Atbildēt pie šī temata 128 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 173, 174, 175  Nākošais
Vajag padomu...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man sen atpakaļ ar līdzīgiem simpomiem (toyotai gan) bija beigts saucamais "stūres krustiņš"

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kurbel rakstīja:
man sen atpakaļ ar līdzīgiem simpomiem (toyotai gan) bija beigts saucamais "stūres krustiņš"


Jā, par to man arī teica, japaskatās būs tas.

P.S. Nekas nekur netek, bačoks līmenī.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienam paziņam braucot ārā no servisa pavecam bembim pēkšņi pazuda stūre šitā. bija izšķīdis gumijas šarnīrs (tipa kā kardānsavienojums). Labi ka bija tieši pie servisa un tas nenotika satiksmē, citādi varētu sanākt visādi...


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs AUDIO 
Ir radusies doma beidzot ko darīt ar mūziku Alfā... ir apnicis klausīties tikai radio vai arī čakarētis ar FM transmitteri... Mad

Vienu brīdi bija doma paņemt kādu USB emulatoru, bet cik interesējos, tad ir problēma atrast tādu, kas der uz manas 159, mācētu attēlot dziesmu nosaukumus un strādātu vadība no stūres...

Tagad radusies doma mainīt oriģinālo maģi uz ko labāku ar lielu ekrānu, DVD utt. Very Happy

Jautājums ir vai kāds var pateikt, vai ir kas vēl vajadzīgs lai to maģi ieliktu, lai ar to strādātu vadība no stūres.
Viens no variantiem ir Pioneer AVH 4400BT  Very Happy

Varbūt kādam ir kādi ieteikumi ko likt labāk naac


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prasi Didzim. Un bija šķiet risinājumi, kas ļāva atstāt oriģinālo galvu... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Originalo Alfas USB kontaktu var pieslegt, un ir pieejams iPad adapters


_________________
Itāļu auto speciālisti, auto tirdzniecība - 67 383 626 www.autofficina.lv
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja būtu oriģinālais USB, tas varētu derēt. Tas dziesmas atpazīst no mp3 failiem un vadība no stūres strādā?
Cik nez tas prieks maksā  Confused

To iPodu pieslēgšana neinteresē  Very Happy


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
146 1.6 boxeram sajūgs uz trosi vai hidrauliskais? Pedāli krīt grīdā un tur arī paliek, ja pats neatvelk, sajūgs nestrādā, bet škidrums tā kā līmenī..  Sad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hidro. Ja nav lieko troksnju tad manzhetes.
Sac ar galveno cilindra izjaukshanu.
Manzheshu k-ts kaadus 3latus maksas.

Ja iespiezhot pedalis raustas un kaut kas tur trokshno - tad izspiedejgultnis izluza caur groza atspereem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Alsi rakstīja:
Hidro. Ja nav lieko troksnju tad manzhetes.
Sac ar galveno cilindra izjaukshanu.
Manzheshu k-ts kaadus 3latus maksas.

Ja iespiezhot pedalis raustas un kaut kas tur trokshno - tad izspiedejgultnis izluza caur groza atspereem.


Iespiežot nekas neraustas un negrab. No sākuma sajūgs bija tāds mīksts, mīksts un tad pazuda. Iepriekš bija tā, ka atlaižot sajūgu, viņš tā kā iepīkstējās (šis te simptoms gadus divus bija).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man 159tai ir ksenons ar to automātisko līmeņošanu, bet baigās aizdomas, ka nenolīmeņojas pareizi. Pēdējā laikā daudzi spīdinā tālos itkā es ar tālajiem brauktu, pabraucot kolonnā aiz pazīstamas mašīnas teica, ka baigi žilbinot manas gaismas. Kad piebrauc aizmugurē kādai mašīnai, tad ar var just, ka lukturi diezgan spīdina uz augšu. Pašam jau labi - viss spožs un pa šoseju var mierīgi ar tālajiem maukt  Very Happy Tik besī ka daudzi man tālos acīs žmiedz  Mad  
Kas tur var būt par vainu? Vai kas noplīsis Confused


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tornado667 rakstīja:
Man 159tai ir ksenons ar to automātisko līmeņošanu, bet baigās aizdomas, ka nenolīmeņojas pareizi. Pēdējā laikā daudzi spīdinā tālos itkā es ar tālajiem brauktu, pabraucot kolonnā aiz pazīstamas mašīnas teica, ka baigi žilbinot manas gaismas. Kad piebrauc aizmugurē kādai mašīnai, tad ar var just, ka lukturi diezgan spīdina uz augšu. Pašam jau labi - viss spožs un pa šoseju var mierīgi ar tālajiem maukt  Very Happy Tik besī ka daudzi man tālos acīs žmiedz  Mad  
Kas tur var būt par vainu? Vai kas noplīsis Confused

pārbaudi vai tad, kad ieslēdz aizdedzi gaismas cilājas uz augšu un leju?
Pārbaudi vai nav atvienojies/nolūzis viens no diviem regulatoriem.viems atrodas priekšā, kreisajā pusē piestiprināts pie augšējā plaukta, otrs uz aizmugurējā tilta kreisajā pusē
Varbūt noklājies kāds no regulatoriem pašā lukturī
Varbūt vajag vnk noregulēt lukturus


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Tornado667 rakstīja:
Man 159tai ir ksenons ar to automātisko līmeņošanu, bet baigās aizdomas, ka nenolīmeņojas pareizi. Pēdējā laikā daudzi spīdinā tālos itkā es ar tālajiem brauktu, pabraucot kolonnā aiz pazīstamas mašīnas teica, ka baigi žilbinot manas gaismas. Kad piebrauc aizmugurē kādai mašīnai, tad ar var just, ka lukturi diezgan spīdina uz augšu. Pašam jau labi - viss spožs un pa šoseju var mierīgi ar tālajiem maukt  Very Happy Tik besī ka daudzi man tālos acīs žmiedz  Mad  
Kas tur var būt par vainu? Vai kas noplīsis Confused

pārbaudi vai tad, kad ieslēdz aizdedzi gaismas cilājas uz augšu un leju?
Pārbaudi vai nav atvienojies/nolūzis viens no diviem regulatoriem.viems atrodas priekšā, kreisajā pusē piestiprināts pie augšējā plaukta, otrs uz aizmugurējā tilta kreisajā pusē
Varbūt noklājies kāds no regulatoriem pašā lukturī
Varbūt vajag vnk noregulēt lukturus


Kad ieslēdz motoru, tad līmeņojas. Vispirms nolaiž uz leju, tad paceļās uz augšu un tur laikam paliek.


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man 159-ai arī nez kapēc lampas ar laiku uzbrauca augšā. Laikam gatavojās pievienoties zenītartilērijai shura
VNK noregulē. Vajag vai nu TX ?? vai 10 muciņu. Neatceros, biju piebraucis Ficinā, tur pret vāriem uz aci nolika tā kā csdd nebija nekādu pretenziju  Wink


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Gunča rakstīja:
AR 166. Kreisās peses gabarīti. Priekšā viena gabarītlampiņa lukturī, aizmugurē divas, viena bagāznieka vākā, otra tajā lukturī kurš spārnā. Ieslēdzot gabarītus, katra lampiņa mirgo atsevišķi pati par sevi tikai sev saprotamā ritmā. ???????????????????????????????????????????????????????


Izskatās apmēram tā:
http://www.youtube.com/watch?v=7CfQ49Fnf3k

Citreiz, kad "iesilst" mirgošana apstājas...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 128 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 173, 174, 175  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database