Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
AlfaClub Racing 2014
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man jau liekas, ka ir jāturās pie brenda


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ir saprotams ka visi ir parpilditi ar emocijam. Esmu pats loti priecigs un lepns par to, kaa mes pavadijam pirmas sacikstes sogad. Bet! Pirms izveleties virzienu kustibai talak, es pardomatu paris reizes tomer .

Domaju, ka visi piekritis ka loti atri ir apnicis braukt, lai tikai braukt. Personigi es neesmu no tiem , kuri no visas sirds saka - galvenais piedalities. Mans merkis tomer ir uzvaret. Ar Alfu. Butu afigenno ar transakseli. Es apzinos , ka tas nav bus viegli.

Butu loti bedigi uzbuvet motoru un vel ko citu un tad saprast ka to pasu Integru mes ta ari nenokeram. Savukart ko vairak izspiest no motora/vai masinas kopuma jau nebus iespejas. Es uzdrosinasos pateikt , ka braukt 2-3 sekundes lenak apli par musu pretinieku ir apmeram tas pat ka braukt 10 sekundes lenak apli. Rezultats ir viens - uzvaras nav.

Tapec esmu loti piesardzigi atteicos pret tadiem izteicieniem, piem . ka 200-220 zs  + sliki palidzes nonemt 8-10 sekundes no apla. Kads to noteikti zin un var pieradit kaut uz papira un noverst manas saubas?


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja zin Integras jaudas parametrus, un zin cik jābūt min svaram tad var aproksimēt, bet tas nekad nebūs precīzi līdz sekundei (paskatoties uz mūsu pašu rezultātiem, skaidri redzams, ka apļa laiki var atšķirties ~3sek robežās ar vienu un to pašu setup'u). Protams, viņiem ir kulacene, kas noteikti dod pārsvaru pie katras pārslēgšanās, bet domāju ka viņu samērā biežie pitstopu apmeklējumi viņiem nepalīdz.
BET Integras komanda piedalās sacīkstēs jau ilgi, viņi būs labi pretinieki ja pat mūsu teorētiskais ātrums būs labāks par viņu. Tāpat kā piem. (manuprāt, ļoti respektējamā komanda) Rotoma, šīs komandas tikai ar tehniku uzvarēt nevarēs, vajadzēs perfektu pitstopu stratēģiju, pareizās riepas, ātrus pilotus un veiksmi. Respektīvi - ja pietuvosimies viņiem tehnikas ziņā, būs azarts un vēlme uzvarēt godīgā cīņā, ne tikai sagrūžot nereālo piķi tehnikā un cerēt ka viss izdosies automagically.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
domāju ka viņu samērā biežie pitstopu apmeklējumi viņiem nepalīdz.


...Integrai bija tik pat, vai pat par vienu pitstopu mazāk nekā mums... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
j.k. rakstīja:
domāju ka viņu samērā biežie pitstopu apmeklējumi viņiem nepalīdz.


...Integrai bija tik pat, vai pat par vienu pitstopu mazāk nekā mums... Wink

IMHO mums 2 pitstopi bija nevajadzīgi, ja ietu pēc maksimāli labākā scenārija un lieki nemainītu braucējus.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
ralfins rakstīja:
j.k. rakstīja:
domāju ka viņu samērā biežie pitstopu apmeklējumi viņiem nepalīdz.


...Integrai bija tik pat, vai pat par vienu pitstopu mazāk nekā mums... Wink

IMHO mums 2 pitstopi bija nevajadzīgi, ja ietu pēc maksimāli labākā scenārija un lieki nemainītu braucējus.


Cik es rekinaju, tad mums 1 pitstops bija lieks - pedejais. I to , mes pildijam degvielu taja .


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
ralfins rakstīja:
j.k. rakstīja:
domāju ka viņu samērā biežie pitstopu apmeklējumi viņiem nepalīdz.


...Integrai bija tik pat, vai pat par vienu pitstopu mazāk nekā mums... Wink

IMHO mums 2 pitstopi bija nevajadzīgi, ja ietu pēc maksimāli labākā scenārija un lieki nemainītu braucējus.


...tieši tā "2", jo gonkai bija nepieciešamas aptuveni 4 ar pus stundas, bet atgādināšu, ka Integra mūs apdzina pa 24 (!) apļiem...mums vēl ir tāls ceļš līdz stratēģijas plānošanai, šobrīd svarīgāk lai visi dabūn maksimāli patrenēties... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:

Tapec esmu loti piesardzigi atteicos pret tadiem izteicieniem, piem . ka 200-220 zs  + sliki palidzes nonemt 8-10 sekundes no apla. Kads to noteikti zin un var pieradit kaut uz papira un noverst manas saubas?


Man šķiet, ka, reāli domājot, vispār nav citu variantu. Nemēģināsi - neuzzināsi. Un es ceru, ka ar 200 Zs (~40% vairāk jaudas!) būs, kā minimums, interesantāk braukt un varbūt vismaz 120d tevi neapdzīs katrā divdesmitajā aplī...


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
..
...tieši tā "2", jo gonkai bija nepieciešamas aptuveni 4 ar pus stundas, bet atgādināšu, ka Integra mūs apdzina pa 24 (!) apļiem...mums vēl ir tāls ceļš līdz stratēģijas plānošanai, šobrīd svarīgāk lai visi dabūn maksimāli patrenēties... Rolling Eyes

Lai izpildītu Pērnavas gonkas šī brīža uzdevumu, visi pitstopi bija vajadzīgi un viss bija pareizi (mēs no viņiem neko izņemot apļu skaitu nepazaudējām), bet pēc pāris gadiņiem, kad iesim uz max augstu rezultātu, katram pilotam būs jābrauc max ilgi.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
re ko sabildeju es:
https://plus.google.com/u/2/photos/100574649981938427866/albums/6015848966118698273

(visiem atveras? )


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yuran rakstīja:
re ko sabildeju es:
https://plus.google.com/u/2/photos/100574649981938427866/albums/6015848966118698273

(visiem atveras? )

viss cerās, bildes smykas ! Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Afigennās bildes super Kāds fotoaparāts? Sony?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
yep, nex-6


_________________
GTV6
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Igauņu viģiks par Parnu Weekendu (bez endurance).

          




_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:

Pārējās vēlāk...


...vēlāk vēl nav pienācis?... Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 6 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database