Atbildēt pie šī temata 175 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vakar salauzu orginalo ritenu atslegu un vienu mucinatslegu...ritenis ta ari palika virsu... Servisa darboni laikam pacentusies ar pistoli pivilkt skruves Mad  bez maz jazvana lai atbrauc atskruvet


_________________
Traktors izbijis
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es vienā pavasarī arī līdzīgi izpildījos, riepu servisā ar 2metrīgu kātu, kam galā izturīga muciņa diezgan viegli dabūja vaļā. kopš tā laika rudenī/pavasarī mainot riteņus centru un vītnes iesmērēju ar vara smēri

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ti rakstīja:
Vakar salauzu orginalo ritenu atslegu un vienu mucinatslegu...ritenis ta ari palika virsu... Servisa darboni laikam pacentusies ar pistoli pivilkt skruves Mad  bez maz jazvana lai atbrauc atskruvet


servisa pivelk ar pistoli un ar ar roku vel parvelk, ta ka pistole nebus ta vaina Wink man GT prieksejais kreisais ritenis lai ari cik maigi to nepievilktu sruvejot klat, vala nak tikai ar lielo trubu, hvz kapec, laikam pats pievelkas braucot hmm

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
Ti rakstīja:
Vakar salauzu orginalo ritenu atslegu un vienu mucinatslegu...ritenis ta ari palika virsu... Servisa darboni laikam pacentusies ar pistoli pivilkt skruves Mad  bez maz jazvana lai atbrauc atskruvet


servisa pivelk ar pistoli un ar ar roku vel parvelk, ta ka pistole nebus ta vaina Wink man GT prieksejais kreisais ritenis lai ari cik maigi to nepievilktu sruvejot klat, vala nak tikai ar lielo trubu, hvz kapec, laikam pats pievelkas braucot hmm


Pievelk ar pistoli ari servisos. Pec tam pashi lamadamies skruve valjaa. Parasti tas notiek, kad serviss kartejo reizi pamainijis kadus darbiniekus un jaunais censonis velk kaa saskatijies formulaa. Un tas dazhadam mashinam dazhadiem ratiem.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Es vienreiz salauzu visas pieejamās 17 galviņas... riteni tā arī nedabūju vaļā.... Metinājām klāt galviņu pie skrūves, arī nesanāca... Labi ka tas bija vecais "cigārs" ar trumuļiem aizmugurē un tas bija aizmugurējais ritenis. Noskrūvēju riteni nost no stupicas ar visu bremžu barabanu un no otras puses izurbu Shocked

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
jebkurai pistolei pievilksanas speks ir regulejams Wink  problemas sakas kad pievelk ar maksimalo Rolling Eyes  vajag pievilkt ar pirmo robu un tad ar standarta atsleku parvilkt  Wink  tad ari uz cela/majas, utt. vares normali atskruvet  Wink  ne jau katrs krs mak to pistoli panemt rokas mak ari ar vinu stradat Wink

p.s MartinsT par to tiltinu es savulaik tev teicu ka varbut vinu vajag nahrenizet Wink  jo tas jau ari ir pirmais del ka sasit karteri  Wink  tu toreiz atbildeji ka lai paliek  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
kas tas par tiltiņu ??


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
p.s MartinsT par to tiltinu es savulaik tev teicu ka varbut vinu vajag nahrenizet Wink  jo tas jau ari ir pirmais del ka sasit karteri  Wink  tu toreiz atbildeji ka lai paliek  Wink


 Shocked  Shocked  Shocked

vai es biju skaidrā un pie samaņas?  aiwa galvā tāds fails nav  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
koijotins rakstīja:
p.s MartinsT par to tiltinu es savulaik tev teicu ka varbut vinu vajag nahrenizet Wink  jo tas jau ari ir pirmais del ka sasit karteri  Wink  tu toreiz atbildeji ka lai paliek  Wink


 Shocked  Shocked  Shocked

vai es biju skaidrā un pie samaņas?  aiwa galvā tāds fails nav  Rolling Eyes
par skaidra nezinu  Laughing bet pie samanas biji  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
arba rakstīja:
kas tas par tiltiņu ??
156, un ari 145/145 T.S utt. motoriem nak tads ka izputeja aizsargs uz 4 skruvem pieskruvets pie kartera un tas ari ir iemesls karteru sasisanai Wink  principa vienigais labums no vina ari ir tas lai servisos butu ko darit  shura

P.S vienigais laikam kam nenak tas tiltins ir v6 un 8V t.s motori  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...šodien vakarā braucot pa Saulkrastu apvedceļu sastrēgums sākās 39km pirms Rīgas, un beidzās tikai izbraucot no Baltezera - bļeģi, vai tiešām sūda vējš ar lietu vadītājos izraisa šitādu paniku... angry  angry  angry

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...šodien vakarā braucot pa Saulkrastu apvedceļu sastrēgums sākās 39km pirms Rīgas, un beidzās tikai izbraucot no Baltezera - bļeģi, vai tiešām sūda vējš ar lietu vadītājos izraisa šitādu paniku... angry  angry  angry

Bet mans tai laikā ar jahtu mēģināja tikt krastā, ostā pie Sarkandaugavas. Nekādu korķu uz ūdens tādā laikā, viss tukšs  Laughing  Ar jauku piedzīvojumu/extremu tauvošanos/neiazmirstamām emocijām. Bet galvenais, ka laimīgām beigām sev un jahtai.
P.S. Finns gan dabūja krietni smagāku negiasu piedzīvot pie kolkas pirms kādām 3 stundām + vēl viesuļvētru. 20% no "Romantica" galdiņime un krēsliem lidojuši  ihaaaaa


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
finns rakstīja:
elbee rakstīja:
Ti rakstīja:
Vakar salauzu orginalo ritenu atslegu un vienu mucinatslegu...ritenis ta ari palika virsu... Servisa darboni laikam pacentusies ar pistoli pivilkt skruves Mad  bez maz jazvana lai atbrauc atskruvet


servisa pivelk ar pistoli un ar ar roku vel parvelk, ta ka pistole nebus ta vaina Wink man GT prieksejais kreisais ritenis lai ari cik maigi to nepievilktu sruvejot klat, vala nak tikai ar lielo trubu, hvz kapec, laikam pats pievelkas braucot hmm


Pievelk ar pistoli ari servisos. Pec tam pashi lamadamies skruve valjaa. Parasti tas notiek, kad serviss kartejo reizi pamainijis kadus darbiniekus un jaunais censonis velk kaa saskatijies formulaa. Un tas dazhadam mashinam dazhadiem ratiem.


ir viens serviss Rīgā, (nez via vajag skaļi sacīt kurš hmm ) kur to dara regulāri - visiem maniem auto riteņi pārvilkti. Runā cik gribi - rezultāts nekāds: "Tev vienīgajam tādas problēmas, mūsu puiši ir labākie pasaulē un pievelk ļoti prātīgi. Nemurgo." a man ritaņa atslēga salauzta, vienalga lietie via dzelžinieki, nekas nenāk vaļā, aizvedu pie viņiem, paši kā zaķi ap ķieģeļiem ņemas ...


_________________
Alfai uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām .... līdz nākamajai apskatei ... uzliec jaunus plauktus un aizmirsti par bēdām ... līdz nķamajai apskatei ... uzliec jaunus .... nu jūs sapratāt Smile
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Ģirtonkuls"]
finns rakstīja:
elbee rakstīja:
Ti rakstīja:


 


ir viens serviss Rīgā, (nez via vajag skaļi sacīt kurš hmm ) kur to dara regulāri - visiem maniem auto riteņi pārvilkti. Runā cik gribi - rezultāts nekāds: "Tev vienīgajam tādas problēmas, mūsu puiši ir labākie pasaulē un pievelk ļoti prātīgi. Nemurgo." a man ritaņa atslēga salauzta, vienalga lietie via dzelžinieki, nekas nenāk vaļā, aizvedu pie viņiem, paši kā zaķi ap ķieģeļiem ņemas ...


tieši šī iemesla pēc man ļoti patīk riepu sreviss Ziepniekkalna ielā http://www.rvt-riepas.lv/lv/ , esmu dzudzos servisos mainījis ripuļus, bet tikai Ziepniekklana ielas servisā ripuļus pievelk ar dinamometrisko atslēgu un nakad nav bijušas problēmas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
[quote="Riepa"]
Ģirtonkuls rakstīja:
finns rakstīja:
elbee rakstīja:
Ti rakstīja:


 


ir viens serviss Rīgā, (nez via vajag skaļi sacīt kurš hmm ) kur to dara regulāri - visiem maniem auto riteņi pārvilkti. Runā cik gribi - rezultāts nekāds: "Tev vienīgajam tādas problēmas, mūsu puiši ir labākie pasaulē un pievelk ļoti prātīgi. Nemurgo." a man ritaņa atslēga salauzta, vienalga lietie via dzelžinieki, nekas nenāk vaļā, aizvedu pie viņiem, paši kā zaķi ap ķieģeļiem ņemas ...


tieši šī iemesla pēc man ļoti patīk riepu sreviss Ziepniekkalna ielā http://www.rvt-riepas.lv/lv/ , esmu dzudzos servisos mainījis ripuļus, bet tikai Ziepniekklana ielas servisā ripuļus pievelk ar dinamometrisko atslēgu un nakad nav bijušas problēmas


Ulbrokas riepu servisaa ari pievelk ka vajag ar dinamometrisko atslegu.

Savukart vakar pat armenim uz vienobas gatves teicu, lai liek to metrigo cauruli nostun nemaz nedoma ar to vilkt. Man tas rats bus vel valja jadabu.
P.s. Puutiens kolkaa bij labs. Negribetu ar jahtu taadaa nonaakt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 175 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 174, 175, 176 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database