Atbildēt pie šī temata 39 lapa no 58 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 56, 57, 58  Nākošais
Mani sauc ... Man ir Alfa ...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ā un priekšējos plauktus sūtīju vācu e-bay, nezinu, kāda būs tā kvalitāte, bet bija gan salīdzinoši lēti...Ja šeit servisā teica, ka par vienu plauktu 100 Ls jāmaksā, tad tur visus pa 158 EUR nopirku laikam...īsti precīzi vairs neatceros.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:
Ā un priekšējos plauktus sūtīju vācu e-bay, nezinu, kāda būs tā kvalitāte, bet bija gan salīdzinoši lēti...Ja šeit servisā teica, ka par vienu plauktu 100 Ls jāmaksā, tad tur visus pa 158 EUR nopirku laikam...īsti precīzi vairs neatceros.


...no sūrās pieredzes varu teikt, ka apakšējie kalpoja laikam divus gadus, bet augšējie diemžēl nevilka pat gadu... Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Dulcineja rakstīja:
Ā un priekšējos plauktus sūtīju vācu e-bay, nezinu, kāda būs tā kvalitāte, bet bija gan salīdzinoši lēti...Ja šeit servisā teica, ka par vienu plauktu 100 Ls jāmaksā, tad tur visus pa 158 EUR nopirku laikam...īsti precīzi vairs neatceros.


...no sūrās pieredzes varu teikt, ka apakšējie kalpoja laikam divus gadus, bet augšējie diemžēl nevilka pat gadu... Rolling Eyes

Jā, es tā esmu dzirdējusi, ka maz viņi kalpojot. Nu, es gan neesmu liela braucēja, tikai pa Ventspili, uz darbu un atpakaļ, ceru ka kalpos ilgāk. Un kā ar restaurāciju? Man servisā saka, ka tāda esot iespējama...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:
ralfins rakstīja:
Dulcineja rakstīja:
Ā un priekšējos plauktus sūtīju vācu e-bay, nezinu, kāda būs tā kvalitāte, bet bija gan salīdzinoši lēti...Ja šeit servisā teica, ka par vienu plauktu 100 Ls jāmaksā, tad tur visus pa 158 EUR nopirku laikam...īsti precīzi vairs neatceros.


...no sūrās pieredzes varu teikt, ka apakšējie kalpoja laikam divus gadus, bet augšējie diemžēl nevilka pat gadu... Rolling Eyes

Jā, es tā esmu dzirdējusi, ka maz viņi kalpojot. Nu, es gan neesmu liela braucēja, tikai pa Ventspili, uz darbu un atpakaļ, ceru ka kalpos ilgāk. Un kā ar restaurāciju? Man servisā saka, ka tāda esot iespējama...


Pilnīgi noteikti ir tāda iespēja. Un reizēm ne tā sliktākā. Tiesa gan, kas restaurē un kā. Man atjaunoti šarnīri jau divus gadus izgājuši tehnisko apskati bez problēmām. Izskatās, ka uz ziemassvētkiem izies arī trešo reizi. Protams, tas nu nekādi neskaitās stilīgi! Restaurētas detaļas ir tas pats, kas sūtīt SMS no Nokia un ne no iPhone!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveicināti
Par cik pēdējā laikā ir sakritis tā, ka mans autoparks ir pelēkā krāsā, tad būšu Pelēcis  Smile
Ideju par Alfas iegādi man piespēlēja Altez, uz manu repliku, ka Alfām ir nepareizā (lasīt - priekšējā) piedziņa, viņam bija spēcīgi pretargumenti pelēkas 75 veidolā.. Kas lēni nāk, tas labi nāk un elbee's pelēkā 75 nu ir nonākusi manā īpašumā  Very Happy
Mašīnas iegādes mērķis - ķert kaifu no tā, ka braucu ar labāko tautas klases pakaļpiedziņas mašīnu + vēl vinnēt standartauto sacensībās un pierādīt arī citiem to, ka 75 tieši tāda arī ir!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Мея зовут Альфа146,но катаюсь я на бывшей Альфе 156 от Вилсона,уже она выглядит так после покупки
Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Peleecis rakstīja:
Sveicināti
Par cik pēdējā laikā ir sakritis tā, ka mans autoparks ir pelēkā krāsā, tad būšu Pelēcis  Smile
Ideju par Alfas iegādi man piespēlēja Altez, uz manu repliku, ka Alfām ir nepareizā (lasīt - priekšējā) piedziņa, viņam bija spēcīgi pretargumenti pelēkas 75 veidolā.. Kas lēni nāk, tas labi nāk un elbee's pelēkā 75 nu ir nonākusi manā īpašumā  Very Happy
Mašīnas iegādes mērķis - ķert kaifu no tā, ka braucu ar labāko tautas klases pakaļpiedziņas mašīnu + vēl vinnēt standartauto sacensībās un pierādīt arī citiem to, ka 75 tieši tāda arī ir!
super


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Peleecis rakstīja:
Sveicināti
Par cik pēdējā laikā ir sakritis tā, ka mans autoparks ir pelēkā krāsā, tad būšu Pelēcis  Smile
Ideju par Alfas iegādi man piespēlēja Altez, uz manu repliku, ka Alfām ir nepareizā (lasīt - priekšējā) piedziņa, viņam bija spēcīgi pretargumenti pelēkas 75 veidolā.. Kas lēni nāk, tas labi nāk un elbee's pelēkā 75 nu ir nonākusi manā īpašumā  Very Happy
Mašīnas iegādes mērķis - ķert kaifu no tā, ka braucu ar labāko tautas klases pakaļpiedziņas mašīnu + vēl vinnēt standartauto sacensībās un pierādīt arī citiem to, ka 75 tieši tāda arī ir!

 super  :driving:  alfavirus

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sveiki. Mani sauc Agnis. Dzīvoju Ventspili. Gluži Alfa man nav, bet man ir Fiat Tipo.  Un Fiatiem ir daudzas vienādas lietas ar Alfām. Registrējos šeit, jo uzskatu, ka šis ir vislabākais forums sakarā ar manu auto. Iepriekš bija VW GOLF mk1, tapēc no šī itāli neko neizinu. (motora swapus, bremžu, kas der no citam mašīnam u.t.t)
Mašīna ir FIAT TIPO. 1991 gada ar 1.6 i.e.
Šādu es viņu ieguvu pa velti jūlijā.

Tad viņš man nostāveja no spetembra līdz februārim. Nebija TA un negribēju diezko iet. Bet tad savajadzējas mašīnu un gāju TA.
Skats šobrīd.



Ir pagaidām plani dažādi un ar ir daudzas neskaidras lietas. Bet ar tām drīzumā uzbāzišos.  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gandrīz 155 Alfa )

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Quattordici rakstīja:
Gandrīz 155 Alfa )


166 vieniga nav Tipo, visas parejas 90. gadu Alfas ir Tipo Wink


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Gandrīz 155 Alfa )


166 vieniga nav Tipo, visas parejas 90. gadu Alfas ir Tipo Wink


156

 offtopic vispābās


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
elbee rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Gandrīz 155 Alfa )


166 vieniga nav Tipo, visas parejas 90. gadu Alfas ir Tipo Wink


156

 offtopic vispābās


The 156 uses a platform derived from the Alfa Romeo 155, which in turn was derived from the Fiat Group's "Tipo" platform.


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
elbee rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Gandrīz 155 Alfa )


166 vieniga nav Tipo, visas parejas 90. gadu Alfas ir Tipo Wink


156

 offtopic vispābās


The 156 uses a platform derived from the Alfa Romeo 155, which in turn was derived from the Fiat Group's "Tipo" platform.


es teiktu, ka šis teikums ir vienīgais, kas kopīgs 156 ar 155 Razz


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
elbee rakstīja:
Nr.7 rakstīja:
elbee rakstīja:
Quattordici rakstīja:
Gandrīz 155 Alfa )


166 vieniga nav Tipo, visas parejas 90. gadu Alfas ir Tipo Wink


156

 offtopic vispābās


The 156 uses a platform derived from the Alfa Romeo 155, which in turn was derived from the Fiat Group's "Tipo" platform.


es teiktu, ka šis teikums ir vienīgais, kas kopīgs 156 ar 155 Razz

+1000 akli ticēt visam kas rakstīts ir visai muļķīgi


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 39 lapa no 58 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 56, 57, 58  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database