Atbildēt pie šī temata 34 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 49, 50, 51  Nākošais
Velobrāļi. Pavisam mazie.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
biju bodē - jautaju par pedāļīem, rādīju kādus vēlos (liela platforma, garas naglas), puikas sāka smieties, ka man var iziet kā viņu kolēģim un pasauc kādu no backstage - atnāk tāds kalsns jaunēklis un rāda kājas zem ceļa - arī brauc ar tādiem pedāļiem, kādus esmu noskatījis, un pakritis, pedāļus dabūjis kā durkļus kājās. Sajūtas paliekošas - kā teica mans fizikas skolotājs. Pagaidām atstāšu visu kā ir, pa ziemu izdomāšu par un pret.

Palaidnieks - kas notiek? kurš tirgo - tu vai orgi? Orgam ir vienalga, ko viņs nolike mazgātavā, bet tev nav vienalga, jo puikas savus štuku plus vērtos fellerus mazgāt labprātāk vedīs uz mājām ar savu kerheri, bet te parādies tu - viss baltā ancukā un saki "zdrastje, ja vaša ķoķa! un :pērciet_mane_lakatiņe: un vispār tev orgi ir aiz stūra - mysport organizē mtb mačus. pamēģīni ar viņiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ienāca prāta - vēl pagājušajā gadā alfisti organizējās kādai pedalizācijai pa Siguldu - vai ir kāds, kurš piedalās vienības braucienā 8.sept? Varam piereģistrēties kā alfisti.lv komanda un miers - katrs brauc individuāli, bet komanda būs viena. Labs veids kā parādīt vārdu publiski. ko admini saka par šādu? Es grasos piedalīties - šosejas riepas iegādātas, cietā daksā arī - asfalts, saturies! Smile

Te Mārupes MTB gonkas trase, ja kāds velas izbraukt individuāli - http://www.sports-tracker.com/#/workout/rzatermanis/e5mvda7p6ch22u7e

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax izskatas pamatigi uzsedies uz veloadatas. super
Bet ta doma par alfistu komandu nav slikta, varetu izbraukt.

Kareiz pagajusa weekenda braucot ar mo augsa pa siguldas kalnu atcerejos, ka ar bezmotorizeto divriteni te paris reizites esmu svidis. aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
man ienāca prāta - vēl pagājušajā gadā alfisti organizējās kādai pedalizācijai pa Siguldu - vai ir kāds, kurš piedalās vienības braucienā 8.sept? Varam piereģistrēties kā alfisti.lv komanda un miers - katrs brauc individuāli, bet komanda būs viena. Labs veids kā parādīt vārdu publiski. ko admini saka par šādu? Es grasos piedalīties - šosejas riepas iegādātas, cietā daksā arī - asfalts, saturies! Smile

Braukšu vienību, mani pieteica un apmaksāja pagasts, tāpēc jābrauc ar pagasta veloformu.

Ja kāds piesakās, dariet to fiksi, drīz dalības maksa būs debesīs.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga, Palaidniex - jūs taču abi pedalizējat! Sabraucam, noraujam pasākumu - tikai jāsadomā kur loguci liksim - es varu uz savējās formas klēbenes salīmēt - 35km bez ventilācijas ir sūc - īsti puikas nesvīst. Dalību gan katrs pats, tam budžeta nav, plus vēl jārīko Rudens leģenda - tur piķis aizies no kases rūkdams kā rudenī pirmās kurinātās krāsnis.
Vienībai vēl neesmu pieteicies, bet izdarīšu līdz nedēļas beigām, kad ēl 15 lati no sejas prasa - maču dienā būs 25 no personas, tad gan :griež_vēnas: Man tikai jāaizved rumaks pie juveliera - priekšējās bremzes rezonē un man zb uz pusbpremzi braukt, lai nekauc - baigā pretestība un ātrāk par savu vidu grupā nobraukt nesanāk Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Oga, Palaidniex - jūs taču abi pedalizējat! Sabraucam, noraujam pasākumu - tikai jāsadomā kur loguci liksim - es varu uz savējās formas klēbenes salīmēt - 35km bez ventilācijas ir sūc - īsti puikas nesvīst. Dalību gan katrs pats, tam budžeta nav, plus vēl jārīko Rudens leģenda - tur piķis aizies no kases rūkdams kā rudenī pirmās kurinātās krāsnis.
Vienībai vēl neesmu pieteicies, bet izdarīšu līdz nedēļas beigām, kad ēl 15 lati no sejas prasa - maču dienā būs 25 no personas, tad gan :griež_vēnas: Man tikai jāaizved rumaks pie juveliera - priekšējās bremzes rezonē un man zb uz pusbpremzi braukt, lai nekauc - baigā pretestība un ātrāk par savu vidu grupā nobraukt nesanāk Smile


Manam erenpreisam vaše tad nav premžu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ļoti laba doma, bet manam erenpreisam bremžu nav kopš dzimšanas, ceļgals lupatās, nav triko tērpa + kas tur bija par sliktiem dejotājiem:)
p.s. kājas oblikgāti jānoskuj?


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
ļoti laba doma, bet manam erenpreisam bremžu nav kopš dzimšanas, ceļgals lupatās, nav triko tērpa + kas tur bija par sliktiem dejotājiem:)
p.s. kājas oblikgāti jānoskuj?


mūzikas tur nebūs tāpat...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es kājas neskuju, bet velku getras, vienīgi pabriesmīgi izskatās, kad spalvas izlien no melnām getrām. man tas kāju apmatojums tāds rūsgans - baigi disonē Smile
pamperbikses labak vilkt - garš brauciens tomēr - var samalt sēkliniekus.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gatavs!
Kurš vēlas - piesakaties komandai. Katrs dalību apmaksā individuāli, protams. Ja radīsies lielāka interese - gatavosim velotrenniņus nākamajai sezonai un darināsim formas Smile




Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lai visiem, kas šodien brauc Vienības braucienā, veiksmīgs un prieka pilns brauciens!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
a nevar taa mierigi bez aatruma, ar krasainiem iedvesmas dzerieniem, desaam, ugunskuru, kafiju pa rudenigo Siguldu? Labprat piedalitos tada bezspriedzes braucienaa.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
a nevar taa mierigi bez aatruma, ar krasainiem iedvesmas dzerieniem, desaam, ugunskuru, kafiju pa rudenigo Siguldu? Labprat piedalitos tada bezspriedzes braucienaa.


Šitas izklausās DAUDZ vilinošāk!


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
a nevar taa mierigi bez aatruma, ar krasainiem iedvesmas dzerieniem, desaam, ugunskuru, kafiju pa rudenigo Siguldu? Labprat piedalitos tada bezspriedzes braucienaa.


 super

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lielisks brauciens - pāris kraši, vienam karbona rāmis uz pusēm, pāris veco perdeļu mētājās zālē un koķeteja ar operatīvi piebraukušajām orgu meitenēm Smile Startējot no pašas aizmugures ar starta numuru 5698, nodzinu apmēram 4500 bitītes, lāčus un meitenes peļu kostīmā, kā arī lērumu spirta braucēju. Tikko parādījās kalniņi, MTB taktika kalnu pievarēšanā uzvarēja - laicīgi saslēdzamies, neceļam pēcpusi nost no sēdekļa, sagāžāmies uz stūres un aidā - visi sporta riteņi nodzīti, Svētdienas braucēji pat nepaspēj saskatīt protektoru uz tava pakaļrata un tad jau turam tempu. Nekādas apstāšanās dzeršanas punktos - tur vispār bija haoss, ūdens padevēji roku turēja tik slikti, ka knapi kāds braucējs varēja ko saķert. Secinājums - jāņem savs dzēriens visai distancei un piekāst dzirdinātavas. Finišs pret kalnu bija ūberlabs - kājas vairs neklausa, jālec nost un jāskrien ar velo pie sāniem - tā varēja tikt uz priekšu ātrāk (sanāca pat dažus apdzīt, kas pedalizēja kalnā), finiša spurtā paspēju vēl pāris nodzīt, kas, protams, labi un ceļ pašapziņu. Alfisti.lv komandas vienīgais braucējs finišējis pirmajā ceturtdaļā!

Te viss brauciens: http://www.sports-tracker.com/#/workout/rzatermanis/q7tna3cdsugpodpf

Te sačakarētais rāmis:



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 34 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 49, 50, 51  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database