Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Alfa Romeo 166 3l 24 vārsti super PĀRDODU
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jebkādu mašīnu, gan arī to īpašnieku, ir jāredz dzīvē! Obligāti!

Es ietektu ielikt normālās bildes (kā tas auto izskatās tagad, nevis 3 gadus atpakaļ, smuki safotografēt normālā vietā ar labu apgaismojumu, aprakstīt esošus defektus un komplektāciju. Tad varbūt aizies Wink

Nu nav tava mašīna tik labi zināma/bieži redzēta Alfa Klubā, lai pietiktu ar vienkāršu "pārdodu savu bellu, pārējo paši zinat! Bildes ir garāzā"

Vai nu ss.lv is the way to go!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici es jau tev pilniba piekritu visam tevis teiktajam ,un es nevienu nepiespiezu pirkt vai ka savadigi apkrapt pardodot neredzot ,un galu galu te foruma ir sadala kura var izvietot sludinajum ka pardod vai es ko pretlikumigu esmu izdarijis ?????????????ja ta tad loti atvainojos ka esmu aizskaris kluba politiku  hmm


_________________
Ja kādam ir nepieciešami profisionāli instrumenti ka ari servisa iekārtas droši rakstāt,ir iespēja pieslēgt mašīnu pie kompjūtera un dzēst kļūdas un uztaisīt diagnostiku!!!!rakstāt pz.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā Tev tur beigās palika? tā arī ir 5 atrumu kārba?


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ja Kaspar ta ari ir 5 robu karba


_________________
Ja kādam ir nepieciešami profisionāli instrumenti ka ari servisa iekārtas droši rakstāt,ir iespēja pieslēgt mašīnu pie kompjūtera un dzēst kļūdas un uztaisīt diagnostiku!!!!rakstāt pz.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sorry, es bet uzbrukumiem, vienkārši rekomendēju ko izdarīt, ja tu GRIBI PĀRDOT  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici ir jau ok,es sakuma domaju piedavat kluba ja ne tad liksu biki velak SS kad izdomasu lidot uz Lv


_________________
Ja kādam ir nepieciešami profisionāli instrumenti ka ari servisa iekārtas droši rakstāt,ir iespēja pieslēgt mašīnu pie kompjūtera un dzēst kļūdas un uztaisīt diagnostiku!!!!rakstāt pz.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
1200 ir laba cena prieks 166 Wink un gan jau man daudzi piekritis ka ir nekorekti salidzinat 156 ar 166, pec 166 parasti 156taja pat negribas kapt ieksa Laughing


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
1200 ir laba cena prieks 166 Wink un gan jau man daudzi piekritis ka ir nekorekti salidzinat 156 ar 166, pec 166 parasti 156taja pat negribas kapt ieksa Laughing

Par 166  esmu lasījis tikai labas atsauksmes, bet paradoks - nevienam nevajag. Un par 1200 tam auto iznāk divi  jauni prieksējie lukturi, nu labi vēl kāds no pakaļējiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kā jau rakstīju, ka man nav žēl.. es pierakstīju to, kas nebija pierakstīts. Ja Te kādam šķiet, ka tas ir mazsvarīgi, ka auto nav ne tehniskās, tā ir tālu no tehniskās iziešanas + bez ceļa nodokļa, nu.. piedodiet! piedevām mana 156 bija vecāka un es dabūju vairāk kā 1200..
pēc pirmajiem komentāriem radās jautājums, ar ko jūs braucat, ja šitā sašokējāties!? mašīnām virs 5gadi rūsa?- pat jaunie opeļi nerūsē 5cos gados. 10 gadi un 95% ieraksts, ka eļļas noplūde? ja brauc ar lētāko iespējamo variantu, kas 3x sists- varbūt..
1200 ir zema cena, bet kāpēc maksāt un ieguldīt pēc tam laiku un čakarēties ar CSDD par tehnisko, ja pa 1700 var paņemt  gan ar 6 robi, svaigu tehnisko, un normālā krāsā un labāku salonu!?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šādi teksti bez linka uz sludinājumu ir tukša runa  Laughing

lazyeye rakstīja:
pa 1700 var paņemt  gan ar 6 robi, svaigu tehnisko, un normālā krāsā un labāku salonu!?


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lazyeye rakstīja:
kā jau rakstīju, ka man nav žēl.. es pierakstīju to, kas nebija pierakstīts. Ja Te kādam šķiet, ka tas ir mazsvarīgi, ka auto nav ne tehniskās, tā ir tālu no tehniskās iziešanas + bez ceļa nodokļa, nu.. piedodiet! piedevām mana 156 bija vecāka un es dabūju vairāk kā 1200..
pēc pirmajiem komentāriem radās jautājums, ar ko jūs braucat, ja šitā sašokējāties!? mašīnām virs 5gadi rūsa?- pat jaunie opeļi nerūsē 5cos gados. 10 gadi un 95% ieraksts, ka eļļas noplūde? ja brauc ar lētāko iespējamo variantu, kas 3x sists- varbūt..
1200 ir zema cena, bet kāpēc maksāt un ieguldīt pēc tam laiku un čakarēties ar CSDD par tehnisko, ja pa 1700 var paņemt  gan ar 6 robi, svaigu tehnisko, un normālā krāsā un labāku salonu!?


Tu palien zem kādas garantijas mašīnas pēc pāris ziemām, un tad komentē, ka tur rūsas nav.
Un jā, opeļi vairs nerūsē, jo visa rūsa ir aizņemta darbā ar mersedes Razz
Un tici man, arī tai tavi mistiskajai pa 1700 būs jāmaina viss tas pats kas lētākajai.
Ja nu vienīgi viņai nebūs līdz failiņš ar darīto un mainīto darbu/daļu sarakstu.

Bet man pa lielam po, jo ne es pērku, ne pārdodu.  tikai lūdzu nedzīvojat ilūzijās, ka 10+gadīgām mašīnām to iegādes cena ir afigennais rādītājs nākotnes investīcijām  Smile
Un ja kādam šķiet ka 30Ls investīcijas ir tālu no TA, tad lūdzu paši labāk neko neskrūvējat savām mašīnām, bet dzenat uz servisu Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
lazyeye rakstīja:
kā jau rakstīju, ka man nav žēl.. es pierakstīju to, kas nebija pierakstīts. Ja Te kādam šķiet, ka tas ir mazsvarīgi, ka auto nav ne tehniskās, tā ir tālu no tehniskās iziešanas + bez ceļa nodokļa, nu.. piedodiet! piedevām mana 156 bija vecāka un es dabūju vairāk kā 1200..
pēc pirmajiem komentāriem radās jautājums, ar ko jūs braucat, ja šitā sašokējāties!? mašīnām virs 5gadi rūsa?- pat jaunie opeļi nerūsē 5cos gados. 10 gadi un 95% ieraksts, ka eļļas noplūde? ja brauc ar lētāko iespējamo variantu, kas 3x sists- varbūt..
1200 ir zema cena, bet kāpēc maksāt un ieguldīt pēc tam laiku un čakarēties ar CSDD par tehnisko, ja pa 1700 var paņemt  gan ar 6 robi, svaigu tehnisko, un normālā krāsā un labāku salonu!?


Tu palien zem kādas garantijas mašīnas pēc pāris ziemām, un tad komentē, ka tur rūsas nav.
Un jā, opeļi vairs nerūsē, jo visa rūsa ir aizņemta darbā ar mersedes Razz
Un tici man, arī tai tavi mistiskajai pa 1700 būs jāmaina viss tas pats kas lētākajai.
Ja nu vienīgi viņai nebūs līdz failiņš ar darīto un mainīto darbu/daļu sarakstu.

Bet man pa lielam po, jo ne es pērku, ne pārdodu.  tikai lūdzu nedzīvojat ilūzijās, ka 10+gadīgām mašīnām to iegādes cena ir afigennais rādītājs nākotnes investīcijām  Smile
Un ja kādam šķiet ka 30Ls investīcijas ir tālu no TA, tad lūdzu paši labāk neko neskrūvējat savām mašīnām, bet dzenat uz servisu Wink


+1


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Lūdzu cena līdzvērtīgam auto par kādu mēs te gudri diskutējam
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/166/njhfn.html

lūdzu zem 1700, daudz gan nevar redzēt, bet nu +- jau visiem skaidrs, kas lācītim vēderā. arī pēdējie apskates dati ir daudz iepriecinošāki
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/166/illkx.html

un manuprāt labākā izvēle no tām, kas tirgojās
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/166/bopjp.html

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
lazyeye rakstīja:
Lūdzu cena līdzvērtīgam auto par kādu mēs te gudri diskutējam
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/166/njhfn.html

lūdzu zem 1700, daudz gan nevar redzēt, bet nu +- jau visiem skaidrs, kas lācītim vēderā. arī pēdējie apskates dati ir daudz iepriecinošāki
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/166/illkx.html

un manuprāt labākā izvēle no tām, kas tirgojās
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/alfa-romeo/166/bopjp.html


Viņām VISĀM ir jāveic liekāka vai mazāka apkope vai remonts!
Visām bez izņēmuma. Ideālas lietotas mašīnas neeksistē. NEMAZ. Ar ļoti retiem un uz pirkstiem skaitāmiem izņēmumiem.

Katrs auto ir indivuduāls un konkrēts. Vai un cik par kuru auto ir gatavs maksāt pircējs ir ļoti stiepjams jēdziens
Vienam auto varbūt arī viss ir nomainīts, bet gana sen, lai tas būtu jādara atkal...

P.S. Skates esamība liecina tikai par to, ka auto ir atļauts piedalīties satiksmē. Bieži tas par reālo auto stāvokli neliecina neko. Kā arī daži nevaiksmīgi manevri un stundu atpakaļ saņemtā "skate" ir raujama podā... Wink


Var būt ka auto pa 450 būs jāveic vislielākās investīcijas, varbū tieši tik pat lielas kā dārgākajam...
Kā jau viens te rekatīja - starta cena visbiežāk nunekādi nav saistīa ar turpmāko investīciju apjomu...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tiesi ta, un nevaig lolot iluzijas, ka noperkot 10 gadu vecu masinu tagad vares braukt un neka nebus jaieliek. Skate ir tikai indikators, nupat runajunar sencim kurs pirm nedeljas izgaja skati bez aizradijumiem. Sorit braucis ara no garazas un autonjam noluzusi atspere. Sava zinja tas ir pat pluss, ka ir uzskaititi visi skate identificetie defekti. Zin ar ko jarekinas un attiecigi, ka jau mineja autors, cena ir runajama. Sada gada un pats galvenais cenas masinas mierigi var pirkt pec patik/nepatik principa. Ideala gadijuma ja ir informacija pa lielajiem remontiem, piem. zobsiksnas mainja, udenssuknis utt. Viss parejais ir sicene. Defektu liste identificetie trukumi tiesam ir sikumi.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 3 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database