Atbildēt pie šī temata 223 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 260, 261, 262  Nākošais
NE-ALFAS = Honda, Lexus, BMW un pārējie...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Arnijs rakstīja:
Prokurors rakstīja:
Varbūt kāds zin ko vairāk vai pat var pačukstēt, kur to raut? Stāsts ir par 2004. gada Chrysler Pacifica ar 3,5 benzīnu. Vajagot to, ko saucot par klokringu jeb latviskojot - stūres lentu. Vajadzības iemesls - nestrādā taure. CSDD TA neizlaida, bet TC Motors ieslēdza virs 250 latiem, diagnozcijēot augšminētās detaļas defektu. Es pat īsti neiebraucu, kas tas tāds ir?

 SAAB šad tad šo detaļu izdodas salabot. Tiesa, baigi vienkārši tas nav, bet ir darāms.
Ja gribi zināt, kas tas tāds ir, tad tā ir tāda spirāllenta ar iekšējiem, strāvu vadošajiem celiņiem, kā rezultātā Tu vari grozīt stūri, bet visa elektrība, kas ir saistībā ar stūri (vadības pogas, signāls), tiek bez traucējumiem novadīta uz statiskajiem mezgliem.  Bet esmu pārliecināts, ka šī detaļa būs vienāda ar vēl kādu Chrysler.Iegūsti tikai OEM numuru un tad vari pasērčot Kaut kas šāds


Yēēē! Nezināju, ka to tā sauc! Gan jau der no  šādiem tādiem vojāžeriem. Paldiessss!  Doh!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja vien Pacifikam ta ripa nav no R klases Mersa...


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ja vien Pacifikam ta ripa nav no R klases Mersa...


R klases taču tad vēl nebija. Pacifica bija uz kaut kāda pirmā ML-a vai kādas tamlīdzīgas miskastes bāzes. Bet es tiešām nejūtu lielu iedvesmu tai visā iedziļināties shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hardware mb R un pacifikam nav kopīga. Tikai koncepts




Par lolvo man piezīme. Mašīna, kura, piemēram, "jūt", ka tās salonā ieslēgta kāda dzīva būtne, kurai pukst sirds (kaut vai gulošs sunītis), "nejūt", ka tai izdegušas gabarītu lampiņas. c IMHO - disbalanss

Bet nu lampas pašas par sevi vajadzētu parādīt alfas konstruktoriem. tehnika jau tur ir "state of art" - manam vāģim ir hrenons ar bolīšanos (vaislabāk to opciju sauc vācieši - KURVENLICHT ! shura  ), bet spuldzītes nomainīt: sūc-darbs
Izrauj 2 štiftes, izņem VISU lustru, atkabini konektoru. Lampu uzliec uz galda un mierīgi izķibini visu ko vajag
 super


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Izrauj 2 štiftes, izņem VISU lustru, atkabini konektoru.


spogulīšu pisnesam parādās jauni apvāršņi  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Izrauj 2 štiftes, izņem VISU lustru, atkabini konektoru.


spogulīšu pisnesam parādās jauni apvāršņi  aiwa


Ja vien dabū haubi vaļā - lūdzu!
PS: tā bolīšanās ir riktīgi prikolīga fīča. Man patīk. Sākumā brīnījos, kādēļ nav miglinieku. Tad sapratu - līdz šim nav gadījušies apstākļi, kad prasītos tos ieslēgt. Gaismas nozīmi zviedri izprot teicami.


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
MartinsT rakstīja:
NIKSONS rakstīja:
Izrauj 2 štiftes, izņem VISU lustru, atkabini konektoru.


spogulīšu pisnesam parādās jauni apvāršņi  aiwa


Ja vien dabū haubi vaļā - lūdzu!
PS: tā bolīšanās ir riktīgi prikolīga fīča. Man patīk. Sākumā brīnījos, kādēļ nav miglinieku. Tad sapratu - līdz šim nav gadījušies apstākļi, kad prasītos tos ieslēgt. Gaismas nozīmi zviedri izprot teicami.


...dažreiz haubi labāk pašam atstāt vaļā, jo ja pisnesmeņiem ir uzdevums, tad ir uzdevums... emo

 

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
Izrauj 2 štiftes, izņem VISU lustru, atkabini konektoru. Lampu uzliec uz galda un mierīgi izķibini visu ko vajag

Šādi arī Chtyslerim izņemami lukturi, bet ja piešaujas 156 lukturus nomainīt no heroniem uz tiem kas vajadzīgi skatei 20 minūtes.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
PS: tā bolīšanās ir riktīgi prikolīga fīča. Man patīk. Sākumā brīnījos, kādēļ nav miglinieku. Tad sapratu - līdz šim nav gadījušies apstākļi, kad prasītos tos ieslēgt. Gaismas nozīmi zviedri izprot teicami.


Giulietta ar xenona lukturiem ari bolas, bet braucot neesmu pamanijis ka un kad tas tiesi notiek hmm Nakti braukt ir loti patikami, redzamiba laba, tad jau laikam viss darbojas ka paredzets vai drizak mums nav tik likumainu celu lai to ficu baigi novertetu


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IMHO citai mašīnai bez lielā (dīler) kompja tās lampas nemaz tā pielikt nevar aiwa

Viņas ir piesietas konkrētai mašīnai. volvo = shifty


A bolīšanos es redzu piebraucot stāvvietā. Tā enerģiski ieripoju, un tad kad mašīna ir apstājusies [ar līdz galam sagrieztiem ratiem] var redzēt kā lampas nostājas taisni  Laughing Sīkajiem baigi patīk skatīties  Laughing
Es teiktu, par +/- 10...15 grad tas pagrieziens ir. Palīdz arī pilsētā - bedres, kaķi...
Tālās stāv uz vietas


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lexus posms manā dzīvē beidzies, ja kāds grib normālā stāvoklī normālu auto, tad tāds  līdz rītdienai vēl ir dabonams !!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
Lexus posms manā dzīvē beidzies, ja kāds grib normālā stāvoklī normālu auto, tad tāds  līdz rītdienai vēl ir dabonams !!!


 un tad uz Tolmetu ?  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cik procentu  Tavam līzingam?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Līzingu nedodu, tam domātas bankas ja kāds labs cilvēks grib nopirkt tad sarunātā cena + 500 Eu


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
negribi krosu?


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 223 lapa no 262 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 260, 261, 262  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database