Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 17 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Nākošais
Jauns telefons
Autors Ziņojums

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
planšete atliekas uz laiku, bet man padomā jauna tel iegāde - nevaru tikai izvēlēties vai galaxy s2 vai jauno note - ir kāds lietojis, atsauksmes? domāju ņemt mazcenas no lmt, jo iepriekšējais jau izmaksāts.

Es arī taisijos ņemt mazcenas mobilo no LMT, bet tad parēķināju mēneša maksas divu gadu garumā un pieskaitot pirmo iemaksu, manā gadijumā sanāca par aptuveni 20% dārgāk nekā pērkot internetveikalā! Wink

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
es arī to iedomājos, bet vienā pirkumā tādas lietas tāpat negrasos pirkt, jo nolikt 500 par dīvaisu tur jābūt, maigi izsakoties, trakam, otrkārt - lmt maksā 18 latus mēnesī tos 2 gadus, bet līzingā 2 gadus 23 latus mēnesī. tāda lūk aritmētika.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
es arī to iedomājos, bet vienā pirkumā tādas lietas tāpat negrasos pirkt, jo nolikt 500 par dīvaisu tur jābūt, maigi izsakoties, trakam, otrkārt - lmt maksā 18 latus mēnesī tos 2 gadus, bet līzingā 2 gadus 23 latus mēnesī. tāda lūk aritmētika.

Vai tad Tu neesi Trax?  aiwa

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Tutolli rakstīja:
sanāca par aptuveni 20% dārgāk nekā pērkot internetveikalā! Wink


+1

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
vispār iespārda topika sākuma palasīšanās, cik gan viss bija savādāks nieka 2 gadus atpakaļ...

bet pirkt telefoni interneta bodēs var būt "jautri" ir pieredze... Wink


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Trax rakstīja:
planšete atliekas uz laiku, bet man padomā jauna tel iegāde - nevaru tikai izvēlēties vai galaxy s2 vai jauno note - ir kāds lietojis, atsauksmes? domāju ņemt mazcenas no lmt, jo iepriekšējais jau izmaksāts.


 Man ir S2 un patīk Smile
 Neskatoties uz jaunās note priekšrocībām (iespēja zīmēt un rakstit neizmantojot klaviaturu, 1.4Ghz 1.2 vietā utt) man note izmērs stipri biedē. S2 labi turas rokā (iPhone lietotāji, gan mēdz teikt, ka ir pa lielu), un mazliet pamežģot pirkstus var tikt galā arī ar vienu roku, bet note ir lielāks ... baidos, ka tas mazliet lielāks jau ir par lielu.

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
vispār iespārda topika sākuma palasīšanās, cik gan viss bija savādāks nieka 2 gadus atpakaļ...

bet pirkt telefoni interneta bodēs var būt "jautri" ir pieredze... Wink
+1 man neviens telefons kas pirkts internetveikala nav nogajis vairak par 3 menesiem  Rolling Eyes  garantija ir tik iepakojumam un ta  Laughing  vobsem skopais maksa 2 reiz un pa pilnu programmu  Wink


_________________
visa veida itāļu auto remonts un rezerves daļas 28397250
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
www.220.lv nopirku noklu e60
izrādijās, ka paredzēta ķīnas tirgum, uztaisot defaulto resetu uzleca kkādi komati :nangnang:

vietējā nokla pateica, ka viņi tādu telefonu nepazist, tie tur duraki (pārdevēji) uzrakstija, ka pircējs ir sija, tāpēc patērētāju tiesību likums uz mani neattiecas, bet es protams varu tiesāties :sija_lv: Manu viedokli viņi uzsparauda uz dzimumlocekļa un piešķīra tam horiz rotāciju aiwa

it kā liels un nopietns ineta veikals, bet nu tā cūkojās.... shifty


_________________
A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station.
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Brīžiem liekas, ka viss LAtvijas biznes ir  - kā kādu šodien piečakerēt !!!!!!


_________________
es atgriezos 3 x
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ)

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
bet pirkt telefoni interneta bodēs var būt "jautri" ir pieredze... Wink


nu jā - pelēkais imports ar paša veikala garantiju ir bik loterija Laughing

nesen pērkot tagadējo LG trubu lētākajam i-veikalam uzjautāju par garantiju - importiera garantija, viss bumbas. ja tā - nav NEKĀDA nozīme pirkt tur vai glamūrīgā veikalā   naac

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
palaidniex rakstīja:
bet pirkt telefoni interneta bodēs var būt "jautri" ir pieredze... Wink


nu jā - pelēkais imports ar paša veikala garantiju ir bik loterija Laughing

nesen pērkot tagadējo LG trubu lētākajam i-veikalam uzjautāju par garantiju - importiera garantija, viss bumbas. ja tā - nav NEKĀDA nozīme pirkt tur vai glamūrīgā veikalā   naac

tas ir ja tas ir nevis 100% vārdi, bet ari darbi... naac


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
palaidniex rakstīja:
tas ir ja tas ir nevis 100% vārdi, bet ari darbi... naac


saņemot tak redzi kādu garantijas lapeli tev iedod. ja nepatīk - sūti viņu uz 3 burtiem  horse

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
MartinsT rakstīja:
palaidniex rakstīja:
tas ir ja tas ir nevis 100% vārdi, bet ari darbi... naac


saņemot tak redzi kādu garantijas lapeli tev iedod. ja nepatīk - sūti viņu uz 3 burtiem  horse


paarsvaraa to ierauga jau peec cheka izrakstiishanas, ja par to speciaali nepavaicaa ieprieksh...


_________________
in Busso we trust...
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs Gluži tāpat, kā attiecībā uz auto... 
...arī attiecībā uz it un telekomunikācijām cenšos pirkt pārbautītas vērtības no ss.lv un co. Reti sanāk pārmaksāt, var izbaudīt socializāciju ar dažādiem sabiedrības slāņiem un nav jāsatraucas par garantijām shura

Turklāt šis sociālais tīkls sniedz arī iespēju tik pat ātri no kādas apnikušas, bet vēl gluži labas mantas atbrīvoties (bye bye amazon kindle Wink )


_________________
@Scmic
Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu

Atbildēt ar citēšanu
Komentārs  
Foķiks ar zvanīšanas funkciju   Rolling Eyes

Parādīt lietotāja profilu Sūtīt Privāto Ziņojumu (PZ) Sūtīt e-pastu Apmeklēt lietotāja mājas lapu
Parādīt komentārus no iepriekšējā:
Atbildēt pie šī temata 12 lapa no 17 lapām pavisam
Iet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 15, 16, 17  Nākošais
Jūs šeit nevarat izveidot jaunus tematus
Jūs šeit nevarat pievienot komentārus
Jūs šeit nevarat rediģēt savus komentārus
Jūs šeit nevarat dzēst savus komentārus
Jūs šeit nevarat balsot aptaujās
  



Sazināties ar foruma administrāciju | Contact forum administration
Powered by phpBB © phpBB Group | SmartFeedSmartFeed
Design by phpBBStyles.com | Styles Database