Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Nākošais
par alfa 156 iegādi
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs par alfa 156 iegādi 
Sveicināti, tātad ir nepārvarama vēlme iegādāties 156 alfu sportwagonu  2.4 JTD, gribētos jau maksimāli nopakotu 2001-2003 gadu... ir doma doties taadam pakalj uz kaadu lielaaku Eiropas valsti.
tad jautaajums par tām ekstrām, kas biežāk nobrūk un no kurām labāk izvairīties, (piemeeram ja klima bruuk nost tad labaak izveelos kondicionieri)? gribeetos arii zinaat.. vai 2.4 JTD ar multijet "eed" vairaak kaa 2.4 ar 150 hp Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: par alfa 156 iegādi 
krxzi rakstīja:
Sveicināti, tātad ir nepārvarama vēlme iegādāties 156 alfu sportwagonu  2.4 JTD, gribētos jau maksimāli nopakotu 2001-2003 gadu... ir doma doties taadam pakalj uz kaadu lielaaku Eiropas valsti.
tad jautaajums par tām ekstrām, kas biežāk nobrūk un no kurām labāk izvairīties, (piemeeram ja klima bruuk nost tad labaak izveelos kondicionieri)? gribeetos arii zinaat.. vai 2.4 JTD ar multijet "eed" vairaak kaa 2.4 ar 150 hp Very Happy


2000. gada ražojums ēd vidēji apmēram 7.3-7.5/100, bet nu tas, protams, atkarīgs no tā, kur un kā brauc

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: par alfa 156 iegādi 
krxzi rakstīja:
Sveicināti, tātad ir nepārvarama vēlme iegādāties 156 alfu sportwagonu  2.4 JTD, gribētos jau maksimāli nopakotu 2001-2003 gadu... ir doma doties taadam pakalj uz kaadu lielaaku Eiropas valsti.
tad jautaajums par tām ekstrām, kas biežāk nobrūk un no kurām labāk izvairīties, (piemeeram ja klima bruuk nost tad labaak izveelos kondicionieri)? gribeetos arii zinaat.. vai 2.4 JTD ar multijet "eed" vairaak kaa 2.4 ar 150 hp Very Happy



nav dzirdeets par ekstraam, kas 156 bruktu. taa ka jo vairaak, jo labaak!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tas priecee  Smile ...  un kaa ir ar chiposhanas iespeejaam? latvijaa kaads ir kas alfas chipo..  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
nu tas priecee  Smile ...  un kaa ir ar chiposhanas iespeejaam? latvijaa kaads ir kas alfas chipo..  Twisted Evil

ir, kas čipo, BET Exclamation
Čipot jēga esot tikai turbodzinējus, jo tiem čipošana nodrošina lielāku atdevi...
Un vēl - bieži vien čipošana nozīmē augstākas prasības pret degvielu...



Pēdējoreiz rediģējis palaidniex Sun Jun 10, 2007 5:08 pm; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu tik daudz es zinu.. tieshi taapeec jau arii  gribu pirkt JTD Wink diizeli... vnk par VW  un audi es zinu kas labi chipo.. bet VW vairs neinteresee... gribaas alfu un saliidzinoshi "ekonomisku" un jaudiigu.. ar tiem 150 hp vareetu buut druscinj par iisu taapeec gribeetos sachipot arii.. Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
nu tik daudz es zinu.. tieshi taapeec jau arii  gribu pirk JTD Wink diizeli... vnk par VW  un audi es zinu kas labi chipo.. bet VW vairs neinteresee...


ekonomiskāks nepaliks!
 Razz


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ja ir zem 12 litriem uz 100 tad der...  Laughing  jo tomeer 170 hp diizelis eed mazaak kaa 150hp bendziins.. Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
nu ja ir zem 12 litriem uz 100 tad der...  Laughing  jo tomeer 170 hp diizelis eed mazaak kaa 150hp bendziins.. Very Happy

tos 12 var nocept, ja bruc TIKAI ar 2. robu! Very Happy
90% pilsētas režīmā ar 150 hp bencīnu sanāk patēriņš ~11,5-13 litri

nu vēl tos 12 dizlai var dabūt, ja skrienas ar visiem, klibus gliemežus ieskaitot! shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu znachet ideaala mashiina... dievinu salonu.. it seviskji sarkanu aadu... veel mazliet jaapiestraadaa pie audio un ir vnk pilniiga mashiina..  dj
P.S un tikai nupat pamanīju ka esmu ne tur topicu iemetis.. Smile sorry  Embarassed  admini vareetu paarmest pareizajaa vietaa.. Wink jau ieprieksh pateicos..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aa veel tik jautaajums par piekari... cik izturiiga vai neizturiiga taa ir alfaam...
taa kaa es paataak mieriigi nebraucu tad tas ir diezgan aktuaals jautaajums  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
aa veel tik jautaajums par piekari... cik izturiiga vai neizturiiga taa ir alfaam...
taa kaa es paataak mieriigi nebraucu tad tas ir diezgan aktuaals jautaajums  Twisted Evil


piekares Alfaam ir sarezhgjjitas. muusu celjus ilgi neiztur. maksaa daargi. iipashi 156. piekare. dzirdeeju, vw golf esot ljoti izturiiga piekare un audi 100, tam, ko liidz 88. gada razhoja. varbuut nevajag Alfu? hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bet man 156 patiik vairaak par visiem jaunajiem mb audi bmw vw nemaz nerunaajot par visaadiem japaanjiem....   Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
krxzi rakstīja:
bet man 156 patiik vairaak par visiem jaunajiem mb audi bmw vw nemaz nerunaajot par visaadiem japaanjiem....   Rolling Eyes


priekšā ar laiku sāk grabēt augšējās un apakšējās šaras - vai nu restaurēt vai pa dārgo mainīt plauktus (ilgmūžīga viena, cenas dažādas)
vēl grab stabilizatora stienis gumijās
pakaļā atsaites...
jo bedraināki ikdienas ceļi, jo biežāk tur jāiejaucas ar remontiem...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu skaidrs... shobriid gaidu piemeerotu variantu vaacijaa.. ceru ka driiz uzradiisies kas njemams..  ments

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database