Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Cuore Sportivo "Inverno Speciale" 18.02.2012
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
konkreta 155Q4 iet vienkarsi baisi, un dara to uz ledus + vel ta skana, kad turbina pus, motors rec un tas izpludes varsts ir vala yo nu skanu var dzirdet Petjkas video, tomer si ir viena no lenajam trases vietam, tur ezera vidu viss tas pats pie 2x lielaka atruma  Shocked

esmu braucis ar visadam masinam pa visadiem segumiem, bet tadu "ble, ka vina iet!!!" neviena cita masina neesmu sajutis, ieskaitot cupu ar daudz jaudigakam masinam...  Rolling Eyes


nu bet visi zina, ka tā ri lanča alfas ādā...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
atliek tikai atkārtoties - viss ĻOOOTI labi. laiciņš vispabaa super. viss pārējais arī.  super  yo  super  yo

ikgadējs must have pasākums  ihaaaaa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Protams. Kad es netieku, tad viss ir vienkārši perfekti! emo
Vārdu sakot, balta skaudība un nākamgad noteikti saregulēšu visu tā, lai tiktu.

PS: mazītiņam atspaidam un mierinājumam vakar ~2h braucu uz ~800m attālo Rimi pēc pirkumiem, bez kuriem mierīgi varēju iztikt līdz ~ ceturtdienai shura


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
elbee rakstīja:
konkreta 155Q4 iet vienkarsi baisi, un dara to uz ledus + vel ta skana, kad turbina pus, motors rec un tas izpludes varsts ir vala yo nu skanu var dzirdet Petjkas video, tomer si ir viena no lenajam trases vietam, tur ezera vidu viss tas pats pie 2x lielaka atruma  Shocked

esmu braucis ar visadam masinam pa visadiem segumiem, bet tadu "ble, ka vina iet!!!" neviena cita masina neesmu sajutis, ieskaitot cupu ar daudz jaudigakam masinam...  Rolling Eyes


Mani pārsteidz kā melnais bremzējās.
Braucot ar volvo pirmai taisnei galā (braucot pret pulksteni)  bija 120 - 130 km/h. Nospiežot bremzes var teikt, ka nekas īpaši nemainās emo Un volviķim ir GY extreme naglenes. Jaunas
155 gan stājās ar jūtamu palēninājumu.
Kāpēc ? Tikai dēļ masas atšķirības ?


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Masas un tā, ka volviķis, nepaātrinoties uz slidenas virsmas, ir priekšpiedziņas (lasi: ar dzinēju bremzējot, pakaļrati vienkārši stumjās virsū priekšējiem).


_________________
Alfa Romeo Spider S3
Alfa Romeo 156 GTA
Maserati Quattroporte V Automatica
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Oga rakstīja:
Protams. Kad es netieku, tad viss ir vienkārši perfekti! emo
Vārdu sakot, balta skaudība un nākamgad noteikti saregulēšu visu tā, lai tiktu.

PS: mazītiņam atspaidam un mierinājumam vakar ~2h braucu uz ~800m attālo Rimi pēc pirkumiem, bez kuriem mierīgi varēju iztikt līdz ~ ceturtdienai shura


Nu man ar šodien kaut kas nebija labi ar aizmugures ratiem "biki dupsi šupoja"  Twisted Evil  Razz
P.S
Kas varētu būt pie vainas?
Varbūt riepās nebija kompresija  Question
Palīdziet - bail mājās braukt  emo  :pegazins:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
elbee rakstīja:
konkreta 155Q4 iet vienkarsi baisi, un dara to uz ledus + vel ta skana, kad turbina pus, motors rec un tas izpludes varsts ir vala yo nu skanu var dzirdet Petjkas video, tomer si ir viena no lenajam trases vietam, tur ezera vidu viss tas pats pie 2x lielaka atruma  Shocked

esmu braucis ar visadam masinam pa visadiem segumiem, bet tadu "ble, ka vina iet!!!" neviena cita masina neesmu sajutis, ieskaitot cupu ar daudz jaudigakam masinam...  Rolling Eyes


Mani pārsteidz kā melnais bremzējās.
Braucot ar volvo pirmai taisnei galā (braucot pret pulksteni)  bija 120 - 130 km/h. Nospiežot bremzes var teikt, ka nekas īpaši nemainās emo Un volviķim ir GY extreme naglenes. Jaunas
155 gan stājās ar jūtamu palēninājumu.
Kāpēc ? Tikai dēļ masas atšķirības ?


Neuztraucies. Fordam bremzes (lasi riepas) nebija vispār. Ja nedabūja šķērsām, tad nācās paplašināt trasi  Razz  Embarassed
Bet, kā jau oga pieminēja, tad ļooti no svara ir tas kā auto bremzējas ar motoru(pārnesumiem), un tādā veidā palīdz bremzēm.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ā, gandrīz jau aizmirsu. Konstatējām, gan 155Q4, gan CW ir būtiski trūkumi braucot pa ledus trasēm - sānu stiklam vadītāja pusē vajag tīrītāju slotiņu.
Pavisam nopietni! Kad pirms labā līkuma noliek mašīnu šķērsām un ieejā jau nāc ar pakaļu pa priekšu (sk. video ar muuri), tad ne vienmēr izdodas izvilkt tādu sānslīdi visa līkuma garumā, jo nevar redzēt, kur tad īsti atrodies.


_________________
SPecial Executive for Counter-intelligence, Terrorism, Revenge and Extortion
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nr.7 rakstīja:
ā, gandrīz jau aizmirsu. Konstatējām, gan 155Q4, gan CW ir būtiski trūkumi braucot pa ledus trasēm - sānu stiklam vadītāja pusē vajag tīrītāju slotiņu.
Pavisam nopietni! Kad pirms labā līkuma noliek mašīnu šķērsām un ieejā jau nāc ar pakaļu pa priekšu (sk. video ar muuri), tad ne vienmēr izdodas izvilkt tādu sānslīdi visa līkuma garumā, jo nevar redzēt, kur tad īsti atrodies.

aha.volviķim gan tādu problēmu nenovēroju Laughing


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
volviķim vnk ir laminētie logi, kuriem ir specpārklājums, kurš atgrūž netīrumus  Cool  Laughing

Pielēju mašīnu. Šajā reizē vidējais 11,48 l/100 emo


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
NIKSONS rakstīja:
volviķim vnk ir laminētie logi, kuriem ir specpārklājums, kurš atgrūž netīrumus  Cool  Laughing

Pielēju mašīnu. Šajā reizē vidējais 11,48 l/100 emo


man bi tādu patēriņu vasarsvāģim...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 4 lapa no 4 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database