Atbildēt pie šī temata 127 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 173, 174, 175  Nākošais
Vajag padomu...
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:
Man arī problēma manai AR 156 sakarā ar logu tīrītāju. Jau no laika gala strādā tikai vienā režīmā un, kā izslēdz, tā tajā vietā arī paliek. Īstenībā jau esmu piešāvusies pie tā, bet TA tuvojas un gribētos, lai viss būtu kārtībā. Nu lūk, atjauca man servisā to motoriņu, elektriķis paskatījās, ka kaut kāda mikroshēma beigta. Iepirkt lietotu vietā esot 50 Ls, turklāt bez garantijas, ka strādās... Crying or Very sad Vot nezinu, ko man darīt... Kādi padomi, ieteikumi? Confused

Es mēģinātu braukt uz citu servisu nākošreiz... izklausās ka šis pieder pie tiem, kam remontēt ALFU... +50% tāmei, jo VISS TAK TUR TIK SAREŽĢĪTI  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
Dulcineja rakstīja:
j.k. rakstīja:
156 šrotos jau ir pietiekoši, domāju ka lietotu vajadzētu varēt dabūt pa samērā mazām naudiņām.

Man arī tā bija licies...


gan jau tā arī ir - pilns ss.lv ar jaucamām 156tajām, tā kā šī šķiet nav bieža problēma, tad vairāk par 5-10Ls nekam tur nevajadzētu maksāt

šī ir visai izplatīta problēma 156tajām Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
aaa, nu ok  Embarassed

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
Dulcineja rakstīja:
Man arī problēma manai AR 156 sakarā ar logu tīrītāju. Jau no laika gala strādā tikai vienā režīmā un, kā izslēdz, tā tajā vietā arī paliek. Īstenībā jau esmu piešāvusies pie tā, bet TA tuvojas un gribētos, lai viss būtu kārtībā. Nu lūk, atjauca man servisā to motoriņu, elektriķis paskatījās, ka kaut kāda mikroshēma beigta. Iepirkt lietotu vietā esot 50 Ls, turklāt bez garantijas, ka strādās... Crying or Very sad Vot nezinu, ko man darīt... Kādi padomi, ieteikumi? Confused

Es mēģinātu braukt uz citu servisu nākošreiz... izklausās ka šis pieder pie tiem, kam remontēt ALFU... +50% tāmei, jo VISS TAK TUR TIK SAREŽĢĪTI  Wink

Jā, diemžēl tā arī ir. Servisu mainīt gan nevaru, jo, pirmkārt, tas ir Ventspilī, tā kā nav jau lielas izvēles, otrkārt, man tur taisa uz īpašām atlaidēm.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:

Jā, diemžēl tā arī ir. Servisu mainīt gan nevaru, jo, pirmkārt, tas ir Ventspilī, tā kā nav jau lielas izvēles, otrkārt, man tur taisa uz īpašām atlaidēm.

būsi kaut ko nogrēkojusies aiwa

A moš tūdaļ uzpeld Dzintis ar kādu interesantu piedāvājumu...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
A moš tūdaļ uzpeld Dzintis ar kādu interesantu piedāvājumu...  Rolling Eyes


aaaa, nu ja - viņš tak gandrīz tur blakus  naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ega rakstīja:
Dulcineja rakstīja:

Jā, diemžēl tā arī ir. Servisu mainīt gan nevaru, jo, pirmkārt, tas ir Ventspilī, tā kā nav jau lielas izvēles, otrkārt, man tur taisa uz īpašām atlaidēm.

būsi kaut ko nogrēkojusies aiwa

A moš tūdaļ uzpeld Dzintis ar kādu interesantu piedāvājumu...  Rolling Eyes

Ceru, ka nē.  Smile
Piedāvājumiem esmu atvērta.  Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
komplektam cena bija ap 10 ls.(lietotam, bet ejošam).


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
komplektam cena bija ap 10 ls.(lietotam, bet ejošam).

Izklausās baigi labi. Kas ietilpst komplektā?  Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Dulcineja rakstīja:
dzintis rakstīja:
komplektam cena bija ap 10 ls.(lietotam, bet ejošam).

Izklausās baigi labi. Kas ietilpst komplektā?  Smile

kā minimums, ceļojums  :nepopulars_uzskats

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Citāts:
"Dulcineja"]
dzintis rakstīja:
komplektam cena bija ap 10 ls.(lietotam, bet ejošam).

Izklausās baigi labi. Kas ietilpst komplektā?  Smile
gan jau ka motorins + mehanisms Rolling Eyes  normala cena prieks ta  Wink  ja nemaldos tad jauns orginalais logu tiritaju motors maksa ap 40 ls  Wink  50 par lietotu ir kosmoss x 5  Rolling Eyes  ta izgerbt nav skaisti, parasti tak meiteni aizved uz restoranu un ta, un tikai tad ja sanak viss tad izgerbj pavisam cita gaisotne, nu tur svecu gaismas,rozes utt. Laughing  naac


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
+100


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu pa 10 Ls es ņemtu ar prieku un vēl šampja pudeli pārdevējam bonusā.  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Noderētu padoms, līdz brīvdienās ķeros klāt. Šoreiz volgo, bet tehnika jau vien ir. Tātad jau labi laiku bija tā, ka dažreiz stūrei piemetās krakšķēšana, mazi krakšķīši griežot stūri (2-3 krakšķi), bet salonā, tāda sajūta ka tieši aiz pašas stūres. Tie krakšķi pa retam uznāca, tad pazuda, dažreiz bij arī kad griežot pēkšņi mazliet grūtāk, it kā pastiprinātājs kkur pazūd, bet tas uz kādu sekundi divām varbūt, un tad atkal viss normāli.

Tagad pienācis brīdis, kad jāskatās. Iepriekš mašīna nolikta garāžā bez nekādiem simptomiem, tagad jābrauc un ar stūrēšanu šaizīte. Griežot stūri, griežās tā kā pa posmiem, kā pazūd pastiprinājums, bet nav asi tie aprāvieni, bet griežas smagi, gandrīz nav pastiprinātāja. Uz vietas grozot paskatījos, ka pagriezu pa kreisi, iztaisnoju stūri, vairāk uz labo pusi, un riteņi tomēr stāvēja vēl uz kreiso manāmi (nu kkur 1/3 apgrieziena uz labo pusi bija), braucot tomēr it kā ok, varbūt tikai izlikās, bet tomēr, stūrējas smagi un tāda sajūta, ka var pēkšņi vairs vispār nestūrēties, jo ja nebūtu vnk pastiprinātāja, tad jau varētu vēl kaut kā pabraukt, bet kad šitā dīvaini griežas, tad ir kā ir.

Kas varētu būt? Ar ko varētu sākt skatīties?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
RA rakstīja:
Noderētu padoms, līdz brīvdienās ķeros klāt. Šoreiz volgo, bet tehnika jau vien ir. Tātad jau labi laiku bija tā, ka dažreiz stūrei piemetās krakšķēšana, mazi krakšķīši griežot stūri (2-3 krakšķi), bet salonā, tāda sajūta ka tieši aiz pašas stūres. Tie krakšķi pa retam uznāca, tad pazuda, dažreiz bij arī kad griežot pēkšņi mazliet grūtāk, it kā pastiprinātājs kkur pazūd, bet tas uz kādu sekundi divām varbūt, un tad atkal viss normāli.

Tagad pienācis brīdis, kad jāskatās. Iepriekš mašīna nolikta garāžā bez nekādiem simptomiem, tagad jābrauc un ar stūrēšanu šaizīte. Griežot stūri, griežās tā kā pa posmiem, kā pazūd pastiprinājums, bet nav asi tie aprāvieni, bet griežas smagi, gandrīz nav pastiprinātāja. Uz vietas grozot paskatījos, ka pagriezu pa kreisi, iztaisnoju stūri, vairāk uz labo pusi, un riteņi tomēr stāvēja vēl uz kreiso manāmi (nu kkur 1/3 apgrieziena uz labo pusi bija), braucot tomēr it kā ok, varbūt tikai izlikās, bet tomēr, stūrējas smagi un tāda sajūta, ka var pēkšņi vairs vispār nestūrēties, jo ja nebūtu vnk pastiprinātāja, tad jau varētu vēl kaut kā pabraukt, bet kad šitā dīvaini griežas, tad ir kā ir.

Kas varētu būt? Ar ko varētu sākt skatīties?


Gaiss sisteemaa? Pasties vai kautkur netek un vai bachoks lidz atziimei. Var buut ari, ka pats suuknis saak klibot un nespeej sapumpeet cik vajag kaadaa briidii.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 127 lapa no 175 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 173, 174, 175  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database