Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Stūres pastiprinatāja sūknis
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Stūres pastiprinatāja sūknis 
Sveiki!
Tāda lieta - stūres pastiprinatāja sūknī ir liels troksnis.Noņēmu siksnu un ir neliela brīvkustība garenvirzienā..,
Skaidra lieta,ka kautkas laikam ar gultņiem.Varbūt kads ir ņemis nost un jaucis? Cik to ir grūti vai viegli izdarīt?
Uzmetot aci ,laikam jasak ar generatora noņemsanu....

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
brauc pakaļ pēc sūkņa...viņš neremontējas.Noņemas nost vienkārši.Gultņu tur nav(ir bukses).


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Un cik tāds maksā?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Jauns kādus 150 Ls
minu Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Nu jaunu būtu muļķīgi likt manā gadījumā. Interesejos par lietotu,varbūt kadam ir aizķēries?

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
man ir ..viens gabals gan vairs tikai....
PZ


_________________
dejojam dizko!
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tad Tu viņu pardod vai nē un ja jā,tad par cik?
Un vel? Kapec viņi nav remontejami (orginali jā ),bet varbūt ,,mūsu,, prasmīgie meistari to dara.. Smile

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
N&N rakstīja:
Tad Tu viņu pardod vai nē un ja jā,tad par cik?
Un vel? Kapec viņi nav remontejami (orginali jā ),bet varbūt ,,mūsu,, prasmīgie meistari to dara.. Smile

nu cik man ir nācies runāt ar tādiem meistariem kas ar šitām lietām ņemās,tad tur esot tā,ka izdilstot sūknim pašā korpusā sēžas un kas tur vēl un hana.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
N&N rakstīja:
Nu jaunu būtu muļķīgi likt manā gadījumā. Interesejos par lietotu,varbūt kadam ir aizķēries?

Nekādi nevaru saprast, kāpēc tas būtu muļķīgi.  Rolling Eyes Uzliek jaunu mehānismu un domā "nez, kas plīsīs nākamais?", nevis "nez cik ilgi šitais ies?" vai "nez, paspēšu pārdot, kamēr iet?"
Tad jau arī akumulatorus var pirkt lietotus, jo jaunu pirkt ir muļķīgi (tāpat pēc brīža izbeigsies), riepas tāpat.

Vienīgais izņēmums, ja vajag sročna, nu tā ka acīs cērt,bet jauns jāgaida 2 nedēļas.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Sūkņi mirst ļoti reti, to tiešām var likt lietotu.


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
156 bendzīniecei 1,6ts  1,8 ts   un147 2,0ts   stūres pastiprinātāja sūkņi 1pret 1 der no audi,wv,ford, visi stiprinājumi un šķivoka stiprinājums arī,ja liek no opel,tad šķivoka stiprinājums laikam bij jāpārpesē. tāds sūknis šrotā maksā Ls15 ,-Ls 25,-!!! P.s modeļi tika nosaukti kuriem pats esmu mainijis!!!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
KaramBax rakstīja:
N&N rakstīja:
Nu jaunu būtu muļķīgi likt manā gadījumā. Interesejos par lietotu,varbūt kadam ir aizķēries?

Nekādi nevaru saprast, kāpēc tas būtu muļķīgi.  Rolling Eyes Uzliek jaunu mehānismu un domā "nez, kas plīsīs nākamais?", nevis "nez cik ilgi šitais ies?" vai "nez, paspēšu pārdot, kamēr iet?"
Tad jau arī akumulatorus var pirkt lietotus, jo jaunu pirkt ir muļķīgi (tāpat pēc brīža izbeigsies), riepas tāpat.

Vienīgais izņēmums, ja vajag sročna, nu tā ka acīs cērt,bet jauns jāgaida 2 nedēļas.




Jaunu var dabūt 24h laikā, nepilni 100 rubuļi maksā!

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Paldies Smile
Es tomēr labāk likšu lietotu.Esmu jau tik daudz tajā Alfā ielicis naudu cik pa pus dzīvi neesmu pārējās mašīnās salicis Smile
bet mašinas man ilgāk par 2 gadi neturās.
Man patīk Alfa - nenoliegšu,ļoti patīk,bet tas nav izturams - mēnesī reizi remonts.
Var  būt man trāpijās jau ,,nojāta,, mašīna,bet teikšu tā - viņa ir skaista,bet neuzticīga.....

Ps    Nevienu negribu aizvainot...

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
N&N rakstīja:
Paldies Smile
Es tomēr labāk likšu lietotu.Esmu jau tik daudz tajā Alfā ielicis naudu cik pa pus dzīvi neesmu pārējās mašīnās salicis Smile
bet mašinas man ilgāk par 2 gadi neturās.
Man patīk Alfa - nenoliegšu,ļoti patīk,bet tas nav izturams - mēnesī reizi remonts.
Var  būt man trāpijās jau ,,nojāta,, mašīna,bet teikšu tā - viņa ir skaista,bet neuzticīga.....

Ps    Nevienu negribu aizvainot...

hmm.
es vot lasu te forumā un nesaprotu kas ar jums čaļi ir ko jūs ar tām mašīnām darat,ka jums viņas ir katru mēnesi jāremontē.man šķiet,ka ir tā,ka esat nopirkuši vislētāko kas bij pārdošanā un līdzarto tur nekas labs nebūs un būs jāremontē viss pēc kārtas,vai arī remotējat ar sūdīgām-vislētākajām detaļā.
es godīgi sakot tā uz ātro pat neatceros kad kautko savai mašīnai pēdejo reizi remontēju.
un vēl ko esu novērojis~pēdejo pusgadu,cilvēki papriekšu nopērk auto,bieži vien tumsā un tikai pēctam kautkad brauc uz servisu ar žēlabainu seju žēlojoties-paskatieties kas un kā,šķiet,ka auto neiet kā vajadzētu.un tad tur atklājas vesela plejāde ar iepaidīgiem el.defektie,par piekari nemaz nerunāsim.kad cilvēkam uzdodu vienkāršu jautāju-kā Jūs tā,nopērkat auto un pat nepārbaudat ko pērkat!?pārsvarā cilvēkiem atbildes nav.
tas ir nožēlojami.


_________________
Vieglo un smago auto rezerves daļu vairumtidzienība un mazumtirdzniecība.
m.b:+371 26545924
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
tas nav nožēlojami, tas ir skumji Smile


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 1 lapa no 2 lapām pavisam
Iet uz lapu 1, 2  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database