Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Alfas - īre (kur izmēģināt?)
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
piens?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
hammer
apsveru iespeeju pavizinaat ap Bastejkalnu to, kursh(-a) apnjemsies NEKAD vairs man nepiedaavaat tulamoru horse


un kā sastāv ar Jamesonu?



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mozaika


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ka skolaa fizikas uzdevumos.

Dots:
- ir interese par Alfu
- lai interesi parverstu par realu velmi iegadaties, vajadzetu ar attiecigo modeli padzivot dienu - divas
- visas daudzmaz jaunas masinas ir OK, un pat Golfaa ap Bastejkalnu var justies labi (atvainojos par varda "Golfs" pieminesanu sajaa portalaa)
- noiret Alfu nav iespejams, iznemot to 3l megaAlfu. 3l pagaidam nepirksu, tatad nav nozimes to testeet
- pirkt bez normalas sajeegas par masiinu, nebutu velams, tatad iss testa brauciens ari neder

Jaaprekina:
- kaa pabraukt ar Alfu pirms taas iegades

Risinajums:
Laikam vienigais variants bus braukt uz AutoItalia, meginat ar viniem parunaties. Tas, kas man interesee, visticamak bus 156 1.8/2.0 vai 159 1.9/2.2 ar manualo karbu, no 2000. gada uz augsu.

Starp citu, ja kadam no jums ir iespeja palidzet potencialam Alfistam, busu pateicigs - esmu ari gatavs atpogat kaut kadu $, jo citu variantu ari diezvai atradisu. Nu ja, vel man paliek ari AutoItalia variants!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Reālākais variants ar 156 2000+ būtu pabraukt ar kādu auto kas tiek tirgots, ne?
Mums vaita te nebija pāris pārdevēju?


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alauris rakstīja:
Ka skolaa fizikas uzdevumos.

Dots:
- ir interese par Alfu
- lai interesi parverstu par realu velmi iegadaties, vajadzetu ar attiecigo modeli padzivot dienu - divas
- visas daudzmaz jaunas masinas ir OK, un pat Golfaa ap Bastejkalnu var justies labi (atvainojos par varda "Golfs" pieminesanu sajaa portalaa)
- noiret Alfu nav iespejams, iznemot to 3l megaAlfu. 3l pagaidam nepirksu, tatad nav nozimes to testeet
- pirkt bez normalas sajeegas par masiinu, nebutu velams, tatad iss testa brauciens ari neder

Jaaprekina:
- kaa pabraukt ar Alfu pirms taas iegades

Risinajums:
Laikam vienigais variants bus braukt uz AutoItalia, meginat ar viniem parunaties. Tas, kas man interesee, visticamak bus 156 1.8/2.0 vai 159 1.9/2.2 ar manualo karbu, no 2000. gada uz augsu.


Starp citu, ja kadam no jums ir iespeja palidzet potencialam Alfistam, busu pateicigs - esmu ari gatavs atpogat kaut kadu $, jo citu variantu ari diezvai atradisu. Nu ja, vel man paliek ari AutoItalia variants!


159 2.2 ar manuaali, es domaaju, droshi var dabuut no AI. Vinjiem tur ir taada melna. Piezvani vinjiem un paljaapaa. Vai aizbrauc uz kafiju.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
par 156 motoriem, gadiem utml. te visu var izlasīt - vajag tik rakt  Cool
par 159 - brauc pie dīlera un runā

es gan nezinu vai kāds alkst savu auto uz pāris dienām uzticēt nepazīstamam cilvēkam (nekā personiska)

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja tas cilveeks tieshaam ir gatavs pirkt tieshi taadu auto un par taadu cenu kaa mans, es iedoshu noteikti Wink


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Ja tas cilveeks tieshaam ir gatavs pirkt tieshi taadu auto un par taadu cenu kaa mans, es iedoshu noteikti Wink


Tak teica, ka tomāti neintresē!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man nav tomāta.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu ok taisnība, bet prasība bij pēc manuālās kārbas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet lūdzu! naac
Es gan nedomāju, ka kāds gribēs pirkt šo mašīnu par cenu, par kuru es būtu gatavs to pārdot un vice versa piip


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
OK, skaidrs, doshos uz autoit. Paldies par komentariem!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database