Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
AR 156 ieteikumi, palīdzība. Paldies jau iepriekš
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AR 156 ieteikumi, palīdzība. Paldies jau iepriekš 
Sveicināti,

zinu, ka ir bijušas vairākas tēmas par šo jautājumu, pārlasīju, bet tomēr vēlējos uzcept nedaudz jaunāku sadaļu.

Man ir vēlme pirkt AR 156 un kā "analfabētam" par šo tēmu ir sekojoši jautājumi:
Vēlme ir pirkt dīzeli, 1.9.

Kādas varētu būt aptuvenās izmaksas? - plānots ir braukt tikai pa Rīgu un uz Jūrmalu, ap 50 km dienā.
Kāds ir degvielas patēriņš?
Vai tiešām ir tik "drausmīgi" ar ritošo?
Vai remonts ir dārgs, ja neplānoju labot pats?

Vēlētos jau pēc iespējas jaunāku, bet finanses ir ap 2500.
Pašlaik acīs ir iekritis šis: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/dbmeg.html


Paldies jau iepriekš, būšu ļoti pateicīgs, ja ieteiksiet un apgaismosiet mani.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1.9 ir vistaupīgākais no dzinējiem, gan degvielas patēriņa ziņā, gan uzturēšanā.

Protams, tas nenozīmē, ka nevar iegrābties nojātā autiņā, taču ar 1.9 problēmas esot vismazāk.

Piekare ir 2000'o gadu ~a4 līmenī. Ir jāremontē, bet vairs jau nav c0sm0ss.

Remontēt var Autofficina (uz šī autiņa stāv Autofficinas paliktnīši - tā kā domāju ka viņi jau zin nedaudz šo eksemplāru), vai pie dīlera Autobrava.
Nespecifiskos mezglus - piem. bremzes saremontēt būtu jāvar gandrīz jebkurā servisā, bet ar iepriekš minētajiem servisiem tomēr būs drošāk.
Pirms pirkšanas aizbrauc uz servisu, lai uztaisa diagnostiku, vismaz pirmajiem mēnešiem būs skaidrs ar ko rēķināties, ja nu kas.

Par patēriņu daudz runāts, bet cik zinu 5 (tīra šoseja) - 9l (daudz pilsēta), skatoties kā brauc un kādā stāvoklī auto (termostats vai pareizi strādā, utt).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
konkreta 156 ir plika ka baznicas zurka, bet labi kopta, manuprat vieniga FL bez ekrana paneli Rolling Eyes tehniski laba masina Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Var tikai uzslavēt, ka sākumā forumā apjautājas un pēc tam izvēlas un pērk  056 nevis otrādi un pēc tam stāsta tās baumas, ka Alfas dārgas apkopēs, plīst utt.
no savas pieredzes ar 1,9 arī varu teikt, ka ikdienai šis ir labākais variants un ja mašīna labā stāvoklī tad būsi apmierināts! katrā gadījumā par tādām naudām neko līdzvērtīgu no citām markām nedabūsi! tas ir tas par ko es diez vai kādreiz atteikšos no AR.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Par to 1,9 nepiekritīšu SmileSmileSmile
- smird kratās un neiet , tas  pretīgais dīzeļa troksnis pielaižot jau vien ir šausmīgs
Ja jau 156 tad ar busso !!!!
Iet, skan tērē samērīgi SmileSmileSmile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Par to 1,9 nepiekritīšu SmileSmileSmile
- smird kratās un neiet , tas  pretīgais dīzeļa troksnis pielaižot jau vien ir šausmīgs
Ja jau 156 tad ar busso !!!!
Iet, skan tērē samērīgi SmileSmileSmile

šādi izklausās  alfavirus  kam mājās degviela pa visām trubām tek  horse
domāju, ka šim citātam piekritīs ikkatra "vēlmju balss", bet saprāta balss tomēr liks paskatīties bankas kontā un liks atgriesties pie 1,9  Rolling Eyes
un tomēr man tik patīkami pārejot no benzīnniekiem uz dīzeļiem vērot to degvielas bultiņu, kas brīšiem liekas ir iestrēgusi, salīdzinājumā ar benzīnnieka straujo kritumu  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alfa būtībā ir neprātīgs pirkums un jau krist neprātā, tad līdz galam !!!
2,5 bus mazāk braukts, mazak nodrāzts, vairāk kopts


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Alfa būtībā ir neprātīgs pirkums un jau krist neprātā, tad līdz galam !!!
2,5 bus mazāk braukts, mazak nodrāzts, vairāk kopts

Daļēji piekrist  Rolling Eyes
bet lielākais arguments par labu Alfai man ir tāds, ka ar šo autiņu tu jau defoltā atšķirsies no pelēkās masas Rolling Eyes un tālāk jau ir individuāli un atkarībā no mērķa
ikdienai, ekonomijai un saprātam - 1,9 dīzel
neprātam, baudai un priekam - V6, TS utt

bet mūsdienu Alfām man liekas ir maz sakara ar neprātu, jo sievastēvam sava Pasāta remonts izmaksā dārgāk, kā man CW remonts, (vienādi gadi un +/- vinenādi dzinēji). viņš tā vien cer, ka man beidzot kautkas lielāks nojuks, lai viņa atrunāšanai (CW pirkšanas laikā) būtu pamatojums. un ziemā man ir jautrāk ar Q4 Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database