Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Kucēni
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="ega"]
Wabole rakstīja:
Manam ļoti patīk braukt ar mašīnu un vienmēr cenšas pirmais ielīst mašīnā un iemēģināt visus sēdekļus pēc kārtas Very Happy

Šī iemesla dēļ man ir 156SW nevis sedans. Apzināti pirku wagonu lai mazajam suņukam ir sava sēdvieta.


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Norkis"]
ega rakstīja:
Wabole rakstīja:
Manam ļoti patīk braukt ar mašīnu un vienmēr cenšas pirmais ielīst mašīnā un iemēģināt visus sēdekļus pēc kārtas Very Happy

Šī iemesla dēļ man ir 156SW nevis sedans. Apzināti pirku wagonu lai mazajam suņukam ir sava sēdvieta.

mēs vienkārši pirms gaidāmā brauciena cenšamies doties megapastaigā, kuras laikā viņš izskrienās, tad klusiņām noglabājas kaut kur (parasti uz aizmugurē esošajiem kāju tepiķīšiem-nesaprotu kā viņš tur ielien) un viņa "vienkārši nav". i vieta paliek grabažniekā  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pirmā bilde 3 gadus veca tagad jau izaudzis



Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
Trax rakstīja:
tie tachu ir ciinjas sunji! Tiem asiniis ir pleest un kjerties riiklee, bet manu viedokli diezko nenemt veeraa, jo esmu kakju cilveeks.

Tas ir nepareizs uzskats par šo šķirni! Tas ir maldīgs cilvēku izstrādāts stereotips, kas neatbilst patiesībai!
Ļoti gudrs un paklausīgs suns! Protams, tas nebūs parasts čihuahua, kurš trīcēs, kad kāds ienāks pa durvīm, bet arī nebruks virsū, lai tikai noskostu vai saplēstu, tas ir labs sargs, kurš ar savu izskatu svešo cilvēku disciplinē!  Cool
Bez audzināšanas arī nekas prātīgs nesanāks, kā ar jebkuru citu suni!
Suns ir aktīvs, jāved pastaigās, tad arī var turēt dzīvoklī! Smile



Piekrītu!


Man arī ir stafords puika, lāga čalis, patīk sabiedrība, uzmanība, vienīgais - citi suņu puikas neiet pie sirds, dažreiz ar bračku - jauktenīti sanāk palielāks kašķis  Very Happy


image hosting


_________________
AR 156 2.0 TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alleluja rakstīja:
Tutolli rakstīja:
Trax rakstīja:
tie tachu ir ciinjas sunji! Tiem asiniis ir pleest un kjerties riiklee, bet manu viedokli diezko nenemt veeraa, jo esmu kakju cilveeks.

Tas ir nepareizs uzskats par šo šķirni! Tas ir maldīgs cilvēku izstrādāts stereotips, kas neatbilst patiesībai!
Ļoti gudrs un paklausīgs suns! Protams, tas nebūs parasts čihuahua, kurš trīcēs, kad kāds ienāks pa durvīm, bet arī nebruks virsū, lai tikai noskostu vai saplēstu, tas ir labs sargs, kurš ar savu izskatu svešo cilvēku disciplinē!  Cool
Bez audzināšanas arī nekas prātīgs nesanāks, kā ar jebkuru citu suni!
Suns ir aktīvs, jāved pastaigās, tad arī var turēt dzīvoklī! Smile



Piekrītu!


Man arī ir stafords puika, lāga čalis, patīk sabiedrība, uzmanība, vienīgais - citi suņu puikas neiet pie sirds, dažreiz ar bračku - jauktenīti sanāk palielāks kašķis  Very Happy


image hosting


Te vēl viena, kad abi vēl bija maziņi Smile)


image uploading


_________________
AR 156 2.0 TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tagad es arī varu pilntiesīgi piedalīties diskusijā ... vispār es domāju, ka labāk ir labi audzināts suns, kas iedveš respektu apkārtējiem ...
 mēs paņēmām no patversmes pirms nedēļas dzīvokļa izmēriem piemērotu suni - eņģelis ar mums un zvērs ar pārējiem. Tā kā viņš izskatās jauks un mīļš, daudzi garāmgājēji nespēj atturēties apstāties un stiept roku (šito gan es nespēju saprast) ... tālāk viņi aiziet laimīgi, ka roka ir palikusi savā vietā :p
 Bet es ceru, ka situācija vēl mainīsies Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
īvele rakstīja:
tagad es arī varu pilntiesīgi piedalīties diskusijā ... vispār es domāju, ka labāk ir labi audzināts suns, kas iedveš respektu apkārtējiem ...
 mēs paņēmām no patversmes pirms nedēļas dzīvokļa izmēriem piemērotu suni - eņģelis ar mums un zvērs ar pārējiem. Tā kā viņš izskatās jauks un mīļš, daudzi garāmgājēji nespēj atturēties apstāties un stiept roku (šito gan es nespēju saprast) ... tālāk viņi aiziet laimīgi, ka roka ir palikusi savā vietā :p
 Bet es ceru, ka situācija vēl mainīsies Smile



vajag pieradināt suni pie cilvēkiem, vest sabiedrībā, maksimāli ņemt viņu visu līdzi! Lai veicas!  Cool


_________________
AR 156 2.0 TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alleluja rakstīja:
īvele rakstīja:
tagad es arī varu pilntiesīgi piedalīties diskusijā ... vispār es domāju, ka labāk ir labi audzināts suns, kas iedveš respektu apkārtējiem ...
 mēs paņēmām no patversmes pirms nedēļas dzīvokļa izmēriem piemērotu suni - eņģelis ar mums un zvērs ar pārējiem. Tā kā viņš izskatās jauks un mīļš, daudzi garāmgājēji nespēj atturēties apstāties un stiept roku (šito gan es nespēju saprast) ... tālāk viņi aiziet laimīgi, ka roka ir palikusi savā vietā :p
 Bet es ceru, ka situācija vēl mainīsies Smile



vajag pieradināt suni pie cilvēkiem, vest sabiedrībā, maksimāli ņemt viņu visu līdzi! Lai veicas!  Cool


 jā mēs jau ... bet nav vēl pagājusi nedēļa kopš paņēmām patversme saka, ka pirmās 2 nedēļas tieši pretēji, vajagot pēc iespējas mazāk stresa un tikšanās, apstākļu maiņas ...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
īvele rakstīja:
alleluja rakstīja:
īvele rakstīja:
tagad es arī varu pilntiesīgi piedalīties diskusijā ... vispār es domāju, ka labāk ir labi audzināts suns, kas iedveš respektu apkārtējiem ...
 mēs paņēmām no patversmes pirms nedēļas dzīvokļa izmēriem piemērotu suni - eņģelis ar mums un zvērs ar pārējiem. Tā kā viņš izskatās jauks un mīļš, daudzi garāmgājēji nespēj atturēties apstāties un stiept roku (šito gan es nespēju saprast) ... tālāk viņi aiziet laimīgi, ka roka ir palikusi savā vietā :p
 Bet es ceru, ka situācija vēl mainīsies Smile



vajag pieradināt suni pie cilvēkiem, vest sabiedrībā, maksimāli ņemt viņu visu līdzi! Lai veicas!  Cool


 jā mēs jau ... bet nav vēl pagājusi nedēļa kopš paņēmām patversme saka, ka pirmās 2 nedēļas tieši pretēji, vajagot pēc iespējas mazāk stresa un tikšanās, apstākļu maiņas ...


Uii, tad jau vēl pavisam maziņš! Smile Tad jau jums vēl viss priekšā - sagrauztas mēbeles utt Very Happy


_________________
AR 156 2.0 TS
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alleluja rakstīja:
Uii, tad jau vēl pavisam maziņš! Smile Tad jau jums vēl viss priekšā - sagrauztas mēbeles utt Very Happy


nee pavisa liels - 2 gadi ... mums draud tikai sagrauzti cilveeki Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  


Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas suņam nekaiš, var slaistīties.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 2 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database