Atbildēt pie šī temata 15 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Nākošais
Alfaromeo 146, 1.6 TS
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Cau visiem,kr4 biju uz datora un vins man tur paradija divas kludas: lamda(to zinaju) un sadalenes  stavokla devejs. un tgt tads jautajums... kas tas par deveju???? jo es ardiju man liekas man bija tikaj halla devejs, nesaprotu kas pa sadalenes stavokla deveju,kads var paskaidrot???? vai bija doma ka klokvarpstas???

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Holla efekta devējs tā saucas dēļ darbības principa... nejau tādēļ ka viņš mēra hollu motorā Very Happy


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
sadalenes stavokla deveja kludu met ara ari pie nepareizi uzliktas zobsiksnas  Wink  jebkura gadijuma lai vinu apmainitu zobsiksna ir janonem  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
domajiet vainiga ir halla devejs??? es biju pie elekrika un vins teica ka nevar but ta halla devejs, jo vins vai nu strada vai nu nestrada. man masina raustas brivgaita, un kad brauc mierigi uz maziem apgriezieniem. kad dod gtida vai uzgaze pazud un iet diezgan labi!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
bl*^%$' kas ir halla devejs  hmm  ir hola deveji tacu t.s motoros ir tikai viens daciks kas strada tikai pec lidziga principa un tas ari ir sadalenes lasitajs  Rolling Eyes  principa mana interneta dignostikas versija ka nesakrit AMP ar sadalenem par 1 -2 zobiem  Rolling Eyes ka rezultata tiek mesta kluda uz sadalenes pozicijas deveju un zondi  Wink  ta teikt klasika  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
bl*^%$' kas ir halla devejs  hmm  ir hola deveji tacu t.s motoros ir tikai viens daciks kas strada tikai pec lidziga principa un tas ari ir sadalenes lasitajs  Rolling Eyes  principa mana interneta dignostikas versija ka nesakrit AMP ar sadalenem par 1 -2 zobiem  Rolling Eyes ka rezultata tiek mesta kluda uz sadalenes pozicijas deveju un zondi  Wink  ta teikt klasika  Wink


es saubos ka tava versija ir pareiza,tur ir cits vainigs!

jo ja nesakrit par 1-2 zobratiem, tad jau vinam vajadzetu sliktak iet un vinam visu laiku ta jabut, a man vins to iet to neiet. un kad temperatura ir 80 un pari tad ta raustisana pazud! kad brauc atri ari nau, kad cel apgriezienus ari ta nau!



Pēdējoreiz rediģējis xamelj Thu Mar 29, 2012 2:57 pm; pavisam rediģēts 1 reizi
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xamelj rakstīja:
es saubos ka tava versija ir pareiza,tur ir cits vainigs!


xamelj rakstīja:
divas kludas: lamda(to zinaju) un sadalenes  stavokla devejs


nu tad nomaini lambdu un sadalenes devēju un ziņo par rezultātiem  naac citi varianti jau laikam nav  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
īstais laiks pielikt vienu smaiļiku...  Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
xamelj rakstīja:
divas kludas: lamda(to zinaju) un sadalenes  stavokla devejs


Лямбда,да из-за этого могут быть проблемы.Датчик распредвалов,тут 2 поломки могут быть
1-или ремень выставлен не правильно(то при этом да,она не будет ехать,не зависимо от температуры мотора,и после 3000рпм будет греметь)
2-Если он поломан,то из-за него не будит тупить машина.А просто будет гореть Chek Engine

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
alfa146 rakstīja:
xamelj rakstīja:
divas kludas: lamda(to zinaju) un sadalenes  stavokla devejs


Лямбда,да из-за этого могут быть проблемы.Датчик распредвалов,тут 2 поломки могут быть
1-или ремень выставлен не правильно(то при этом да,она не будет ехать,не зависимо от температуры мотора,и после 3000рпм будет греметь)
2-Если он поломан,то из-за него не будит тупить машина.А просто будет гореть Chek Engine


1 ничего не гремит работает тихо.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man vairak liekas(neskaidot lamdu un to daciku) ka vai nu gaisa filtrs vai nu suknis ar filtru cakarejas - vina jau staveja ilgi

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Doh!  Doh!  Doh!  Doh!  Doh!  es tev ieteiktu to masinu iedot kadam lai satasa, jo cik var saprast no tevis rakstita un darita tad piedod, bet no tehnikas tev sajega ir pilniga "0"

P.s izskairojiet man sito  shura
Citāts:
gaisa filtrs vai nu suknis ar filtru cakarejas



_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Doh!  Doh!  Doh!  Doh!  Doh!  es tev ieteiktu to masinu iedot kadam lai satasa, jo cik var saprast no tevis rakstita un darita tad piedod, bet no tehnikas tev sajega ir pilniga "0"

P.s izskairojiet man sito  shura
Citāts:
gaisa filtrs vai nu suknis ar filtru cakarejas

vnk, auto trūkst gaisa un/vai beņas. tādēļ neiet  klacha

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
petjka rakstīja:
koijotins rakstīja:
Doh!  Doh!  Doh!  Doh!  Doh!  es tev ieteiktu to masinu iedot kadam lai satasa, jo cik var saprast no tevis rakstita un darita tad piedod, bet no tehnikas tev sajega ir pilniga "0"

P.s izskairojiet man sito  shura
Citāts:
gaisa filtrs vai nu suknis ar filtru cakarejas

vnk, auto trūkst gaisa un/vai beņas. tādēļ neiet  klacha
drosi vien  Laughing  un tas kludas ko izmet kompis ir mazsvarigas  shura  es pec savas niecigas pieredzes lieku 90% uz nepareizi uzliktu zobeni  Wink  esmu redzejis ari masinu ar kuru 4 gadus bija braukts ar zobeni kas bija nepareizi uzlikta par 5 Exclamation  zobiem  Rolling Eyes  neviens nevareja saprast kapec nevar normali noregulet karburatoru, aizdedzi utt. uz skati sagrieza velu aizdedzi lai co iet cauri un pec tam grieza atpakal utt. un nevienam pat prata neienaca ka zobene ir nepareizi uzlikta Doh!



Pēdējoreiz rediģējis koijotins Fri Mar 30, 2012 10:45 am; pavisam rediģēts 1 reizi

_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
Doh!  Doh!  Doh!  Doh!  Doh!  es tev ieteiktu to masinu iedot kadam lai satasa, jo cik var saprast no tevis rakstita un darita tad piedod, bet no tehnikas tev sajega ir pilniga "0"

P.s izskairojiet man sito  shura
Citāts:
gaisa filtrs vai nu suknis ar filtru cakarejas

Koijot, Tu vnk neko nesaproti  Razz


_________________
candymountainmotorsports ™
...because only milk and juice comes in 2L...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 15 lapa no 16 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database