Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Nākošais
Rudens Leģenda 2012
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Prokurors rakstīja:
MartinsT rakstīja:
dzintis rakstīja:
un izlasi..nevis maksāt par citu , bet adekvātu samaksu noteikt...
es nafig tās picas neriju...


hmm, kāds sakars picām ar kluba budžetu? cik man zināms, tad arī Rīgas puikas neko vairāk par atlaidēm 2 pasākumiem neiegūst.....


A kam domāts kluba budžets?  Confused


...ar kluba budžetu diemžēl visbiežāk nosedz mīnusus kas radušies organizējot pasākumus, kā arī tiek izmantots kluba biedru atribūtikai...


P.S. picas uz kluba budžeta rēķina nekad nav bijušas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Iestājoties klubā bija jāsola regulāri apmeklēt pasākumus....
Es nevaru braukt RĪT PICAS!!!(uz Rīgu no savas dzīvesvietas) Tīri fiziski!..nesanāk...
Tātad nevaru kļūt kluba loceklis...diemžēl...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kas tev ar tām picām, it kā citu pasākumu nebūtu ko regulāri apmeklēt Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
Iestājoties klubā bija jāsola regulāri apmeklēt pasākumus....
Es nevaru braukt RĪT PICAS!!!(uz Rīgu no savas dzīvesvietas) Tīri fiziski!..nesanāk...
Tātad nevaru kļūt kluba loceklis...diemžēl...


...Tu to nopietni, starpcitu, picas apmeklē labi ja 40% kluba biedru, un picas nav nekāds obligātais pasākums, ja vien Tev pašam nav interesanti aktīvi piedalīties ar klubu saistītajos jautājumos u.t.t. (obligāts jau nav neviens pasākums, bet "AROMS" un "RL" tomēr būtu vēlami)... Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vēl man patīk pasākumi lietuvā un ficcinas jubilejas pasākumi...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Patiesībā viss ir skaisti un es labprāt piedalītos vienā otrā pasākumā arī nekļūdams par kluba biedru (tam ir pamatoti iemesli). Taču... Diemžēl šajā kontekstā mani nesaista nakšņošana viesu namā un arī mūļa pieliešana atkrīt. Tāpēc tāds neliels ieteikums - varbūt dalības maksu var dalīt divās kategorijās? Tajos kas dzer un guļ un tajos, kas brauc, bet nedzer un neguļ! Pieņemu, ka lielāko dalības maksas daļu paģēr tieši dzeršana un gulēšana, tāpēc varbūt var par kādu piečuku no ekipāžas vai kaut kā tā ieviest arī viendiennieka iespējas?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
... ka lielāko dalības maksas daļu paģēr tieši dzeršana un gulēšana...

Gan jā, gan nē. Parasti lai apkopotu rezultātus ir vajadzīgs kāds laiks (stunda, divas...). Taja laikā dalībnieki kaut kur ir jāiek=vajadzīgas telpas. Tā, ka tomēr arī tie kuri nepaliek uz pilno afterparty, izmanto daļu no gulēšanas/vakariņu ekstras  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
šmiga būs dalības maksā??? Super! man 2 biļetes!


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:
šmiga būs dalības maksā??? Super! man 2 biļetes!


kadaa dalibas maksa... kad ta ir bijis?
ja nu vienigi medelju ieguvejiem shampis

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
nu bļin...ar humura izjūtu te daudziem ir sūdīgi.....tiešām žēl.


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
Prokurors rakstīja:
... ka lielāko dalības maksas daļu paģēr tieši dzeršana un gulēšana...

Gan jā, gan nē. Parasti lai apkopotu rezultātus ir vajadzīgs kāds laiks (stunda, divas...). Taja laikā dalībnieki kaut kur ir jāiek=vajadzīgas telpas. Tā, ka tomēr arī tie kuri nepaliek uz pilno afterparty, izmanto daļu no gulēšanas/vakariņu ekstras  Cool


Nu ja nekā, tad nu nekā! Neesmu kapeikpisējs, bet 40 latus laikam tomēr izmantošu kaut kā tīkamāk. Par pāris stundu kaut kādu rezultātu apkopošanu sanāk bišķ neadekvāti.

Patiesībā jau pats scenārijs nedaudz mulsina... Nafig visi tie konkursi, sacensības, viktorīnas. Nu tik vienveidīgi visi pasākumi, ka ej uz kuru gribi - rezultāts viens. Tūrisma ralliji, foto ralliji, pasaku ralliji, orientēšanās ralliji un ta i vēl katra auto zīmola kluba ralliji. Bet nu ne man regulēt satiksmi. Sorry, nekā personiska...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
Edc rakstīja:
Prokurors rakstīja:
... ka lielāko dalības maksas daļu paģēr tieši dzeršana un gulēšana...

Gan jā, gan nē. Parasti lai apkopotu rezultātus ir vajadzīgs kāds laiks (stunda, divas...). Taja laikā dalībnieki kaut kur ir jāiek=vajadzīgas telpas. Tā, ka tomēr arī tie kuri nepaliek uz pilno afterparty, izmanto daļu no gulēšanas/vakariņu ekstras  Cool


Nu ja nekā, tad nu nekā! Neesmu kapeikpisējs, bet 40 latus laikam tomēr izmantošu kaut kā tīkamāk. Par pāris stundu kaut kādu rezultātu apkopošanu sanāk bišķ neadekvāti.

Patiesībā jau pats scenārijs nedaudz mulsina... Nafig visi tie konkursi, sacensības, viktorīnas. Nu tik vienveidīgi visi pasākumi, ka ej uz kuru gribi - rezultāts viens. Tūrisma ralliji, foto ralliji, pasaku ralliji, orientēšanās ralliji un ta i vēl katra auto zīmola kluba ralliji. Bet nu ne man regulēt satiksmi. Sorry, nekā personiska...  Rolling Eyes
piedāvā lūdzu kautko aizraujošāku/interesantāku


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vienreiz pamēģini....un tad runā...
parunā  ar organizatoriem, ka nepaliec pa nakti..gan jau iedos atlaidi...
cilvēki viņi ir labi...
bet naktī tāpat jāuzmanās...labāk kad šie guļ ar zobiem pret sienu...


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
dzintis rakstīja:

bet naktī tāpat jāuzmanās...labāk kad šie guļ ar zobiem pret sienu...
ahahahahahaaa


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
Edc rakstīja:
Prokurors rakstīja:
... ka lielāko dalības maksas daļu paģēr tieši dzeršana un gulēšana...

Gan jā, gan nē. Parasti lai apkopotu rezultātus ir vajadzīgs kāds laiks (stunda, divas...). Taja laikā dalībnieki kaut kur ir jāiek=vajadzīgas telpas. Tā, ka tomēr arī tie kuri nepaliek uz pilno afterparty, izmanto daļu no gulēšanas/vakariņu ekstras  Cool


Nu ja nekā, tad nu nekā! Neesmu kapeikpisējs, bet 40 latus laikam tomēr izmantošu kaut kā tīkamāk. Par pāris stundu kaut kādu rezultātu apkopošanu sanāk bišķ neadekvāti.

Patiesībā jau pats scenārijs nedaudz mulsina... Nafig visi tie konkursi, sacensības, viktorīnas. Nu tik vienveidīgi visi pasākumi, ka ej uz kuru gribi - rezultāts viens. Tūrisma ralliji, foto ralliji, pasaku ralliji, orientēšanās ralliji un ta i vēl katra auto zīmola kluba ralliji. Bet nu ne man regulēt satiksmi. Sorry, nekā personiska...  Rolling Eyes


Nu ko lai saka, ak tu nabadziņš. Tik daudz rallijos nobraucies, ka uz kluba ralliju nevar braukt, jo konkurences nebūs  Razz
UN ko lai klubs dara, ka tevi "mamma" nelaiž pa naktīm ārā ar puikām ietusēt  Confused
Bet ja nopietnāk, tad kādi ir tavi priekšlikumi dienas pavadīšanai.
Sanākt kādā vietā pulksten deviņos no rīta, uzspēlēt kārtis, pa apli nosaukt kā kuru sauc utt. un līdz ar tumsiņu doties pa mājām  Question
Arī firmu, pagastu, skolu un arī AUTOKLUBU sportaspēlestakš atkārtojas. Nu kur tik vienveidīgi Evil or Very Mad
Šis ir VIENS no kluba pasākumiem.
Ja tev ir citas idejas lūdzu izklāsti, apspriedīsim, un kas zin.
Bet atnākt pateikt, ka jūsu ikgadējie pasākumi ir neiteresanti, jo redz nevar dabūt piečuku atlaidi, ir .... patizli?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 3 lapa no 14 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database