Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Džeka riepas - ir kādam pieredze?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Džeka riepas - ir kādam pieredze? 
Nupat pirktajam spainim virsū tīri sakarīgas zieminieces, negribētos nobraukt. Uz riepām taupīt negribas, bet iespējas ir tādas, kādas ir.
www.dzekariepas.lv skatos ir pāris vizuāli tīri smuki komplekti man vajadzīgo r16 205/55 ripuļu cenās apmeŗam 120-140 Eur - bet pats kantoris tik nesen sācis reklamēties. Varbūt kādam ir pieredze?
Pēc domēna īpašnieka sagūglēju kādu apsenu sūdzību par sliktām riepām, bet izskatījās pēc nejaušības vai pārpratuma, kas tika atrisināts diezgan operatīvi.

Varbūt ir kādi citi ieteikumi? Atjaunotās negribu un pret ķīniešiem esmu skeptisks. Ko tauta saka par matadoriem?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Džeka riepas - ir kādam pieredze? 
versatile rakstīja:
Varbūt ir kādi citi ieteikumi? Atjaunotās negribu un pret ķīniešiem esmu skeptisks. Ko tauta saka par matadoriem?


Tad liec korejiesu, piemeram, Nexen.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Saki, ka ir labas vai pieminēji vienkārši tāpēc, ka nav ķīnieši?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Džeka riepas - ir kādam pieredze? 
versatile rakstīja:
Ko tauta saka par matadoriem?


super

Un labāk jaunas ķīniešu riepas nekā sakaltušas piecgadīgas brendotas.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lietots vienmēr ir loterija...

Ja dzīvē pirmais riepu pirkums - sāc ar jauniem ķīniesiem, varbūt dārgākas nemaz nevajadzēs.


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu man te vienkārši piedāvā drusku lētāk jaunus matadorus... Laikam būs jāņem, cena gan būs x2, bet tik un tā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Slinkums skatīties, bet man atmiņā ka matadori ir kontinentāla lētais gals? Vismaz toč zinu, ka ražo Slovākijā, jo biju kaut kad ieklīdis viņu rūpnīcā. Nekas slikts tur nu nekādi nevarētu būt. Tas varētu atbilst kaut kādam mišelīņu klēberam vai dunlopa debikai. Pa lielam jau tos ripuļus dreijā uz tām pašām iekārtām un no tās pašas gumijas, ko dārgākos brāļus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jaunas ķīnietes esot labāk par 8 gadus noliktavā noturētām brenda riepām. Vismaz nelietots bet 10 gadīgs Dunlop Sport man pašam uz 75 nefiga neturējās un nolietojās rekordātri.
Ja gribas bišķi ieekonomēt ieteiktu paskatīties uz eiropas lielo ražotāju "otrajām pusēm": Barum, Sportive, Matador, General, Kleber utt.
Mazlietotas var pirkt, ja gadi nav vairāk par 3. Ja jau vecākas, tad no tās riepas jēga maza. Ja doma auto palietot vēl vairākus gadus, tad jaunas būs vienkāršāk.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies visiem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Jaunas ķīnietes esot labāk par 8 gadus noliktavā noturētām brenda riepām. Vismaz nelietots bet 10 gadīgs Dunlop Sport man pašam uz 75 nefiga neturējās un nolietojās rekordātri.
Ja gribas bišķi ieekonomēt ieteiktu paskatīties uz eiropas lielo ražotāju "otrajām pusēm": Barum, Sportive, Matador, General, Kleber utt.
Mazlietotas var pirkt, ja gadi nav vairāk par 3. Ja jau vecākas, tad no tās riepas jēga maza. Ja doma auto palietot vēl vairākus gadus, tad jaunas būs vienkāršāk.

Galvenais nenjemt jaunas navarkas - no savas pieredzes zinu:) tiesham labaak jauns kjinietis neka veci brendi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paskaties vēl, vai ziemenieces, par ko runā, tik tiešām ir labas, t.i. vai nav jau nez cik gadus vecas.. kā lasīji, veca riepa vasarā nav nekāda Dieva dāvana, bet ziemā vispār viss ir slikti ar tādām riepām, lai arī protektors vēl šķiet dziļš.. ja tā ir, es vispirms naudu atstātu jaunām ziemenēm un tikai tad, ja paliek pāri, pirktu jaunas vasarenes, tikmēr brauktu ar tām pašām vecajām ziemas riepām..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 1 lapām pavisam
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database