hiace (cenā līdz 700€)esmu tirgojis exportam vai pareizāk sakot reexports! Tie aparāti visi aiziet uz Afriku,bez nr,bez tehniskiem taloniem un pat ar izgriestiem šasijas nr, rūcoši un nerūcoši. Vēl viņos nigeri samauca riepas uz 13 uzmauca 14 uz tās 15 ,amizants skats!!!
P.s tik naudu gan kešā skaitija.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu paipalu kontu un manu adresi zina teju vai puse Ķīnas...  naac Gan jēbaja ķepļepu bateriju tirgoņi, gan printera kārtridžu, gan visādu citādu saimniecībā labi noderīgu lietu pārdevēji. Ar to iesākt var apaļu nulli.
Mr. Javier Alonso man tikko apjautājās, vai par papildus samaksu nevaru Latvijā atrast pāris komplektus ļitaku uz 15 ar 4 caurumiem...Very Happy
Piedāvāju viņam vispirms iegādāties no manis tieši disku komplektu. Tagad jāgaida nakts, kad amurikānis modīsies un metīsies atbildēt!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā jau iepriekš rakstīji, īpaši itālisks uzvārds Laughing

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tu to auto biji ielicis ebay tirgošanā vai kā citādi tas "itālis" tevi sazīmēja?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Kā jau iepriekš rakstīji, īpaši itālisks uzvārds Laughing


Vispār spānis Wink


_________________
Presto - tas nozīmē ātri (drīz)
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
obituary rakstīja:
Tu to auto biji ielicis ebay tirgošanā vai kā citādi tas "itālis" tevi sazīmēja?


Starptautiskajā sludinājumu portālā ss.lv!  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
Piedāvāju viņam vispirms iegādāties no manis tieši disku komplektu. Tagad jāgaida nakts, kad amurikānis modīsies un metīsies atbildēt!


Nu, diskus pārdevi? Laughing  shura

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Prokurors rakstīja:
Piedāvāju viņam vispirms iegādāties no manis tieši disku komplektu. Tagad jāgaida nakts, kad amurikānis modīsies un metīsies atbildēt!


Nu, diskus pārdevi? Laughing  shura


Vēl nē...  shura Aktīvi sarakstamies! Moš izdosies pielauzt, ka šis man nopērk biļeti uz savu mičigānu un es viņam tos diskus personīgi aizvedu...  emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database