Atbildēt pie šī temata 33 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 49, 50, 51  Nākošais
Velobrāļi. Pavisam mazie.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ik pa laikam paskatos piedāvājumus lietoto vlosipēdu tirgū - acīs iekrita šis sludinājums: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycycles/mountain/bdjmxb.html Kurš izdomā iegādāties velosipēdu un tad to pārdot, jo nepieciešams buss? Man tas atgādina vienu iesniegumu laikā, kad strādāju satelīttelevīzijas iekārtu uzņēmumā - "lūdzu anulēt līgumu numur xxxx, sakarā ar to, ka pirms pirkuma nepakonsultējos ar sievu!" Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
        

  yo


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar satikts šāds monster bicycle....  yo 26"




_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
italis rakstīja:
Vakar satikts šāds monster bicycle....  yo 26"



Viss ir baigi forsi kamer pasam nav jamin sadam monstram pedaljus aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Viss ir OK pa pludmali, smiltis. Uz asfalta - aizmirstam par sho velo.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
egils19 rakstīja:
Viss ir OK pa pludmali, smiltis. Uz asfalta - aizmirstam par sho velo.


... nebūt nē. Izbraucu līkumu, ir OK arī pa asfaltu. Tiesa ir jūtams lielo riepu svars. Resnās riepas turklāt amortizē. Bet visādi citādi pilnīgi lietojams. Turklāt šeit jau nebūtu jāmeklē šamā velo praktiskās puses... Wink


_________________
'Quoconque Jeceris Stabit
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Taisniba jau ir. Stils prasa upurus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ko tik neizdomā, lai ceļus nelabotu (c) aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien iemēģināts jaunais posms gar centrāltirgu. Ir labi, ja ne tas gopstop posms zem salinieka, tad vispār eleganti. Var mīties no centra līdz pat dolei


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lāča_kungs rakstīja:
Šodien iemēģināts jaunais posms gar centrāltirgu. Ir labi, ja ne tas gopstop posms zem salinieka, tad vispār eleganti. Var mīties no centra līdz pat dolei


ir tik traki un gopņiki jau trenē iemaņas? Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nē, nu šodien bija ok, cilvēki sauļojās atpūšas. Bet piekrīti, no toyota centra tur ved šaura taciņa, tad caur tādu smuku krūmu, koku pudurīti. Sarkangalvīte tur toč staigā Razz


_________________
i never finish anythi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
king of the road (c) aizvakar kļuvu par (beidzot) laba velo īpašnieku - ar 50% cenu tas bija laākais piedāvajums pilsetā. Vakardien biedēju šosejniekus uz jūrmalas veloceliņa. vidējais ātrums arī pieaudzis. Kurš piedalīsies Mārupes vivus.lv maatonā?



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien piedalījos savā pirmajā velomaratonā - vivus.lv mainīja nosaukumu uz SMSCredit.lv velomaratonu - man būtībā vienalga, kuri nedabūs mani par savu klientu.
Galvenie secinajumi - klipsu pedāļi sūkā. Pamatīgi sūkā - šodien redzēju 2 brekšus bučojam priežu saknes, jo nevar laicīgi izvilkt kājas no pedāļiem. Mans čosm pārmeta kūleni - arī nepaspēja izkabināties.
Un vēl - Palaidnieks, Tev vajag uzbazties orgiem ar tehnikas demonstrējumiem - tur visi gribetāji magāja savus rumakus ar kautkādiem šrotiem - Bosch un noname spiediena mazgātājiem. Darīja to ilgi un rinda saruka ātri, jo vairs neviens nevēlējās mazgāt, ja tik ilgi jāgaida.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Šodien piedalījos savā pirmajā velomaratonā - vivus.lv mainīja nosaukumu uz SMSCredit.lv velomaratonu - man būtībā vienalga, kuri nedabūs mani par savu klientu.
Galvenie secinajumi - klipsu pedāļi sūkā. Pamatīgi sūkā - šodien redzēju 2 brekšus bučojam priežu saknes, jo nevar laicīgi izvilkt kājas no pedāļiem. Mans čosm pārmeta kūleni - arī nepaspēja izkabināties.
Un vēl - Palaidnieks, Tev vajag uzbazties orgiem ar tehnikas demonstrējumiem - tur visi gribetāji magāja savus rumakus ar kautkādiem šrotiem - Bosch un noname spiediena mazgātājiem. Darīja to ilgi un rinda saruka ātri, jo vairs neviens nevēlējās mazgāt, ja tik ilgi jāgaida.


orgi ir welcomēti piekāpt - esam gatavi viņu piedāvājumiem... shura


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
Šodien piedalījos savā pirmajā velomaratonā - vivus.lv mainīja nosaukumu uz SMSCredit.lv velomaratonu - man būtībā vienalga, kuri nedabūs mani par savu klientu.
Galvenie secinajumi - klipsu pedāļi sūkā. Pamatīgi sūkā - šodien redzēju 2 brekšus bučojam priežu saknes, jo nevar laicīgi izvilkt kājas no pedāļiem. Mans čosm pārmeta kūleni - arī nepaspēja izkabināties.
Un vēl - Palaidnieks, Tev vajag uzbazties orgiem ar tehnikas demonstrējumiem - tur visi gribetāji magāja savus rumakus ar kautkādiem šrotiem - Bosch un noname spiediena mazgātājiem. Darīja to ilgi un rinda saruka ātri, jo vairs neviens nevēlējās mazgāt, ja tik ilgi jāgaida.

Pie tiem pedāļiem pieradīsi un vēlāk vairs nemācēsi ar parastajiem, jo braucot pa saknēm kājas kritīs nost. Lai sākumā vieglāk, uztaisi vieglāku regulējumu tiem pedāļiem, tad kāja izņemsies pie mazākā pagrieziena!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 33 lapa no 51 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 49, 50, 51  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database