Atbildēt pie šī temata 162 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 223, 224, 225  Nākošais
sīkums, bet bļaut gribas
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
zb jau tas aukstums tagad jau 23:35 ara ir - 21  Mad  no rita bus visi -30  Rolling Eyes  malka iet uz urra  Mad  tagad nedelas laika malka nokurinata tik pat cik pa visu decembri  Mad  sitada dubaka "livanieti" piekurinat ir  emo  emo  emo  emo  emo  emo


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
koijotins rakstīja:
zb jau tas aukstums tagad jau 23:35 ara ir - 21  Mad  no rita bus visi -30  Rolling Eyes  malka iet uz urra  Mad  tagad nedelas laika malka nokurinata tik pat cik pa visu decembri  Mad  sitada dubaka "livanieti" piekurinat ir  emo  emo  emo  emo  emo  emo


...man ar zb, jo ārā aukstāks, jo man dzīvoklī karstāks - jātur logs vaļā bļe, a pie -30° noteikti būs jāatver balkons...kašaks protams tašķījās no tādas Āfrikas, a man kā... emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
koijotins rakstīja:
zb jau tas aukstums tagad jau 23:35 ara ir - 21  Mad  no rita bus visi -30  Rolling Eyes  malka iet uz urra  Mad  tagad nedelas laika malka nokurinata tik pat cik pa visu decembri  Mad  sitada dubaka "livanieti" piekurinat ir  emo  emo  emo  emo  emo  emo


...man ar zb, jo ārā aukstāks, jo man dzīvoklī karstāks - jātur logs vaļā bļe, a pie -30° noteikti būs jāatver balkons...kašaks protams tašķījās no tādas Āfrikas, a man kā... emo
ka finala izmaksas pieaug mums abiem Laughing  tev par apkuri man par malku  emo  emo  livanietei ja vakara ap 7-8 ir +25 gradi un vairs netiek kurinats tad no rita ir ap + 12  emo  tapec sitada dubaka pecka malku jaiet piemest vel ari pusvienos nakti lai uzturetu maju daudzmaz siltu  emo


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
EdgarsM rakstīja:
Ja reiz nolemšu nomainīt Alfu pret ko citu, tas notiks ziemā.... Otra zemākā mašīna manā ciemā ir ielu šķūrētājs Sad


Tukša diršana līko roku attaisnošanai  Razz
Domāju ka Vilsons man piekrītīs, ka AR vis ar klīrensu ir ok  Twisted Evil

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
muuris rakstīja:
EdgarsM rakstīja:
Ja reiz nolemšu nomainīt Alfu pret ko citu, tas notiks ziemā.... Otra zemākā mašīna manā ciemā ir ielu šķūrētājs Sad


Tukša diršana līko roku attaisnošanai  Razz
Domāju ka Vilsons man piekrītīs, ka AR vis ar klīrensu ir ok  Twisted Evil

es domāju,ka man ir viena no zemākajām,vai pati zemākā Alfa kas tiek ikdienā lietota.ar klīrensu nav nekādu problēmu,vienkārši vajag dmāt ar galvu kur un kā brauc


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
muuris rakstīja:
EdgarsM rakstīja:
Ja reiz nolemšu nomainīt Alfu pret ko citu, tas notiks ziemā.... Otra zemākā mašīna manā ciemā ir ielu šķūrētājs Sad


Tukša diršana līko roku attaisnošanai  Razz
Domāju ka Vilsons man piekrītīs, ka AR vis ar klīrensu ir ok  Twisted Evil

es domāju,ka man ir viena no zemākajām,vai pati zemākā Alfa kas tiek ikdienā lietota.ar klīrensu nav nekādu problēmu,vienkārši vajag dmāt ar galvu kur un kā brauc

Ar to auto augstumu ir tākā ir. Uz uz ceļa Valmiera - Rīga starp Murjāniem un Raganu es nevaru braukt normāli pa risām, ik pa brīdim skarās panna.
Bet ja brauc ar "galvu" tad nav ne vainas.
Ja nemaldos zemākais punkts ir apmēram 8-10cm (ziemā ar 15"" ripuļiem). Vasarā ar 17'' būs trakāk (mazāk).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
Esu redzējis vairākām mitcu evolūcijām un sti eņa imprezām sedana izpildijumā

itin bieži šitiem ir... lai gan īsti nesaprotu nafig - tām jau drīzāk uz sānu logiem vajag Razz Very Happy

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
...iepriekšējo nedēļu uz darbu varēja atbraukt 15 min. - šodien jau 25 min, laikam daļa savas miskastes ir pielaiduši, un ir atpakaļ uz ceļa. Dajoš atpakaļ -25 darbadienās... :ralfins_klape_ezeli:

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
ralfins rakstīja:
...iepriekšējo nedēļu uz darbu varēja atbraukt 15 min. - šodien jau 25 min, laikam daļa savas miskastes ir pielaiduši, un ir atpakaļ uz ceļa. Dajoš atpakaļ -25 darbadienās... :ralfins_klape_ezeli:


+1 sorit vajadzeja izmest cilpas pa Rigu no plkst 8 lidz 9, nu psc, masinas ka treknajos gados emo

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Kā nedaudz uzsnieg un ieslidina, tā sāk emo


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
pus stundu klausies un funktierē kuru gultni mainīt, jo abi neskan kā gribētos, takā viens no tiem jau mainīts nosliecamies uz otru, bet liktenis šoreiz uzgrieza muguru, so mainam vēlreiz ..

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) MSN Messenger

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
varbut abi ja skan vienadi, jo vesels gultnis neskan nemaz Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Šodien izbraucu Cēsis un apakšējais TRW plaukts pie 65 000km pa LV ceļiem izklājas
Braucot mājās jau radio nepalīdzēja Mad  Twisted Evil  Evil or Very Mad

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Norkis rakstīja:
Šodien izbraucu Cēsis un apakšējais TRW plaukts pie 65 000km pa LV ceļiem izklājas
Braucot mājās jau radio nepalīdzēja Mad  Twisted Evil  Evil or Very Mad


Nu ja skatās kur brauc, tad jau plauktam vajadzētu iet mūžīgi... Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
EdgarsM rakstīja:
Norkis rakstīja:
Šodien izbraucu Cēsis un apakšējais TRW plaukts pie 65 000km pa LV ceļiem izklājas
Braucot mājās jau radio nepalīdzēja Mad  Twisted Evil  Evil or Very Mad

Nu ja skatās kur brauc, tad jau plauktam vajadzētu iet mūžīgi... Smile

Bet ja uz ceļa ielāps pie ielāpa, atliek apstāties pārstum mašīnu un tad braukt. Paskaties uz zīmēm kas pieliktas šajos posmos, bedrains ceļš uz Pleskavas šosejas 10km, Valmieras šoseja 5km, Valmieras šoseja Cēsis 5km.
Pa Cēsīm iebrauktas risas, bet dēļ pannas jābrauc risām pa virsu un tur ir veļasdēlis.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 162 lapa no 225 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 223, 224, 225  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database