Atbildēt pie šī temata 177 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Didzis rakstīja:
ralfins rakstīja:
Didzis rakstīja:
tas ka brauc pa vienam, nav nekada sakara ar to kad brauks kopa 8 , tas saistiba ar BMX


...ļoti ceru, ka Tev taisnība... Rolling Eyes


Man bija taisnība Wink


...retā reize, kad priecājos, ka man nebija taisnība, bet nu džekam iekšas - šitik pārliecinoši nomīt izšķirošā brīdī... applausi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
Didzis rakstīja:
ralfins rakstīja:
Didzis rakstīja:
tas ka brauc pa vienam, nav nekada sakara ar to kad brauks kopa 8 , tas saistiba ar BMX


...ļoti ceru, ka Tev taisnība... Rolling Eyes


Man bija taisnība Wink


...retā reize, kad priecājos, ka man nebija taisnība, bet nu džekam iekšas - šitik pārliecinoši nomīt izšķirošā brīdī... applausi


The Machine Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Droši vien ne viens vien ir dzirdējis par automašīnu skrāpēšanu ar asiem priekšmetiem, tad lūk, brīvdienās atsaldēti cilvēki pārbrauca ar ko līdzīgu manai GTV kreisajā pusē, un ne tikai manai, bet arī kaimiņu mašīnām!  Mad  Tāda gara skrāpe no pus durvīm līdz pat aizmugurējā spārna beigām un uz motora pārsega tāda dziļa un skaista līdz pat apakšējam baltajam slānim to nedaudz arī aizskarot! Labprāt viņus tā maigi sakot :ralfins_klape_ezeli: Durvis un spārns iespējams nopulēsies, bet motra pārsegs gan laikam jāšpaktelē un jākrāso! Mans tagad domā vai ir vērts pieteikt Kasko (vai izmaksas būs lielākas par manu pašrisku).  hmm


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Premo rakstīja:
Droši vien ne viens vien ir dzirdējis par automašīnu skrāpēšanu ar asiem priekšmetiem, tad lūk, brīvdienās atsaldēti cilvēki pārbrauca ar ko līdzīgu manai GTV kreisajā pusē, un ne tikai manai, bet arī kaimiņu mašīnām!  Mad  Tāda gara skrāpe no pus durvīm līdz pat aizmugurējā spārna beigām un uz motora pārsega tāda dziļa un skaista līdz pat apakšējam baltajam slānim to nedaudz arī aizskarot! Labprāt viņus tā maigi sakot :ralfins_klape_ezeli: Durvis un spārns iespējams nopulēsies, bet motra pārsegs gan laikam jāšpaktelē un jākrāso! Mans tagad domā vai ir vērts pieteikt Kasko (vai izmaksas būs lielākas par manu pašrisku).  hmm
Viss ir atkarīgs no tā, cik liels ir pašrisls


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Viss ir atkarīgs no tā, cik liels ir pašrisls

It kā paliels - 140 rubļi!  piip


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tāme parasti neko nemaksā. Aizbrauc pie labiem krāsotājiem un uzprasi, cik maksātu novērst skādi, tā lai būtu labāk kā pirms tam.


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
j.k. rakstīja:
Tāme parasti neko nemaksā. Aizbrauc pie labiem krāsotājiem un uzprasi, cik maksātu novērst skādi, tā lai būtu labāk kā pirms tam.

Un kur tādus var atrast, es tā uz sitienu nemaz nezinu?


_________________
Alfa-Romeo GTV 3.0l V6 24V 2002
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kautvai te: http://piche.lv/lat/kontakti


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Premo rakstīja:

Un kur tādus var atrast, es tā uz sitienu nemaz nezinu?


varu ieteikt Biķernieku ielā. kvalitāte  super un labprāt strādā ar apdrošināšanām.

Uldis 29228366


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja pareizi sapratu tavas skades aprakstu, darbu/materialu iMaksas bus noteikti lielakas par tavu pasrisku, ja gribi pai visu sataisa ka vaig.

Bet nu siem skrapetajiem vajadzetu rokas agriest. Pats esmumpiedzivojis naglu pedas visa auto sana garuma... Prativno!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jop, nah, bļ, vpi vžo...  45 Paliku pie Mc2 krastenē miera stāvoklī. Panelī nedeg neviena lampiņa, starteris griež, bet bez rezultātiem. Jau dusmas līdz debesīm. Sazvanījos ar servisu, aizvilkām pie šiem, visu sataisīja (ķipa drošinātāju kastē kontakti zaļi). Salika kopā un... Neiet signalizācija. Protams, gan jau ka sataisīs, bet  yo atkal jābrauc, jāatstāj, jāmaksā... Zaļevalo konkretno!  fuck

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Prokurors rakstīja:
jop, nah, bļ, vpi vžo...  45 Paliku pie Mc2 krastenē miera stāvoklī. Panelī nedeg neviena lampiņa, starteris griež, bet bez rezultātiem. Jau dusmas līdz debesīm. Sazvanījos ar servisu, aizvilkām pie šiem, visu sataisīja (ķipa drošinātāju kastē kontakti zaļi). Salika kopā un... Neiet signalizācija. Protams, gan jau ka sataisīs, bet  yo atkal jābrauc, jāatstāj, jāmaksā... Zaļevalo konkretno!  fuck

tas nebūs bijis ūdeņraža bumbas blakusefekc? Very Happy


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Mad  Mad  benzina cena atkal virs lata Mad  ar 30 litriem uz simta jut atskiribu Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Mad  Mad  benzina cena atkal virs lata Mad  ar 30 litriem uz simta jut atskiribu Rolling Eyes

a slabo gāsi ielikt? Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Mad  Mad  benzina cena atkal virs lata Mad  ar 30 litriem uz simta jut atskiribu Rolling Eyes


Gaazi ielikt taadam V8 ar karbjuru tachu maksa ap 200-250...

Es jau 10 gadus neesmu redzejis padomju GAZ/ZIL bez gaazes iekartas.

Iznjemot veco VUGD tehniku.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 177 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database