Atbildēt pie šī temata 298 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 394, 395, 396  Nākošais
Ko varat pateikt par šo konkrēto Alfu?
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai kāds ir skatījies šīs 156 dzīvē? Vai ir vērts braukt skatīties? Paldies

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/pbhem.html
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/156/apxoo.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ko labu/sliktu teiktu par šo?
http://www.autoscout24.ch/de/d/alfa-romeo-brera-coupe-2008-occasion?allmakes=1&drive=24&hpfrom=180&hpto=700&index=40&make=2%2c0%2c0&nav=8&page=3&vehid=1821665&vehtyp=10

Izskatās labs lai izbrauktu pa vācu autobāni vai BKSB

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Ko labu/sliktu teiktu par šo?
http://www.autoscout24.ch/de/d/alfa-romeo-brera-coupe-2008-occasion?allmakes=1&drive=24&hpfrom=180&hpto=700&index=40&make=2%2c0%2c0&nav=8&page=3&vehid=1821665&vehtyp=10

Izskatās labs lai izbrauktu pa vācu autobāni vai BKSB

Diski labi, OZ superlaggera 3. Be tBrera nekad nav bijusi domāta lai izbrauktu pa BKSB, tas ir GT auto un ar to var tikai kruīzēt. Traisei nederīgs un smags aparāts.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet šis ir ar 3.2 dzinēju, 260ps, pilnpiedziņa! MY08, atvieglotais, vajadzētu iet zvērā.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Bet šis ir ar 3.2 dzinēju, 260ps, pilnpiedziņa! MY08, atvieglotais, vajadzētu iet zvērā.


normāls ekobīlis... aiwa

nezinu cik tieši kilogramos izpaudās diea tieši šādam, bet cik braukts ar pirmo un ar manuālu 4x4 - bija baigi smaga, NU ŠAUSMĪGI smaga...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
egils19 rakstīja:
Bet šis ir ar 3.2 dzinēju, 260ps, pilnpiedziņa! MY08, atvieglotais, vajadzētu iet zvērā.


normāls ekobīlis... aiwa

nezinu cik tieši kilogramos izpaudās diea tieši šādam, bet cik braukts ar pirmo un ar manuālu 4x4 - bija baigi smaga, NU ŠAUSMĪGI smaga...

Skatos kādu auto ņemt, ja atkal sākšu regulāri būt Šveicē. Primārais jau būtu ērtība uz autobāņa, zemu lidojot Štutgartes vai Minhenes virzienā, dažreiz arī līdz Rīgai.
Kad Anglijā braucu ar Brera, nemaz nelikās smagi, pat ar 2.2 dzinēju bija OK. Vai gribi teikt, ka Brera ir smagāk vadāma par 159, tā nevarētu būt.

Pirmā Brera bija 1800kg, pēc facelift parastā ir 1615kg, pilnpiedziņa 1700kg. Tas liekas maina daudz ko.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
100kg no 1700/1800kg ir cik? bik virs 5% - man nešķiet baigi daudz.....

uz bāņa Q4 nav īsti vajadzīgs, lielais dīzelis būs tieši laikā  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:

Diski labi, OZ superlaggera 3. Be tBrera nekad nav bijusi domāta lai izbrauktu pa BKSB, tas ir GT auto un ar to var tikai kruīzēt. Traisei nederīgs un smags aparāts.

Kas ir patiešām skumji, ne tikai diskiem, bet arī mšīnai bija jābūt superlaggera,
jo auto bija padevies sasodīti smuks un, vismaz un papīra, salīdzinoši praktisks.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
100kg no 1700/1800kg ir cik? bik virs 5% - man nešķiet baigi daudz.....

uz bāņa Q4 nav īsti vajadzīgs, lielais dīzelis būs tieši laikā  Rolling Eyes


Pilnpiedziņa uz bāņa ir vajadzīga ziemā. Esmu braucis janvārī, sņeg, purga, bāni tīrīt nespēj, bet man vajag tikt uz priekšu. Tā kā braucu ar Grand Cherokee, tad problēmu nebija. Arī Šveices kalnu ceļi, 30km ārpus Zürich sliktos laika apstākļos tiek tīrīti ne uzreiz.
Šogad ziemā, Anglijā uzsniga 5cm sniega, man gadījās braukt ar Brera parasto 2.2. Itkā zinu kā braukt, bet vēlreiz to atkārtot negribu. Protams bonuss bija vasaras riepas, bet vienalga ziemā man patīk pilnpiedziņa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kaspars D rakstīja:
AMV rakstīja:

Diski labi, OZ superlaggera 3. Be tBrera nekad nav bijusi domāta lai izbrauktu pa BKSB, tas ir GT auto un ar to var tikai kruīzēt. Traisei nederīgs un smags aparāts.

Kas ir patiešām skumji, ne tikai diskiem, bet arī mšīnai bija jābūt superlaggera,
jo auto bija padevies sasodīti smuks un, vismaz un papīra, salīdzinoši praktisks.


Jus esat braukusi ar daudz Breram? Savadak te jautajumus uzdod tie, kas ir braukusi, bet atbild tie, kas tikai forumus lasijusi shura Ja degvielas paterins neinterese, tad tas 3.2 Q4 ir ideals banu un kalnu kruizejamais, tikai obligati japarbauda, vai tiesam ir Q4, jo pec MY08 3.2 parsvara ir FWD


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas notika ar Brera 2009 gadā? Ir jūtams cenas lēciens starp 08 un 09 gadu, pēc tam 10 un 11 gads cena vairs tik dikti no 09 neatšķiras. Pat skatot līdzīgas konfigurācijas.
Kas ir ar to 1.8TBi? 200 zirgi uz 1450kg auto pat sanāk tuvu tiem 260 zirgiem uz 1700kg. Lielākais mīnus protams ir tas, ka nav pilnpiedziņas. Un vēl cena palecas, jo tie ir 10 un 11 gada auto.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
100kg no 1700/1800kg ir cik? bik virs 5% - man nešķiet baigi daudz.....

uz bāņa Q4 nav īsti vajadzīgs, lielais dīzelis būs tieši laikā  Rolling Eyes

Es piem jūtu vai man auto ir vēlviens centners iekšā vai nav. Ir pat jūtams tukša bāka vai pilna. Bet es laikam baigi piekasīgais.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vai kāds zin kautko par šo 155?http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/155/himnj.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
IRAAK rakstīja:
Vai kāds zin kautko par šo 155?http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/155/himnj.html

Ņemams aparāts Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
IRAAK rakstīja:
Vai kāds zin kautko par šo 155?http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/155/himnj.html

Ņemams aparāts Wink

pēc priekšējā spārna neizskatās pēc 96.gada... vai arī tikai priekšējie spārni nav FL?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 298 lapa no 396 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 297, 298, 299 ... 394, 395, 396  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database