Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Par alfu izmaksām
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Par alfu izmaksām 
Sveiki!

Vēlējos Jums uzjautāt par alfas mašīnām un to izmaksām, jo domāju par citu mašīnu un nevaru izdomāt kādu nemt.
Tapēc vēlos uzzināt kādas šai mašīnai ir izmaksas uz gadu.(serviss un rezerves daļas)
Biju atradis šajā forumā vienu vecu rakstu, bet nu es domaju , ka cenas ir mainījušās.
Doma ir par 156 alfu

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Izmaksas ir atkarīgas no 2 lietām
- kādā stāvoklī auto ir
- kādā stāvoklī gribi to uzturēt
Te lielākā daļa savus auto grib uzturēt ideālā stāvoklī un vēl nedaudz labāk SmileSmile Līdz ar to amortizatorus, eļļas, bremžu diskus, sajūgus maina biežāk, nekā to dara vidējas latvietis.
Nobraucu ar 156 2,5 3 gadus, vidēji 100 Ls mēnesī, jeb 500 Ls pavasarī un rudenī SmileSmileSmile
Autiņam ir izteikts 100 000 noskrējiena niķis, pie šī nobraukuma jāmaina viss !!!!!
siksnas, sveces, bremžu diski, amortizatori, stabilizatori,  plaukti, sajūgs u.t.t
GAlvenais - nepirkt auto tādēļ , ka smuks un nekādā gadījumā tādēļ, ka lēts !!!!!
Ja nopirksi nojātu, tad visu augstāk minēto arī darīsī
Pirms pirkšanas kārtīgi nodiagnosticēt un jau izrēķināt, cik viņā vēl jāiegulda


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Pasaki budžetu, pateiksim cik ieguldīsi pirmajā gadā  Cool  Razz
 
Bet nekas dārgāks kā jebkura 2000+gada alumīnijpiekares auto uzturēšana nesanāk.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Vēl jau viss atkarīgs no tā, cik daudz brauc. Man ar iepriekšējo auto piemēram bija remonti vidēji 150Ls gadā (nebija gan Alfa), bet tas pie nobraukuma 8k gadā. Ja brauksi 30-40k, tad gada izmaksas būtu pavisam atšķirīgas.

Par Arbas izmaksām 100Ls mēnesī būtu interesanti zināt, cik daudz braucot tādas ir?


_________________
159 SW, 2,4 JTDM, 200 ZS Twisted Evil
www.elvadms.com - IT risinājums auto servisiem, auto dīleriem
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
gadā braucu apmēram 15 -20 000 km
nopirku auto ar  90 000 nobraukumu,  3 gados
bremžu diski + kluči
amortizatori ( koni )
siksnas + ruļļi +ūdens sūknis  
sveces
sajūgs
2 x gadā eļļas filtri
gaisa mērītājs
lambda zonde
plaukti , stabilizatori
ja to visu saskaita , tad kopā salasījās SmileSmile
kaut kādi sīkumi arī vēl bija


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Ja godīgi, tas šitie jautājumi - cik maksās, cik tērē, cik lūzt, mani maigi izsakoties tracina.
Nu nevar neviens pateikt cik kuram plīsīs kādas trešās personās jāta/mīlēta mašīna.
Plus ja pats skrūvē, tad mašīna izmaksās 2-3x lētāk, kā ja to dara serviss.
Ja tu auto gribi "kā jaunu", tad rēķinies ar ~ 1tkEUR investīcijām, ja pērc no tirgotāja, un brauksi vairāk kā gadu, nobraucot vismas 10-20tkm gadā.
Pa to gadu tev nobirs piekare, jo LV ceļi ir LV ceļi.
Vajadzēs mainīt amīšus, kurus teorētiski var nemainīt, bet tad rēķinies ka plaukti, īpaši augšējis, kalpos pāris reizes mazāk kā normāli.
Taču te atkal ir matemātika, ja taisies ar auto nobraukt gadu vai divus, tad atkal vai ir jēga mainīt amīšus, ja tie jaunie plaukti novilks savus pārdesmit tūkstošus.

Pa šo tēmu var runāt tikpat kā pa patēriņiem, kuri, viena un tāpaša cilvēka stāstos, pieaug auto pārdodot  Question

Bet, dotajā brīdi, 156 pa +/- štuku var sataisīt kā jaunu.(Tehniski, ne vizuāli).

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Hahā, izprovocējāt nu tad iespamošu  Laughing

159-ai pēdējos 2 gados ficinā un modenā ir atstāti 1300 Ls
Smagās pozīcijas: MAFs / amorta balsti / atsaites / degvielas temp sensoriņš / EGRs / plauktu komplekts / stūres ābols / logu tīrītāja mehānisms / 2 apkopes
Tas no ~ 45 līdz 80k km

Pirms tam bija tikai garantijas gadijumi un apkopes. Tagad slinkums skatīt cik tās bija, bet nu adekvāti

Mašīnai nekur nekas neklab, negrab, nedeg neviena lieka lampiņa, bet deg un citādi funciklē viss tā kā tam jābūt.
Ja rīt vajadzētu izbraukt uz Gibraltāru - mašīna ir gatava   Wink


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
manuprāt, šādam jautājumam laba atbilde ir sadaļa "Garāža". nav jau tur pilnīgs info, bet +/- tendences var saprast.


_________________
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Bet salīdzinājuma ar citām mašīnām rezerves daļas īpaši neatšķiras ar cenām?
Servisa izmaksas mani neuztrauc jo cenšos pats visu izdarīt.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mikijsss rakstīja:
Bet salīdzinājuma ar citām mašīnām rezerves daļas īpaši neatšķiras ar cenām?
Servisa izmaksas mani neuztrauc jo cenšos pats visu izdarīt.

To jav var pats salīdzināt interesejošām detaļām, paskatoties cenas kaut vai eparts.lv. Man piemērām nav nemazākās nojausmas cik maksā plaukts Audi/BMW/VW vai ....dajebkam citam.  Cool

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
mikijsss rakstīja:
Bet salīdzinājuma ar citām mašīnām rezerves daļas īpaši neatšķiras ar cenām?
Servisa izmaksas mani neuztrauc jo cenšos pats visu izdarīt.

Pret kādu auto salīdzini? Un būs lietas ko ieteiktu tomēr darīt servisā (zobsiksnas maiņu TS motoram piem.).


_________________
156GTA, 75TS

Put yourself in a corner and find a way out!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Edc rakstīja:
mikijsss rakstīja:
Bet salīdzinājuma ar citām mašīnām rezerves daļas īpaši neatšķiras ar cenām?
Servisa izmaksas mani neuztrauc jo cenšos pats visu izdarīt.

To jav var pats salīdzināt interesejošām detaļām, paskatoties cenas kaut vai eparts.lv. Man piemērām nav nemazākās nojausmas cik maksā plaukts Audi/BMW/VW vai ....dajebkam citam.  Cool


audi a6 piekares remonti sanak dargak ka jebkurai alfai, MII golfa piekares detaljas ir letakas, BMW spogulji maksa dargak, kondishenu uzpildit alfai vai VW maksa ~ tapat.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
cik zinu,tad 156tās piekare maksā ~tikpat vai pat lētāk nekā teiksim ooooA4,vwpassat/golp-tiem kam jau ir daudzsviru alumīnija piekare,lūzt ~tieši tāpat un tikpat bieži,ja nepat biežāk kā 156tas piekare Wink


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vilsons rakstīja:
cik zinu,tad 156tās piekare maksā ~tikpat vai pat lētāk nekā teiksim ooooA4,vwpassat/golp-tiem kam jau ir daudzsviru alumīnija piekare,lūzt ~tieši tāpat un tikpat bieži,ja nepat biežāk kā 156tas piekare Wink
nono  golfam nav aluminija piekares  Wink  a4/a6 /pasassat no 96 gada nak aluminija piekare kas maksa +/- ka alfas plaukti ti tur vini ir 8 nevis 2  Wink  kalpo labi ja pusgadu pa musu celiem  Rolling Eyes  par bmv e46/ e39 piekares cenam es vispar kluseju  Rolling Eyes


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paskatījos tajā adresē eparts.lv un secināju ka esošajai mašīnai detaļas ir dārgākas vai tādā pašā cenā. Nu tur izņemot dažas lietas kuras var pieciest ka ir dārgākas

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database