Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
plaukti.
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu skrūves atskrūvēt jau nevajadzētu būt problēmām,kā ar tikšanu klāt un pēc tam jau laikam savirze arī jātaisa?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Diezgan viegli bija nomainīt tos plauktus 30-40Ls ekonomija un skate arī izieta,paldies par manuāli!  Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Powerflex bukses problēma 
Čau, skatos te cilvēki kaut ko iepriekš minēja par bukšu līšanu ārā!

Nesen GTV priekšējos plauktos ieliku powerflex bukses, drīzumā kaut kas sāka klabēt, sist tā kā pa kuzavu.
Vainīgs izrādījās priekšējā kreisā plaukta aizmugurējās (lielās) powerflex bukses metāla cilindrs. Plaukts to cilindru bija izstūmis tā kā nedaudz ārā, kas sitās un radīja to troksni.

Es tikai domāju kāpēc tas tā notika. Powerflex brāķis? Iespējams mani savērptie bremžu diski izsita cilindru ārā (Vilsons zina kā man drebēja mašīna)? Slimība? Kā risinājumu domāju izurbt caur plauktu un cilindru caurumu un nostiprināt to ar skrūvi!


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Re: Powerflex bukses problēma 
Premo rakstīja:
Čau, skatos te cilvēki kaut ko iepriekš minēja par bukšu līšanu ārā!

Nesen GTV priekšējos plauktos ieliku powerflex bukses, drīzumā kaut kas sāka klabēt, sist tā kā pa kuzavu.
Vainīgs izrādījās priekšējā kreisā plaukta aizmugurējās (lielās) powerflex bukses metāla cilindrs. Plaukts to cilindru bija izstūmis tā kā nedaudz ārā, kas sitās un radīja to troksni.

Es tikai domāju kāpēc tas tā notika. Powerflex brāķis? Iespējams mani savērptie bremžu diski izsita cilindru ārā (Vilsons zina kā man drebēja mašīna)? Slimība? Kā risinājumu domāju izurbt caur plauktu un cilindru caurumu un nostiprināt to ar skrūvi!


Domāju ka pietiks, ja pāris vietās piekernēsi (ar punktsiti iesītīsi bedrītes) Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Man doto problēmu atrisināja ar metināmo. pieķēra dažos punktos un viss labi.


_________________
Zvaigznēm ir nozīme
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
AMV rakstīja:
Man doto problēmu atrisināja ar metināmo. pieķēra dažos punktos un viss labi.


Vispar jau es tava bieta pirms ta kartigi gaztu ar to auto parupetos par labaku risinajumu to buksu saibu "piekersanai" ar metinamo dazos punktos.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xls99 rakstīja:
AMV rakstīja:
Man doto problēmu atrisināja ar metināmo. pieķēra dažos punktos un viss labi.


Vispar jau es tava bieta pirms ta kartigi gaztu ar to auto parupetos par labaku risinajumu to buksu saibu "piekersanai" ar metinamo dazos punktos.


Tur jau tā lieta, ka agrāk nezināju (un nenāca pat prātā), ka tāda problēma pastāv. Tā pieķeršana ar metināmo nav slikta doma un drošāk arī, tikai ko jūs tieši domājat metināt? Šaibas pieķert pie powerflex cilindra vai powerflex cilindru pieķert pie paša plaukta?


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cilinsru pie plaukta.tikai rēkinies,ka tā bukse kļūs principā neizjaucama lai to šad un tad sasmērētu


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kādus kantorus Jūs iesakat priekšējo plauktu šarnīru restaurācijai? Reali ar restaurētu šarniru cik var videji nobraukt km? ? viens raksta 10 viens 40k?  un kadu firmu iesakat jauniem plauktiem? Ar alfu pagaqidam esu uz "Jūs" pirms tam tikai BMW:D tapec padalaties ar pieredzi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
maaric rakstīja:
Kādus kantorus Jūs iesakat priekšējo plauktu šarnīru restaurācijai? Reali ar restaurētu šarniru cik var videji nobraukt km? ? viens raksta 10 viens 40k?  un kadu firmu iesakat jauniem plauktiem? Ar alfu pagaqidam esu uz "Jūs" pirms tam tikai BMW:D tapec padalaties ar pieredzi!
jauna plaukta cena ir tāda, ka īsti neredzu jēgu tērēt laiku un naudu par restaurēšanu.ja interesē cenas jebkura auto detaļām raksti PZ.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Atceries, ja restaure, tad parliecinies vai jau nav bijuši restaureti, jo to darbibu laikam var tik vienreiz veikt. Es restaureju Rujienas ielas kantori.


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
maaric rakstīja:
Kādus kantorus Jūs iesakat priekšējo plauktu šarnīru restaurācijai? Reali ar restaurētu šarniru cik var videji nobraukt km? ? viens raksta 10 viens 40k?  un kadu firmu iesakat jauniem plauktiem? Ar alfu pagaqidam esu uz "Jūs" pirms tam tikai BMW:D tapec padalaties ar pieredzi!
jauna plaukta cena ir tāda, ka īsti neredzu jēgu tērēt laiku un naudu par restaurēšanu.ja interesē cenas jebkura auto detaļām raksti PZ.

nu vot es ari ta skatos bet visi nemas ar to restauresanu, nevar jau zinat cik ilgi ies vins norestaurejot.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 5 lapa no 5 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database