Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 81, 82, 83  Nākošais
Par Alfa 159
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
mēnesi braucu ar 159, lietus katru dienu, bet neesmu sapratis kā strādā logu tīrītājs automātiskajā režīmā Sad

ko regulā ar to mazo kloķīti, it kā vajadzētu jūtību, bet man liekas, ka nekas tur nemainās
kā tur ir ?

otrs jautājums- braucu sausā laikā, ieslēgs autom. rež, sāk līt , viņš neieslēdzas , tā jābūt ?


Ti že ņe goļf kupil... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas toč


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Automātiskais režīms dzīvo pats savu dzīvi, parasti tīra parāk reti, vairākas reizes gandrīz esmu jau prasījis - cik ādas jānovelk, lai nomainītu sensoru...?

Mazias slēdzis - arī man ir jāieslēdz atsevišķi. Tur gan redzu kaut ko mazliet praktisku - ziemā iedarbinot apsnigušu mašīnu, nesāk uzreiz tīrīt ja tas auto režīms nav izslēgts..

Turpinot apskatīt 159 alfas praktiskās puses - jautājums - kā var izslēgt duālo klimata regulēšanu?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
to , ka viņš dzīvo savu dzīvi, jau biju sapratis SmileSmile
bet tas mazais kloķīts teorētiski regulē biežumu (jūtību ) uz kuru pusu strādā biežāk ? teorētiski SmileSmile

Nospied pogu aut šofera pusē un turi, cik ilgi nemāku pateikt, bet man šitā sanāca iziet no dalītās vadības


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu man liekas (tas pēc novērojumiem, nezinu kā teorētiski), ka mazais kloķis uz augšu ir biežāk.. Tā pat arī, ja sensors bremzē, kloķa kustība uz leju slotiņas neizkustina, savukārt kustība uz augšu "atmodina"..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man tādas aizdomas bija radušās, bet pārliecība nebija SmileSmileSmile (ka uz augšu ir ātrāk)


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pec FL masinam mono funkciju klimai iesledz paturot "auto" paris sekundes nospiestu Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
no visām mašīnām, kuras man ir bijušas ar lietus sensoru, vienīgā, kurā TAS darbojas korekti bija toijata

lolvo (ar jaunām slotām) ir gandrīz ok. Besī, ka katru reizi pēc motora reboota jāieslēdz no jauna

ladroverī, kamēr bija oridžinal stikls, arī bija gandrīz labi

vojādžerī reizēm nobrauc pa sauso  Mad

proletārieši par forda sensoriem arī smīn.

Nu to kaksi jau neražo ne fords ne fiats, bet kāpēc pēdējais pamanās nopirkt kaut kādu gļukainu ķīnīzeru crapu - vot tas ir 1M usd jaut. aiwa


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
mēnesi braucu ar 159, lietus katru dienu, bet neesmu sapratis kā strādā logu tīrītājs automātiskajā režīmā Sad

ko regulā ar to mazo kloķīti, it kā vajadzētu jūtību, bet man liekas, ka nekas tur nemainās
kā tur ir ?

otrs jautājums- braucu sausā laikā, ieslēgs autom. rež, sāk līt , viņš neieslēdzas , tā jābūt ?


Braucu 3šo gadu ar 166
Lietus sensors apmierina 90+% gadījumu.
Palasot "lūzeru"manuāli skaidri gaiši bija norādīts tā darbības princips:
-iedarbinātam, auto ieslēdzam intrevālu tīrīšanas režīmu - ieslēdzas slotiņu AUTO režīms
-grozot intervāla režīma intervālus, tiek mainīta sensora jūtība
-pārslēdzot slotiņas jebkurā citā režīmā (ātra, vēl ātrāka nepārtraukta darbība), AUTO tiek izslēgts. LAi ieslēgtu, kloķis jānovieto 0 pozīcijā, un tad atkal jāpārslēdz uz intervālu režīmu.
-ja auto tiek noslāpēts, bet kloķis palicis intervāla/auto režīmā, tad iedarbinot auto, slotiņas uzskata ka ir 0pozīcijā, lai aktivizētu kādu no režīmiem, kloķis jāpārslēdz reālajā 0, tad izvētajā režīmā.Ļoti laba fīča, lai ziemā neatstātu gumijas pie stikla.
Ikdienā izmantoju 2 vai 3šo, no 4 intervāla/sensora jūtības režīmiem.
Patīk tas ka nomazgājot stiklu/lampas, AUTO ežīms netiek pārtraukts.
tie ~ 5% kas nepatīk darbībā, ir ļoti viegla netīra migla no priekšā braucošajiem auto, kas āri nožūst, līdz ar to sensors neieslēdzas (ok, jāpārslēdz uz jūtīgāko režīmu) Embarassed
-Ā. Sensora jūtība (intervālu biežums), jebkurā no jūtības režīmiem, papildus mainās atkarībā no auto braukšanas ātruma. Wink
Kad novēroti gļuki, kas parasti pāriet pārstartējot ieslēdzot/izslēdzot režīmu, ir pie auksta auto, kad stiklam ir tendence nosarmot, nosvīst.

Dodu 9 no 10 ballēm super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir pieredze uz 2 auto:
pežo 406 pirkts jauns salonā- strādāja ciešami tikai uz šosejas vis ~70km/h (ciešami, ne labi) Nebija jutība regulējama Sad
CW= strādā PERFEKTI, i pilsētā, i ārpus! Lietoju visu laiku un esmu apmierināts. Jutības kloķītis regulē ļoti labi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
166 tas sensors strada labi, bet 159 krietni sliktak

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mana pieredze ar Reno Laguna... Tas sensors lēnām lipa vaļā un starp stiklu un sensoru silikonā bija burbulis
Strādāja kā ienāca prātā... Cik sapratu daudziem tas līmējas vaļā un sensors sāk slikti redzēt... Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man nav liela pieredze
- Giuleta , strādāja perfekti
-159 strādā savā algoritmā, man nesaprotamā - brīžiem par lēnu, brīžiem man pilnīgi nesaprotami ātri, pilnīgi bez iemesla !! un tas jūtības kloķītis neko neregulē


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
166 tas sensors strada labi, bet 159 krietni sliktak


+100


_________________
Mūsu klienti brauc! http://auto-apkopes-serviss.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
moš 159 var nomainīt uz citu, labāku sensoru?
jāpalasa kas nāk ārā no tā vada DATA, moš savietojami, un sarunājas vienādā valodā
http://www.raintracker.com/product_details/rts-1a.php

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 11 lapa no 83 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 81, 82, 83  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database